Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: Žiadosť o práva na KOTELNA - only dust2 server

  1. #1
    SparcoSE
    Guest

    Žiadosť o práva na KOTELNA - only dust2 server

    Zdravím, chcel by som sa spýtat jednu vec a to, či je volné miesto admina na only dust2 serveri. Poslednú dobu som si oblúbil tento server a dokonca i niektorých hráčov. Na serveri som skoro stále ak teda nehrám mixy, cw, gathery po prípade ligu bo ESLvs. Admina som už robil na niekolkých serveroch. Na KOTELNE hrajem viacej ako 3 mesiace. Prečo práve ja? no tak po prvé na dust2 serveri stretnúť admina možno tak 1-2 krát do týždňa a aj to asi preháňam. Som aktívny skoro stále. CS hrajem pomaly 6 rokov, s toho asi 2 rok na STEAME.Mám znalosť s AMX, ovládam prácu s AMX. Mám 18 rokov, skoro všetci ma poznajú pod nickom Sparco, "na serveri Sparco aka PARTYMADZ /A/" nemám z nikým problémy dúfam že ani ostatný somnou. Chcem len uviesť server na pravú mieru! Jedna z vecí čo neznášam je CHEATING! ,,Som aký som!,,
    - nick: Sparco
    - vek: 18
    - STEAM: ilidan86@yahoo.es; STEAM_0:1:553619
    - TeamSpeak, Ventrilo: áno
    - Zručnosť a znalosť s AMX: áno

    Dúfam že sa ozvete čo najskôr, vopred dík.
    Naposledy upraveno SparcoSE; 30-07-12 v 18:53.

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142

    Re: Žiadosť o práva na KOTELNA - only dust2 server

    stary egamak :D, niesom proti

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Žiadosť o práva na KOTELNA - only dust2 server

    Na serveru tě vídávám celkem často, vulgarita taky téměř žádná.
    To by byly klady, ted bych přešel k záporům.
    Dost od tebe padají výrazy "NSák" a podobně, což já osobně prostě nemám rád. Hraješ na nonsteamovým portálu, tak je logické, že tu lidi s nonsteamem budou hrát.
    Dále jsem projížděl chatlog a dost často se tam vyskytuje "on ma wh" atd... a jelikož zde na foru žadní cheateri od tebe nahlášeni nejsou(nevím jak moc hlasíš adminům na steamu), nejsem si jist tvými schopnostmi poznat cheatera.
    Taky jsem tu našel jednu malinkou reklamu:

    STEAM_0:1:553619 95.102.60.240 Sparco aka PARTYMADZ /A/ I use SK-Gaming's 2012 GUI. visit: www.sk-gaming.com

    Za mě teda spíše NE.

  4. #4
    SparcoSE
    Guest

    Re: Žiadosť o práva na KOTELNA - only dust2 server

    Tak je jasné že z nervov zo mňa vyletí dajaké to prirovnanie na hráča nehovorím že nie každý sme začínaly. No ale NS s haxama? prepáč ale toto ne a tuplom nie ak je zapnutý STEAM hráč... inak si myslím že som clear. WH? u mňa určite nie, WH sťahujem len v tom prípade ak idem časovať na lige protihráča. Ale v mojom kompe takéto vecičky nenájdete. Jasné reklama tam bola no bol to bind z GUIU ktorý som skúšal, no už ho nevlastním... Je to tvoj názor neberem ti ho, ale šancu by som snáď dostat mohol

  5. #5
    SparcoSE
    Guest

    Re: Žiadosť o práva na KOTELNA - only dust2 server

    Ešte by som sa pozastavil na tom WH, neviem či to bolo myslené na moju adresu že som zapatý alebo že já osobne vypisujem na chat sklo že má dakto WH alebo dačo podobné... ak si to myslím pozrem si ho cez spec, poprípade natočím a napíšem I-Mouse na steam nech tam dakoho pošle. CHEATERA rozoznať viem inak by som o práva nežiadal + robil som server ADMINA na viacerých serveroch. Sťažnosti neboli... Skončil som z administráciou preto, lebo niektoré s tých serverov "webov" padlo.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Žiadosť o práva na KOTELNA - only dust2 server

    špatně si mě pochopil, myslel jsem to tak, že ty často píšeš na adresu ostatních hráčů a jelikož jsem od tebe neviděl nikdy žádného nahlášeného cheatra, tak prostě neznám tvé zkušenosti a znalosti s poznáním hackerů.

  7. #7
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Žiadosť o práva na KOTELNA - only dust2 server

    Citovat Původně založeno SparcoSE Zobrazit příspěvky
    Zdravím, chcel by som sa spýtat jednu vec a to, či je volné miesto admina na only dust2 serveri. Poslednú dobu som si oblúbil tento server a dokonca i niektorých hráčov. Na serveri som skoro stále ak teda nehrám mixy, cw, gathery po prípade ligu bo ESLvs. Admina som už robil na niekolkých serveroch. Na KOTELNE hrajem viacej ako 3 mesiace. Prečo práve ja? no tak po prvé na dust2 serveri stretnúť admina možno tak 1-2 krát do týždňa a aj to asi preháňam. Som aktívny skoro stále. CS hrajem pomaly 6 rokov, s toho asi 2 rok na STEAME.Mám znalosť s AMX, ovládam prácu s AMX. Mám 18 rokov, skoro všetci ma poznajú pod nickom Sparco, "na serveri Sparco aka PARTYMADZ /A/" nemám z nikým problémy dúfam že ani ostatný somnou. Chcem len uviesť server na pravú mieru! Jedna z vecí čo neznášam je CHEATING! ,,Som aký som!,,
    - nick: Sparco
    - vek: 18
    - STEAM: ilidan86@yahoo.es; STEAM_0:1:553619
    - TeamSpeak, Ventrilo: áno
    - Zručnosť a znalosť s AMX: áno

    Dúfam že sa ozvete čo najskôr, vopred dík.
    Nenahlasil si ani jedneho cheatra a slaba ucast na forum takze by si nevedel co sa vsetko deje a pod. Tak isto PROTI

  8. #8
    SparcoSE
    Guest

    Re: Žiadosť o práva na KOTELNA - only dust2 server

    Nie vždy tam dakto taký je, ešte raz to sem napíšem ak ak napíšem členovi "I-Mouse" ktorého mám na steame a buď natočí on alebo napíše na forum on sam. A načo je na serveri ten príkaz pre adminov na serveroch. Dajako to tam je prez ! + text ...? Dakedy napíšem prez to alebo ako som hovoril napíšem na STEAM tomuto členovi "I-MOUSE",,, keby som nevedel rozoznat cheatera naco by som mu písal a otravoval ho s tým? hm? Admina som robil dost dlho, sorry že sa tu musím stále opakovat no už sa cítim jako papagáj... je mi jasné že už to môžem zbalit :D práva mat nebudem... radšej nech si lieta plno dalších v uvodzovkách skillerov na serveri... NIČ o mne neviete a to že som nenahlásil na fóre ani jedného cheatera neznamená že som "dement" v tomto odbore... toť vše čést

    + ešte niečo, slabá účast na forum? ked niesom dakto z adminov, redaktorov atď atď, načo tu budem zakladat nové témy zbytočné?

    Edit by ZEUS: Používej edit.
    Naposledy upraveno ZEUS; 30-07-12 v 20:36.

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142

    Re: Žiadosť o práva na KOTELNA - only dust2 server

    lol, ked som online na steame, vzdy mi napise ze sa bud mu nezda, alebo ho mam ist tocit alebo ze to toci on. Vsetko co mne povedal boli vzdy cheateri.

  10. #10
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Žiadosť o práva na KOTELNA - only dust2 server

    Citovat Původně založeno I-Mouse Zobrazit příspěvky
    lol, ked som online na steame, vzdy mi napise ze sa bud mu nezda, alebo ho mam ist tocit alebo ze to toci on. Vsetko co mne povedal boli vzdy cheateri.
    Teraz si to povedal tak , ako keby ja si podam ziadost ktora mi nevinde a na druhy den poviem ze to bol moj Pes.
    A mohol ich natocit a dat sam na Forum alebo nevie nahrat demo ?

  11. #11
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142

    Re: Žiadosť o práva na KOTELNA - only dust2 server

    Citovat Původně založeno Facened Zobrazit příspěvky
    Teraz si to povedal tak , ako keby ja si podam ziadost ktora mi nevinde a na druhy den poviem ze to bol moj Pes.
    A mohol ich natocit a dat sam na Forum alebo nevie nahrat demo ?
    Neviem co tu splietas. So sparcom sa poznam uz od zaciatku hrania cska, povhybujem ze vies co je a bola egama. Jej pribeh by som musel pisat na 2 strany. Cheatera rozoznat vie, velakrat mi pisal na steam nech ho idem specnut, nato ti fakt nic neviem povedat, splietol si uplnu hovadinu.

  12. #12
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Žiadosť o práva na KOTELNA - only dust2 server

    Citovat Původně založeno I-Mouse Zobrazit příspěvky
    Neviem co tu splietas. So sparcom sa poznam uz od zaciatku hrania cska, povhybujem ze vies co je a bola egama. Jej pribeh by som musel pisat na 2 strany. Cheatera rozoznat vie, velakrat mi pisal na steam nech ho idem specnut, nato ti fakt nic neviem povedat, splietol si uplnu hovadinu.
    Zle si to pochopil

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: Žiadosť o práva na KOTELNA - only dust2 server

    Když tak zkušeně pozná cheatera, proč píše tobě aby jsi se na něj šel podívat? Blbost, zbytečnost, stupidita. Spec, status do konzole, record cheater, stop, upload, new thread a ahoj.

  14. #14
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žiadosť o práva na KOTELNA - only dust2 server

    Nikto nahlásený. Nie.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •