Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 51

Téma: Napůl stížnost, napůl udivenost

  1. #31
    Kotel
    Guest

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    Mě bylo z několika stran řečeno, že se jinde banuje za vláček, no kill a blokování a že je dost divné, že zde se to nebanuje. Pokud to tak není, tak tyto pravidla zruším. Asi před rokem tu nebyla.

  2. #32
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    Když zrušíš pravidla jako block, vláček, nk, tak to bude totální anarchie.

  3. #33
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    Citovat Původně založeno Rare Zobrazit příspěvky
    Giuseppe - Promiň, ale právě jsi plácnul totální hloupost. Jasně, že se nebavíme o cheatingu, bavíme se o nokillu a jemu podobných prohřešcích. Do stejné kategorie stavím hlavně vulgaritu, na kterou je také lepší upozornit, než dát rovnou ban.
    OK. Do rovnakej kategórie môžme dať FK, TK, bug a pod. Alebo napríklad aj doplňovanie HP pri prestrelke na JailBreaku. Keď sa menili pravidlá, snažili sme sa na to hlavne hráčov upozorňovať. Ale ako už bolo písané, nikto si nikde nebude robiť zoznam hráčov, komu dal napomenutie, komu slay/kick. Zeus nie je čisto Knife admin, aby tam bol niekoľko hodín vkuse a sledoval, či daný hráči, ktorí by dostali napr. slay, sa uvedomili a hrali inak. Takže aj keď jeho postup bol možno z tvojho poľhadu hŕŕŕŕ, tak z jeho bol možno dosť pochopiteľný.

    Tresty: Čo/ako/začo/na ako dlho sú na niektorých serveroch dosť orientačné a záleží na danej situácií a adminovi, ako to zhodnotí. Teda pokiaľ sa bavíme o "menších prehreškoch". Napr. ja za nevhodný nick dávam kick a ak ešte raz príde, ban (nechce sa mi mu to meniť). Niekto to rovno banuje. Atď. atď.

    K pravidlám na Knife sa nevyjadrujem.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  4. #34
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Pokéball
    Příspěvky
    437

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    Citovat Původně založeno ZEUS Zobrazit příspěvky
    Když zrušíš pravidla jako block, vláček, nk, tak to bude totální anarchie.
    Je to NS portal, nevim o zadnym NS portalu kde by se banovalo za NK a vlacek. Jen za blocky. Jako by anarchie nebyla, kdyz tam admini chodivaji malokdy. :)

  5. #35
    Ex-admin Avatar uživatele Kacko
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    102

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    Citovat Původně založeno Charon35 SVK Zobrazit příspěvky
    OK. Do rovnakej kategórie môžme dať FK, TK, bug a pod. Alebo napríklad aj doplňovanie HP pri prestrelke na JailBreaku. Keď sa menili pravidlá, snažili sme sa na to hlavne hráčov upozorňovať. Ale ako už bolo písané, nikto si nikde nebude robiť zoznam hráčov, komu dal napomenutie, komu slay/kick. Zeus nie je čisto Knife admin, aby tam bol niekoľko hodín vkuse a sledoval, či daný hráči, ktorí by dostali napr. slay, sa uvedomili a hrali inak. Takže aj keď jeho postup bol možno z tvojho poľhadu hŕŕŕŕ, tak z jeho bol možno dosť pochopiteľný.

    Tresty: Čo/ako/začo/na ako dlho sú na niektorých serveroch dosť orientačné a záleží na danej situácií a adminovi, ako to zhodnotí. Teda pokiaľ sa bavíme o "menších prehreškoch". Napr. ja za nevhodný nick dávam kick a ak ešte raz príde, ban (nechce sa mi mu to meniť). Niekto to rovno banuje. Atď. atď.

    K pravidlám na Knife sa nevyjadrujem.
    Konečně konstruktivní odpověď, děkuji. V zásadě s tebou souhlasím, jde mi v podstatě o to, že není v pořádku, když admin přijde na server a během dvaceti sekund rozdá 2 bany, to skutečně je hrrr, jak říkáš. Všechno ostatní je ale napsané výše a nebudu to znovu opakovat, bylo by to zbytečné.
    Naposledy upraveno Kacko; 31-07-12 v 20:34.
    Per aspera ad Astra.

  6. #36
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    Citovat Původně založeno Rare Zobrazit příspěvky
    Konečně konstruktivní odpověď, děkuji. V zásadě s tebou souhlasím, jde mi v podstatě o to, že není v pořádku, když admin přijde na server a během dvaceti sekund rozdá 2 bany, to skutečně je hrrr, jak říkáš. Všechno ostatní je ale napsané výše a nebudu to znovu opakovat, bylo by to zbytečné.
    Tak k tejto situácií sa mi už ťažšie vyjadruje, keďže som bol cez víkend mimo. Ale mohla nastať situácia, že ich nahlásili niekoľko krát cez !, potom jednoducho prišiel na server, stačilo mu, že to videl raz, že sa to skutočne deje in-game a rovno banoval. Ale, to už neviem presne. Len môj dohad.

    BTW až teraz som si všimol, že zrovna Fattalovi som dal aj ja ban. Dokonca za spomínané doplňovanie HP a dokonca na deň. Treba si prečítať pravidlá skôr ako idem na server, ktorý nepoznám. Fattal, Fattal :D
    Naposledy upraveno Charon35; 31-07-12 v 20:56.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  7. #37
    Ex-admin Avatar uživatele Kacko
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    102

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    Ani já to nevím, ale vzhledem k tomu, že to udělali pouze jednou, dost pochybuju. Ale neřešme to, pokud nehodláte pravidla pozměnit, není nutné se o něčem dalším hašteřit. Jsem ale rád, že je tu kromě Kotla aspoň jeden další člověk, který je schopný konstruktivně a objektivně argumentovat.
    Thread klidně zamkněte, předtím si ale v duchu znovu odpovězte na mé otázky u prvního postu a udělejte si duševní inventuru :)
    Per aspera ad Astra.

  8. #38
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    Citovat Původně založeno Rare Zobrazit příspěvky
    Já si stojím za tím, že je nesmysl banovat bez upozornění. Nemůžeš paušálně říct, že to ten hráč udělá znova, tak to brát prostě nejde.
    BTW: S tím G8MB máš pravdu, známe se?
    Výjimka potvrzuje pravidlo.

    Takhle hloupou a dlouhou stížnost jsem kvůli 3 hodinám nikdy neviděl. Uvědomte si, je to jen hra. Tohle mi přijde fakt přehnané. Já osobně bych to banoval na jednu hodinu.
    Naposledy upraveno ZombieBot; 31-07-12 v 21:11.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele Kacko
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    102

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Výjimka potvrzuje pravidlo.

    Takhle hloupou a dlouhou stížnost jsem kvůli 3 hodinám nikdy neviděl. Uvědomte si, je to jen hra. Tohle mi přijde fakt přehnané. Já osobně bych to banoval na jednu hodinu.
    Děkuji :) Očividně jsi moc nepochytil smysl toho příspěvku, pokud člověk dostane takový ban, je mu jedno, jestli je na 10 minut, hodinu, nebo den. Prostě ho dostal. A pak už si dvakrát rozmyslí, jestli se na server chce nebo nechce vrátit.
    Vůbec nejde o délku banu, jde o to, že banující přišel a za 20 vteřin banoval. A místo toho, aby banoval věc, která vadí lidem (block, byla mapa 1hp_final), banoval nokill, který je v rozporu s pravidly.
    Toto téma je překvapivě kontroverzní, nechápu proč. Z hlediska pravidel admin sice nic špatného neudělal, z hlediska zdravého rozumu ale zabanoval zbytečnost. Z toho vyplývá, že pravidla jsou v rozporu se zdravým rozumem a tím pádem by se mělo zapracovat na jejich změně.
    Ve chvíli, kdy jsem se přihlásil o to, že se změnou pravidel rád pomohu, jsem byl nazván někým, kdo vám "tu z toho chce udělat kůlničku na dříví". A proč, kurva, ne? :)
    Tedy, jak už jsem zmínil výše, takto zabanovaný člověk, místo toho, aby se zamyslel a pro příště se napravil, se na serveru už s největší pravděpodobností nevrátí, protože ví, že tam dávají bany v rozporu s lidským rozumem. Ban je tedy nesmyslný, Zeus si udělá další čáru na pažbě a máte o dva hráče míň. Jak jednoduché.
    Per aspera ad Astra.

  10. #40
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    Tak čo sa týka pravidiel na Knife, ja sa držím stranou. Jednoducho tam nehrám natoľko, aby som do toho kecal. Ale pokiaľ tu dáš nejaké argumenty, prečo to odstrániť a napr. Kotlovi do PM napíšeš portály, kde to nemajú, možno sa niečo pohne. Inak musíš uznať, že keby sa vždy po nejakej sťažnosti na nejaké pravidlo kvôli dvom ľudom, menili pravidlá, tak sa menia prakticky každý deň. :)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  11. #41
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    Citovat Původně založeno Rare Zobrazit příspěvky
    Děkuji :) Očividně jsi moc nepochytil smysl toho příspěvku, pokud člověk dostane takový ban, je mu jedno, jestli je na 10 minut, hodinu, nebo den. Prostě ho dostal. A pak už si dvakrát rozmyslí, jestli se na server chce nebo nechce vrátit.
    Vůbec nejde o délku banu, jde o to, že banující přišel a za 20 vteřin banoval. A místo toho, aby banoval věc, která vadí lidem (block, byla mapa 1hp_final), banoval nokill, který je v rozporu s pravidly.
    Toto téma je překvapivě kontroverzní, nechápu proč. Z hlediska pravidel admin sice nic špatného neudělal, z hlediska zdravého rozumu ale zabanoval zbytečnost. Z toho vyplývá, že pravidla jsou v rozporu se zdravým rozumem a tím pádem by se mělo zapracovat na jejich změně.
    Ve chvíli, kdy jsem se přihlásil o to, že se změnou pravidel rád pomohu, jsem byl nazván někým, kdo vám "tu z toho chce udělat kůlničku na dříví". A proč, kurva, ne? :)
    Tedy, jak už jsem zmínil výše, takto zabanovaný člověk, místo toho, aby se zamyslel a pro příště se napravil, se na serveru už s největší pravděpodobností nevrátí, protože ví, že tam dávají bany v rozporu s lidským rozumem. Ban je tedy nesmyslný, Zeus si udělá další čáru na pažbě a máte o dva hráče míň. Jak jednoduché.
    Smysl jsem pochopil, jde ti o princip. To je sice moc hezké, ale opravdu je to zbytečnost a rozdělávání flame. To, že během dvaceti vteřin banoval, není ojedinělé. Kolikrát přijdu na knife a během prvních 10 sekund dám ban. Za block, vláček, a podobně. Vše na půl hodiny. Myslím, že jsi někde psal, že je lepší upozornit, ale to v těhlech případech nejde. Já osobně dávám za block 30 minut.
    Nokill jsem nebanoval nikdy, ale jelikož je to pravidlo a pravidlo by mělo být respektováno, tak ten dotyčný byl potrestán. Můžeš brát Nokill jako to, že někomu odřeš auto. Je to přestupek (ve většině případů) a za ten dostaneš trest. Takhle to hold funguje - smiř se s tím.
    Navíc, psát stížnost pomalu jako žalobu kvůli takovéhle prkotině není normální.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  12. #42
    Ex-admin Avatar uživatele Kacko
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    102

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Nokill jsem nebanoval nikdy, ale jelikož je to pravidlo a pravidlo by mělo být respektováno, tak ten dotyčný byl potrestán. Můžeš brát Nokill jako to, že někomu odřeš auto. Je to přestupek (ve většině případů) a za ten dostaneš trest. Takhle to hold funguje - smiř se s tím.
    Navíc, psát stížnost pomalu jako žalobu kvůli takovéhle prkotině není normální.
    Promiň, ale skutečně jsi mě nepochopil. Argumentovat tím, že "takhle to prostě funguje, smiř se s tím" je na úrovni druhého stupně základní školy.
    Tady už vůbec nejde o nějaký hloupý tříhodinový ban, ale o to, že lidi dostávají bany, které jsou proti zdravému rozumu. Pořád opakuju to samý. Jedinej, kdo mě pochopil je, zdá se, Charon35 SVK a Kotel.
    Poslední větu vůbec nekomentuju, tu člověk může buď ignorovat, nebo se jí zasmát. :)
    A pokud bereš tenhle thread jako flame, je to smutné, je na tom pouze vidět, jak administrátory zajímá to, co se na serveru děje.
    Per aspera ad Astra.

  13. #43
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    Na knifu jsem hrál dost dlouho, abych věděl, že stačí v pravidlech:

    • ponechat zakáz za úmyslnej blok a zdržování hry
    • zrušit zákaz nokillu a vláčkování, protože vláčku se vyhneš, pokud nejsi retardovaný a nokill, to kdo vymyslel? zabijou tě tak jednou, podruhý už to čekáš, problémy tohle dělá jen na mapách
    - 1hp_final
    - 1hp_final_3
    - 35hp_reborn

    všude jinde (i.e. 35hp_2, 35hp_2_remix) jde skočit včas do vody a nebo se jinak incidentu vyhnout

    netřeba dál cokoliv pitvat do detailů, ZEUS by se měl vrátit na server, na který si žádal o práva a tyhle záležitosti přenechat někomu, kdo tomu serveru rozumí

  14. #44
    Bořek
    Guest

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    bany za nokill? Ktery trotlove z hracu si to u kotla vynutili? hh. Co kdyz si ti hraci chteli dat match jen proti sobe, tak je jasny, ze se vyhnou vetsine. Pokud nezdrzujou hru, tak je to v poradku. Takze na DR by mel terorista vzdy dostat ban za nepousteni pasti ikdyz se ct domluvil ze necha na dm freerun.
    Sam nezmenis pravidla. Sezen lidi pro zmenu pravidel, tak jak to udelali ti trotlove pred tebou co si to vybreceli. Kotel tu je pro lidi a ne lidi pro kotla.
    Naposledy upraveno Bořek; 01-08-12 v 09:23.

  15. #45
    Ex-admin Avatar uživatele Kacko
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    102

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    Bořek: Já myslim, že nejsi sám, kdo si to myslí, obepisoval jsem miimálně půltucet lidí a v zásadě se mnou souhlasili. Jsem stejného názoru - zákaz zdržování hry, nikoli nokillu. Ohledně vláčků, karl0si, vláčky jsou z 95% spojené s blockem, malý rozdíl tam je, ale ne velký. Takže bych zrušil zákaz vláčků a ponechal zákaz úmyslného zabraňování v pohybu jiným hráčům (což by mohlo sloužit jako obecné pravidlo pro všechny servery, no ne?)
    Per aspera ad Astra.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •