Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 51

Téma: Napůl stížnost, napůl udivenost

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    Nesmysl banovat bez upozornění?
    Tak to když uvidíme nejaky cheatera tak mu taky nejdriv reknu vypni to nebo dostaneš ban?
    Od toho tam jsou ty nižší časové tresty (30min, 1h,...)
    Proto trvají tak malo aby to hráče upozornilo a pristě si na to dal pozor.

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Kacko
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    102

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    Giuseppe - Promiň, ale právě jsi plácnul totální hloupost. Jasně, že se nebavíme o cheatingu, bavíme se o nokillu a jemu podobných prohřešcích. Do stejné kategorie stavím hlavně vulgaritu, na kterou je také lepší upozornit, než dát rovnou ban.
    Per aspera ad Astra.

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    dobře teda, tak to budem nejdriv kickovat a slayovat a když to budou dělat stale tak to budem banovat na tyden. jako vulgaritu. Jako ja nevím ale podle mě ban na tri hodiny je prijatelnějsi. protoze to tomu dotycnemu sepne, ze by to asi nemel delat (diky tomu tady mimochodem vzniklo tohle vlakno). kdezto kdyz das kick/slay tak si hrac rekne no jo to nic neni tak budu admina jeste chvili provokovat a bum ban na tyden a zas budou vsichni nadavat proc za takovouhle hovadinu tak dlouhej ban.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    Citovat Původně založeno Rare Zobrazit příspěvky
    Já si stojím za tím, že je nesmysl banovat bez upozornění. Nemůžeš paušálně říct, že to ten hráč udělá znova, tak to brát prostě nejde.
    BTW: S tím G8MB máš pravdu, známe se?
    Až to bude zakotveno v pravidlech, resp. v /menu, tak je budu upozorňovat, sorry, ale dřív ne.
    psal jsem Ti ve hře, že každej admin banuje dle svého, jak uzná za vhodné. Jestli dostane kick, popř. slay, tak z toho nic nemá a bude na to kašlat, ale jakmile dostane ban, tak si to zapamatuje a příště to dělat nebude, protože by věděl, že za to je ban.

    S velkou pravděpodobností ne. Někde jsem Tvůj nick v Bolce zaslechl.

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele Kacko
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    102

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    Tvůj názor ti, Zeusi, brát nebudu, pokud svoje jednání považuješ za správné, nic a nikdo to nedokáže vyvrátit. Pokud se řídíš pravidly a v pravidlech to není zakotvené, můžou se hráči stavět na hlavu a ty si to obhájíš. Spíš jsem tohle všechno dělal kvůli tomu, aby se ohledně toho něco změnilo.
    Rád bych tedy slyšel stanovisko Kotla a případné rozhodnutí nad změnou/nezměnou pravidel.

    Pokud jsi to jméno zaslechl, je to pro mě čest, jen je zvláštní, že tím pádem i víš, kde studuju ^^
    Per aspera ad Astra.

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    4 BITAMAX - založ si prosím vlastní thread a tam se to bude řešit.

    4 Rare - Pravidla se dají změnit, to není žádný problém. Když to tam bude napsané, tak to budu respektovat a budu je varovat.
    Umím googlit ;)

    btw. Jestli by si chtěl skočit na pivko, tak mi napiš PM a určitě si na nějakým datumu domluvíme ;)

  7. #22

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    Myslím že bych to nechal tak jak to je, tuším že když jsem dělal ta pravidla tak jsem tam psal - slay/ban, ale nejsem si jistý, jak jsem říkal - upozornění slayem je podle mě lepší, ale na druhou stranu jak psal zeus jak admin odejde vládne anarchie, sám mám tu zkušenost....

    Nechal bych to na rozhodnutí admina...

  8. #23

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    Hold osud... :D děláte z maličkostí vědu Já dostal ban a málem jsem nevěděl ani za co :) šel jsem na mostě už jsem byl u zatáčky a vtom těsně před ní mě obskočil 1 protihráč prvně jsem o tom vůbec nevěděl ale podíval jsem se a snažil jsem se ho strefit ale nestrefil nedohnal bych ho tak jsem šel dál a hle... ban na 3h za NK. :D
    Nebo mapa 1hp moji spoluhráči mě blokují v rohu mapy snažím se dostat pryč ale nejde kleknu si přiběhne protihráč zabije toho co je předemnou hned se chce vrhnout na mě ale já prostě nechci umřít tak ho zabiju v kleku a ejhle... ban na 3h za vláček. Dále mapa 1hp_final jdu po mostě jako druhy nechavam si prostor před spoluhráčem který je daleko předemnou najednou ke mne pribehne spoluhráč blokuje mě ze zadu, ten který byl daleko ode mě přiběhne zpět ke mě já se nemohu pohnout jsem blokovany, ten který byl předemnou je blokovany mnou a kdo to odnese ? Já :) ban za block 3 h a aby toho všeho nebylo moc tak ban za obcházení banu permanent... No dívám se na to jak PUK a říkám si že bych měl dneska pech ? Na 1 den toho na mě bylo moC. :) Vše se odehrálo v jednom dni.
    Jak už jsem psal OSUD :D A kvůli toho hraju knify už jen výjimečně.

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele Kacko
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    102

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    Uvidím, možná to spojím s nějakou návštěvou Boleslavi, nejsem přímo z Bolky. Ale tu možnost nezavrhuju, docela rád bych slyšel tvůj názor na živo. Kdyby něco, ozvu se.
    Per aspera ad Astra.

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    Hele já taky nejsem přímo z Bolky, ale tvůj post beru na vědomí.

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele Kacko
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    102

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    Citovat Původně založeno Zoid Zobrazit příspěvky
    Myslím že bych to nechal tak jak to je, tuším že když jsem dělal ta pravidla tak jsem tam psal - slay/ban, ale nejsem si jistý, jak jsem říkal - upozornění slayem je podle mě lepší, ale na druhou stranu jak psal zeus jak admin odejde vládne anarchie, sám mám tu zkušenost....

    Nechal bych to na rozhodnutí admina...
    Pokud to necháš, jak to je, věř mi, že se podobná situace bude opakovat jinde a jinak, vůbec to nemusí být na knifu. Pravidla by měla být obecná, přitom exaktní, portál vašeho formátu by měl mít také pravidla v nějakém trochu serióznějším hávu. Ale to je samozřejmě jen můj názor, není to tu moje, žejo.
    (pokud byste chystali nějakou reformu pravidel, moc rád se toho zúčastním, v sestavování podobných věcí nějaké zkušenosti mám, viz http://rockgame.cz/forum/viewtopic.php?id=3
    Per aspera ad Astra.

  12. #27
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    Tady zakladatel tématu píše, že hráč "se nevrátí tam". A chce aby to že se hráči nebudou navzájem zabíjet bylo v souladu s pravidlama. Uvědomuješ si vůbec ty následky? Představ si, že bude na knife 8 hráčů, z toho se 4 dvojice vždycky budou "nechávat na konec". A pak se budou hráči jeden po druhym přeskakovat na mostě jak zajíci a nebudou se vůbec zabíjet. Přijde devátý hráč a ten vidí, že hráči co hrajou na serveru vůbec nenaplňujou smysl a cíl hry. "To tu není admin?" Právě takovej hráč se na server nevrátí. Ne ten, kterej dostane ban za neplnění úkolů mapy - nezabíjení protihráčů. Tohle celej je úplně nesmyslnej cry thread a nabídkou "nechte mě spolupracovat na pravidlech, já vám tady z toho udělam kůlničku na dříví."

    Podle mýho názoru, od kicknutí až po ban na 3 dny je za toto na knife serveru přiměřený trest, v závislosti na tom, jak moc to překáželo ostatním hráčům. A řeknu na rovinu, bejt ten druhej hráč, tak si hlídam toho prvního před sebou, že vyrazím až chcípne, a kdybych viděl, že se tam s někým neřeže a "pustí ho na mě", byl bych dost naštvanej, ale vy panáci to asi z tohohle pohledu vůbec nedokážete pochopit, protože se nedokážete odmyslet od vlastního pohledu, jak tím co děláte kazíte hru ostatním hráčům.

    Tolik k tomu obecně, jinak 2 Majkulka, víš, že je zbytečný napadat bez důkazů. Nechci se zastávat nějakýho admina pokud se to opravdu stalo, měl by tyhle situace rozlišit, ale když máš tenhle pocit křivdy, natáčej teda svojí hru a pak sem dej demo za co si dostal ban, pokud to bude nespravedlivý, určitě dostaneš unban.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  13. #28
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    435

    *VIP*

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    Nie som admin takže nemám moc veľké slovo, ale uvedomujete si že za porušenie pravidiel bol ban len na 3 hodiny?..Dosť času na to ísť sa prejsť von prevetrať hlavu, niečo zjesť a môžeš hrať znova...Podľa mňa to bol ešte mierny trest a riešiť za NO KILL 3 hodiny Banu je hlúposť...ZEUS bol v práve keďže ste pravidlá porušili a podla mňa by bol primeraný trest ešte aj keby si môžete zahrať až na ďaľší deň..takže to podľa mňa bola ešte ZEUSOVA dobrá vôla že ste dostali BAN na tak krátko..jediné čo sa tomu dá vytknúť je to že bez upozornenia ale keď hráš nejaký server tak máš pravidlá ovládať alebo aspoň mať prečítané a NO KILL nie sú nadávky že by ťa za to mali upozorniť takže ďalej podľa mňa nie je moc čo riešiť a ZEUS bol v práve..

  14. #29
    Kotel
    Guest

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    Na knifu padá tolik banů, že se každý den rozdá nějaký neprávem nebo moc přísný. Nikdo si zas nemůže stěžovat, že admin nic nedělá. Kdyby to mělo být na mě, nedával bych bany ani za blok. Když vlezeš na lávku první, tak prostě počítáš s tím, že tě někdo blokne.
    Pravidla jsou tu pro hráče, ne proti nim. Kodex na 5ti stránkách ti ale nikdo číst nebude.

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Kacko
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    102

    Re: Napůl stížnost, napůl udivenost

    Znovu zdůrazňuji, že tohle není záležitost mojeho banu a nežádám o svůj unban. Jednám s vámi kvůli případné změně pravidel.
    Citovat Původně založeno BiA Fz
    ... ale vy panáci to asi z tohohle pohledu vůbec nedokážete pochopit, protože se nedokážete odmyslet od vlastního pohledu, jak tím co děláte kazíte hru ostatním hráčům.
    Citovat Původně založeno BiA Fz Zobrazit příspěvky
    Tohle celej je úplně nesmyslnej cry thread a nabídkou "nechte mě spolupracovat na pravidlech, já vám tady z toho udělam kůlničku na dříví."
    Promiň, ten post prostě nejde brát vážně. Nejsem tu doma, takže se zdržím všech subjektivních názorů ohledně tvé (resp. vaší) arogance. Jednám s vámi slušně a bez jakýchkoli subjektivních pocitů a urážek, tak bych byl rád, kdyby sis i ty ty své nechal.
    Můj názor na tuto věc je napsaný výše, pokud pravidla měněna nebudou, asi se svět nezboří, nicméně je na tom vidět reakce vedení na zpětnou vazbu od hráčů.
    Je smutné, že když člověk napíše konstruktivní thread, je vesměs smeten ze stolu a daný člověk je nazván nafoukaným panákem, který "se nedokáže odmyslet od vlastního pohledu", "kazí hru ostatním" a "chce z Kotelny udělat kůlničku na dříví".

    Přecejen si ale trochu té subjektivity neodpustím: Knife je organismus, který má svá nepsaná pravidla a vždycky to byl trochu jiný mód, než ty ostatní. To, že zavedete nesmyslná pravidla, je vaše mínus a hráči to vycítí. Jakmile se objeví slušná konkurence, přejdou tam a už je v životě neuvidíte. Včetně mě.
    Nepovažuji se za nějakého knife guru, ale prošel jsem již několika klany, několika admin týmy a pořádal několik turnajů v knife, jeden dokonce offline. A řekněme, že už se okolo knife motám dejme tomu tři čtyři roky. Proto se můžu jen usmát, když nabídnu pomoc a ty mi řekneš, že vám tu z toho chci udělat kůlničku na dříví.

    Citovat Původně založeno Kotel
    Pravidla jsou tu pro hráče, ne proti nim. Kodex na 5ti stránkách ti ale nikdo číst nebude.
    Stejně tak můžu říct, že nesmyslná pravidla ti nikdo respektovat nebude. Je to jedno a totéž, zareaguješ tak, že dáš ban. Teď je otázka, jestli tenhle incident je otázkou pravidel, nebo chyby banujícího admina, chyba ale proběhla a je nesmysl si namlouvat, že to tak není. Vidím ale, že tohle je tvé poslední slovo, proto ho respektuju a děkuju za vyjádření.
    Per aspera ad Astra.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •