Strana 1 z 7 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 98

Téma: stížnost na admina iNvitro

  1. #1
    banda
    Guest

    stížnost na admina iNvitro

    Chci předem poděkovat kotlovi, že se bude tímto zaobírat. Proč si stěžuji? dostal jsem ban na 3 hodiny (reason: kemp na ct startu). CHci upozornit, že to bylo v mapě widlakof, hrál jsem za CT, kde ct start sousedí s bombplace a navíc nás přes CT start kanálem Tcka stálé rushovali, tak sem si tam na něj pockal. Nevím proč je ban za kemp u CT, a to byli ještě v overkillu. Dle mého názoru jsem plnil úkol mapy. Bránit pokladiště. CO jako čekal??Že budu jak noob utíkat od míst kudy chodí??? Stalo se to v 17:30 na serveru Warcraft. iNvitro tam také vyhrožoval někomu banem za nákup multiranky (protože ho někdo multirankou zabil). Trošku mi přišlo, že byl frustrován z toho, že jsem si na něj asi 3x počkal u východu z kanálu (když jsem si na něj nepočkal, tak nás vraždili zezadu). Jsem zvědavej, jak zdůvodní ban a výkřiky o zákazu multiranky. Neporušil jsem žádná pravidla a ani ten maník co si koupil multiranku, zakázaná není a to že se to adminovi nelíbí jako hráči, to má smůlu, to ať rozhodne kotel a v nastavení ji zakáže a ne nějakej pseudoadmin. Tohle je klasická adminí zlovůle. Nezpochybňuji jeho kvality jako hráče, ale tohle si jako admin zkrátka dovolit nesmí. Hraju csko už 12 let, ale tohle jsem snad kromě německých serverů nezažil a jako admin jsem si tohle nikdy nedovolil. CTcka mají na de mapách v náplni práce kempit!!!!!Neřeknu kdybych byl Tčko (ale i to se dá omluvit v případech, kdy CT rushujou, proč ne). Navíc tu funguje něco jako kempmeter. No nic, shrnu co si o tom myslím. Dostal jsem bez upozornění ban za to, že jsem ho vykempil. TO je shrnutí celého problému. Díky za reakci.
    Naposledy upraveno banda; 15-04-11 v 18:17.

  2. #2

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Mno ... Já osobně si nemyslím, že by ti jen tak za tohle dal vitro ban ... Počkáme si na jeho odpověď :)

  3. #3
    banda
    Guest

    Re: stížnost na admina iNvitro

    No to jsem si o adminech na kotlovi myslel také. Např. 514Pro, kolikrát ho štvu a co?? zkousne to občas mě popíchne v chatu a jede. prostě to je admin, nezneužívá svého postavení. A důvod mého banu je uveden jako spawnkemp. TO je prostě v mým případě výsměch.
    Naposledy upraveno banda; 15-04-11 v 18:22.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: stížnost na admina iNvitro

    banda je dobrý hráč, že by kempil? to ne

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Bože takový kecy zkurvený . Ban si dostal za spawncamp úplně oprávněně . Kempil si 3 kola na spawnu, takže ban byl oprávněný jinde by ti dali za to už po prvním kole banned a to jsem byl ještě hodný na tebe . Druhá věc, že nikdy jsem nikomu nevyhrožoval banem za koupení rychlopalky akorát jsem tam psal, že to bude za kick . Většina lidí to respektuje a navíc to nejsem jediný koho to tam sere, že se tam nějaká dutá lama vezme rychlopalku a dává full out na sto kilometrů, protože nemá žádnej skill . Já jsem na spawncamp háklivej a já se s tímhle nemažu a moje povinost není ti to říkat, na to máš mozek aby si to věděl a na hlavní stránce když se pojíš to máš na psaný pravidla pro server . Dostal si to na 3 hodiny tak buď rád, že to nemáš na den . S tebou ten ban měl dostat ještě jeden ale nezjistil jsem kdo to byl . Navíc widlakof má plant od CT spawnu dál než si říkal . Výjimka jsou dust, dust_castle a podobně kde je plant na spawnu . A vůbec sem netahej laskavě to, že si dostal ban jen za to, že si mě sundal 3x po sobě . To s tím vůbec nesouvisí . Dostal si ban za to co máš v reasonu, tak tu laskavě už nemel sračky, který nejsou pravda . A výmluva typu oni hráli over, tak co jsem měl dělat . Odpověď je cokoliv jinýho než kempit spawn . Kdyby to tak dělal každej, že by kempil spawn a vymlouval se na over, tak to by mohl každej bezstarostně kempit spawn a myslet stejně mají over dostanu ban dojdu na fórko řeknu, že hráli over a já dostanu unban juhu . No nic moc demence a to je ode mě vše . Ban byl prostě oprávněný .

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Citovat Původně založeno InVitro Zobrazit příspěvky
    Bože takový kecy zkurvený . Ban si dostal za spawncamp úplně oprávněně . Kempil si 3 kola na spawnu, takže ban byl oprávněný jinde by ti dali za to už po prvním kole banned a to jsem byl ještě hodný na tebe . Druhá věc, že nikdy jsem nikomu nevyhrožoval banem za koupení rychlopalky akorát jsem tam psal, že to bude za kick . Většina lidí to respektuje a navíc to nejsem jediný koho to tam sere, že se tam nějaká dutá lama vezme rychlopalku a dává full out na sto kilometrů, protože nemá žádnej skill . Já jsem na spawncamp háklivej a já se s tímhle nemažu a moje povinost není ti to říkat, na to máš mozek aby si to věděl a na hlavní stránce když se pojíš to máš na psaný pravidla pro server . Dostal si to na 3 hodiny tak buď rád, že to nemáš na den . S tebou ten ban měl dostat ještě jeden ale nezjistil jsem kdo to byl . Navíc widlakof má plant od CT spawnu dál než si říkal . Výjimka jsou dust, dust_castle a podobně kde je plant na spawnu . A vůbec sem netahej laskavě to, že si dostal ban jen za to, že si mě sundal 3x po sobě . To s tím vůbec nesouvisí . Dostal si ban za to co máš v reasonu, tak tu laskavě už nemel sračky, který nejsou pravda . A výmluva typu oni hráli over, tak co jsem měl dělat . Odpověď je cokoliv jinýho než kempit spawn . Kdyby to tak dělal každej, že by kempil spawn a vymlouval se na over, tak to by mohl každej bezstarostně kempit spawn a myslet stejně mají over dostanu ban dojdu na fórko řeknu, že hráli over a já dostanu unban juhu . No nic moc demence a to je ode mě vše . Ban byl prostě oprávněný .

    :D Owned!

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: stížnost na admina iNvitro

    :D:D

  8. #8
    banda
    Guest

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Tak teď si se projevil jako opravdový admin amatér... za prvé není důležité na co si háklivej, ale jaká jsou pravidla. Za druhé na widlákově přes CT spawn vede cesta k bombplace a já tady pokryju jak bombplace (to ty asi nedokážeš) tak jednu z přístupových cest (i střechy takže 2). To jako tam nemám čekat a říct pánove Tčka pojďte tudy kanálem??? Navíc když jste tam pravidelně rushovali???? Ne, jeto přesně tak jak jsem napsal, vykempil jsem tě, a to tě naštvalo a dal si ban. Kdybych tam totiž nebyl, tak v klidu zabiješ naše nooby zezadu, který hru vůbec nečtou, což se vám mimochodem několikrát povedlo. Tvoje argumenty jsou zcela irelevantní. Ty bys tu v CWčku nečekal??? Asi ne viď, protože si CWčko nikdy nehrál a jenom rushuješ. Ohledně multiranky NO a co??? CO máš co vyhrožovat kickem (ne tedy banem), zakázána není. A že je to haluz zbraň. CSko je celé o haluzy, pokud ti to vadí hraj DOTu. Jsou pravidla a ty je neurčuješ ad hoc. iNvitro se špatně vyspal a vykickuje humany protože ho štvou. Jako todle je klasické zneužití pravomoci admina. Nejsem noob co si to nechá líbit. Tvoje reakce je přesně taková jak jsem čekal. Prostě nulové argumenty. A obecně ke kempu?? proč ne když nakonec splní cíl mapy???proboha např. CWčka jsou celé o kempení. A v této mapě jsem plnil svůj cíl žádná pravidla jsem neporušil. Jo a ještě něco v dané situaci jsem tam doběhl asi 15s před tvým příchodem protože jsem slyšel u 2. bombplace jak běžíte kanálem a rozhodně jsem tam 3x nekempil, ale to není ani tak principiálně důležité. Co se týče overkillu, samozřejmě, že přispůsobíš své hraní overkillu. To mám rushovat proti 5 rozrushovanejm Tčkam plně vybavenejm??? Jsem zvědavý na reakci kotla, vím že se ti nic nestane, ale do budoucna chci zabránit tomu abys toho zneužíval. TO znamená žadné vyhrožování kickem za mutliranku a žádné bany za kempení které je spojené s úkolem na mapě. A na závěr chci říct, že jsi mě tímhle svým jednáním dost zklamal.
    Naposledy upraveno banda; 15-04-11 v 19:24.

  9. #9
    Kotel
    Guest

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Kemp zakazany byt nemuze, pokud se kempi plant. Ale nevim, jaka tam byla situace. Admin, co banoval hrace za to, ze ho zabili, tu vzdy rychle skoncil.
    Zbrane admin zakazovat nemuze, pokud je tam s tim takovy problem, tak se da zakazat automaticky, ale je to na domluve hracu a adminu. Pokud vetsina hracu chce, aby se hrali jen noze, tak se muzou hrat jen noze.

  10. #10
    banda
    Guest

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Ahoj Kotle sám iNvitro se přiznal k vyhrožování kicku za zbraň a situace byla jednoduchá. Tčka nás na mapě widlakof totálně rozrushovávali. Často chodili i přes kanál který je na CT spawnu a vpadali nám do zad. Tak jsem si tam na ně počkal. Za to jsem dostal ban. Nic víc nic míň.

  11. #11
    Kotel
    Guest

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Kdyz hrac bude kempit, tak nesplni ukol mapy a umre pripadne se to bude brat jako zdrzovani. Tady zjevne k ani jednomu nedoslo. Ban jsem zrusil, i kdyz ted uz je to asi jedno.

  12. #12
    banda
    Guest

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Děkuju za zrušení banu nicméně chci abys iNvitrovi "domluvil",protože tady nejde ani tak o můj ban jako o zneužití toho ho dát z osobních důvodů(pocitů a přání) a nikoliv z důvodů porušení pravidel. A to je tak vše. Díky kotle.

  13. #13
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733

    Re: stížnost na admina iNvitro

    zkuste se vžít vy dva do role toho druhýho. Sralo by tě bando kdyby tě někdo 3x zabil při campu? A Invi sralo by tě to,když by váš tým prohrával,tak co by si dělal,když by jsi věděl že oni tam lezou každy kolo? Ban za camp by stačil jen dávat na hodinku anebo dost brutálně zvýšit campmetr

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Otazka k teme: obrazok co ak vseci idu na velke len niekto ta vysadi hore na skatulu na CT spawne, a strazis bombovisko? tzn. kempis priamo na spawne, ale chranis bombovisko? Za to by bol ban alebo nie? Pocitajme s tym, ze T budu rushovat cez most priamo na B a nestihne ta ani camp-meter poriadne zaregistrovat.

    Ja som za to dostal na 1 den ban na nemenovanom portali.

  15. #15

    Re: stížnost na admina iNvitro

    17:29:14 <STEAM_0:0:25587847><88.101.147.165> *SPEC*InVitro : debil kemperskej
    17:30:25 <VALVE_0:0:1124428960><91.197.118.243> *DEAD*[*LEGENDS*].:Me>_<$Geoff>_< : kryple jeden s rychlolamou
    17:30:28 <VALVE_0:0:456517334><82.100.31.3> *DEAD*Ridik:D : scraci ste
    17:30:32 <VALVE_0:0:579063503><90.178.68.203> *DEAD*[*LEGENDS*].:rehy : s rychlopalkou banovat ty kkty omg
    17:30:48 <STEAM_0:0:25587847><88.101.147.165> (HUDCHAT) InVitro : rychlopalka = kick
    17:31:40 <STEAM_0:0:1339916><90.181.77.89> banda : si delas prdel ne
    17:31:43 <STEAM_0:0:25587847><88.101.147.165> *SPEC*InVitro : kdo byl ejste an tom sapwnu ?
    17:32:05 <STEAM_0:0:25587847><88.101.147.165> *DEAD*InVitro : kdo byl an spawnu u CT jeste ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •