Strana 1 z 11 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 153

Téma: Nedá se hrát

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Nedá se hrát

    Po dlouhé době jsem si zašel na zombie server a asi takhle: katastrofa, začal jsem s vícenásobnou infekcí, 2 se mi podařilo nakazit... ostatní společníci udělali prd..., všude lovci, zombie neměli žádnou šanci, použil jsem Virginsovu radu: boomer zombie, to vůbec nepomohlo, jelikož hráči co mě spatřili se drželi dál a používali bazooky, k tomu nemají zombie jak utéct před silnými, drtivými střelami z minigunů... Samozřejmě společníci při infekci byli nováčci :) ale zkušenější, vip žádný... asi po 30 sec. hraní byl konec kola... Takhle to probíhalo skoro pořád, výjimka když byli při infekci VIP hráči co už měli tak přes 50 bodů = infekční granát apod., zábavu mají jen lidé ale zombie... To chce trochu změn. Chtělo by to aspoň zdražit minigun a bazooku, protože teď to tam má každý, aspoň tak nad 40 bodů, jinak je to pro zombie fakt nehratelný + bazooka by dávala menší damage... to už by bylo trošku fér

  2. #2
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Nedá se hrát

    To ti ale Virgins neschvali :D

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Nedá se hrát

    To asi ne :/ ale fakt mi to tam teď přijde na prd.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: Nedá se hrát

    zdrazit minigun a bazuku je podla mna nepodstatne, ci 19b alebo 50b, tak ci tak si to kazdy kupi. Ja by som ked tak trochu rozsiril tie zombie veci, bud dal o 1-2s dlhsie silenstvi, alebo pocas silenstvi silnejsie rany, aby ludia nestihali kupovat vesty, pripadne tam pridat uplne novu vymozenost do ponuky.

    Bolo by dobre to inak vymysliet ked sa vam to nepaci, ale nech to ma trochu logiku.

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Nedá se hrát

    Nj... skoro každý má na začátku mapy hned minigun a tím si našetří i na bazooku, tím pádem - plný počet bodů za 1.kolo... Ještě mě napadlo že by mohla být vesta jen do 50%... Zvýšila by se šance pro ZM.

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Nedá se hrát

    Za zombie to nie je tazke. Respketive je ale to je len z toho dovodu, ze za ludi je to strasne lahke. Presne ako povedal larodar - zdrazit minigun, bazooku. Uz som na servery dost dlho nebol, ale ked tam hrate rok viete, v com je problem. Ked sa stretnu u zombie 2,3 ludia co to vedia hrat za zombie tak su ludia takmer bez sance. Uz velakrat tu boli veci so zmenami u zm a nic z toho nepomohlo.....

  7. #7
    zhulko
    Guest

    Re: Nedá se hrát

    Ja na ten server obcas nakuknem, a CT maju vzdy takych 5 - 6 vitazstiev, T vzdy 0 :D . Takze ano, treba zmeny.

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Nedá se hrát

    Oni občas nemají ani šanci zkušenější hráči při vícenásobce, jelikož každý tam má minigun a když hráči uvidí že nikoho nenakazili, tak je pravděpodobnost že bude trvalý lov je 65%.

  9. #9
    zhulko
    Guest

    Re: Nedá se hrát

    nj, najlepsie na tom je, ze si este pamatam jak kotel kedysi pisal, ze zombie sa snazi robit tak aby boli sance medzi zombie a ludmi vyrovnane, no teraz su tie sance tak 20 ku 1 (ludia : zm samozrejme).

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Nedá se hrát

    Larodar: Na toto je spravene nespomalovanie (pokial sa nenakazi myslim nad 1/3 hracov..) zombie ale myslim, ze ani to nepomaha. Dokonca sa mi obcas zda, ze to niektore kola normalne nefunguje.

  11. #11
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Nedá se hrát

    To zpomaluje furt, i při 1 zombie.

  12. #12
    zhulko
    Guest

    Re: Nedá se hrát

    if ((fnGetZombies() * 3) > fnGetAlive()) return;

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Nedá se hrát

    Citovat Původně založeno Larodar56 Zobrazit příspěvky
    To zpomaluje furt, i při 1 zombie.
    To urcite nie. Je, respektive ma to byt nastvene tak, ze pokial sa nenakazi urcity pocet zombie tak to spomaluje (ak to Kotel nemenil?). Viem to na 100% lebo v poslednej dobe som hraval za zombie a vzdy som sa nechal nakazit medzi prvymi a nespomalovali ma naboje.

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Nedá se hrát

    Tak to asi vypadává, jelikož mě se to ještě nestalo.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: Nedá se hrát

    Súhlasím, zmeny treba. Za ľudí ma to už tiež pomaly nebaví pretože je to strašne jednoduché. Chvíľu strieľam a už mám úplne všetky veci, čiže minigun, bazooku, nočné videnie, plný armor a 70 bodov. No a to je potom úplná samozrejmosť že zombie majú nulovú šancu (a to doslova). Viem čo hovorím pretože na zombie hrávam dosť často. Aj tak by som tu milo rád uvítal biohazard mod :) Ako to bolo kedysi. Žiadne miniguny ani bazooky, len klasické zbrane a laser míny. To bolo najlepšie pretože každý si vymyslel niake svoje miestečko kde sa zakempí aj s ostatnými hráčmi. Takto ma to už omrzí keď som stále zakempený v niakom umelo vytvorenom kempe s minigunom. Mohlo by sa to spraviť na zombie 2.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •