Strana 3 z 11 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 153

Téma: Nedá se hrát

  1. #31
    Kotel
    Guest

    Re: Nedá se hrát

    Takže na auto šílenství je šance 1%, když má 5 a více hráčů bazuku nebo minigun a 0,5% když nemá.

  2. #32
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Nedá se hrát

    Aha už chápu, ok, příjímam ;)

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  3. #33
    zhulko
    Guest

    Re: Nedá se hrát

    Joooo, jde se kopírovat :D

  4. #34
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Nedá se hrát

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Nemáš odbanovat zas nějakýho cheaterskýho kamaráda nebo tak něco abys plácal o něčem o čem nemáš páru? Nebo prostě bude stačit jedno a pak takový "Esa" co se vyjadřujou ke všemu o čem nemaj ani páru, jako náš indián, nebudou muset dělat dusno.
    Nic jinyho jsem od tebe ani necekal. Jaky dusno tu delam prosim te? Jedinej, kdo tu porad nekoho napada jsi ty. Ja jsem zapomel, ze nas "nej" admin Virgins, je skoro buh a jako k takovymu se k nemu musime chovat. Pak tedy se ti pokorne omlouvam a prijmi mou obet, cerstve pordiznutyho kohouta, a nesesilej na mne, ani nikoho jinyho kdo se ti znelibi, svuj bozky hnev. Asi by nebylo na skodu, kdyby jsi si konecne uvedomil, ze nejsi stredem vesmiru a ani tady mezi nami nejsi nic vic nez jen obycejnej clovek, kterej si ale o sobe az moc mysli.

  5. #35
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: Nedá se hrát

    A tak pravil bůh pohledněte výše a spatříte mou tvář . :-D

  6. #36

    Re: Nedá se hrát

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Nic jinyho jsem od tebe ani necekal. Jaky dusno tu delam prosim te? Jedinej, kdo tu porad nekoho napada jsi ty. Ja jsem zapomel, ze nas "nej" admin Virgins, je skoro buh a jako k takovymu se k nemu musime chovat. Pak tedy se ti pokorne omlouvam a prijmi mou obet, cerstve pordiznutyho kohouta, a nesesilej na mne, ani nikoho jinyho kdo se ti znelibi, svuj bozky hnev. Asi by nebylo na skodu, kdyby jsi si konecne uvedomil, ze nejsi stredem vesmiru a ani tady mezi nami nejsi nic vic nez jen obycejnej clovek, kterej si ale o sobe az moc mysli.
    Tak proč plácáš takový hovadiny proč mluvíš za virginse?
    Jako kdybych já šel do sekce unban a mluvil bych za tebe. Jak by se ti to líbilo? Kdybych cheaterům psal. "Obracejte se na Apache odbanovávání cheaterů je jeho specialita". Promin mi tu zášt, prostě když někdo úmyslně kotlovi za zády odbanuje cheatera tak je pro mě stějně vinen jako cheater sám. Kolik zle tady ten tvůj unban udělal. A já si tu zášt nechám pro sebe pokud nezačneš jednat mým jménem, v takovém případě tě uzemním.

  7. #37

    Re: Nedá se hrát

    @Ty změny se hráčům nelíbí, aspon dle prvních reakcí. Ta bazuka o tom nikdo nemluvil, stěží si toho někdo všimnul, ale ta automatické šílenství se jim fakt nelíbí. Když dáš šanci na šílenství velkou, tak je šílenství furt, když dáš malou zas šílenství se jen tak za vynaložené xp nevyplatí. Určitý prvek náhody je pro hru vždycky dobrej, ale nesmí bejt tak radikální. Šílenství je pro zkušené hráče naprostá pohoda, prostě přežijou. I když včera bylo každý dvě sekundy šílenství stávalo se že jsem já nebo jinej hráč přežil třebas deset. Jenže co ti slabší hráči. Pro ně je to katastrofa. Jo i když larodar tvrdí, že zkusil mou metodu nic no tak to neni konec světa, já si jako boomer nadělám 30-40 bodů. To prostě záleží od člověka. Kdyby mě larodar poslechl na 100% a ještě si k boomerovi přikoupil brouka po smrti viděl by výsledky, jenže to ale zkusil jen z části a pak se diví, že ten výsledek nebyl dle jeho představ.

    Změna nákupu bodů za xp. Přinese velkou změnu pro zombiky. Každej kdo má iq větší než angrešt to využije aby si koupil protilátku. Nebo si za ZM rychle našetří a v dalším kole budou mít mnohem rychleji bazuku či minigun. Neříkám, že je ta změna je špatně, jen si tím otevřel více dvířek, než sis asi uvědomil. Tohle může vést k vyššímu počtu lovů, právě díky tomu že hráči budou mít pořád dostatek zdrojů na miniguny a protilátky.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 27-04-11 v 09:15.

  8. #38
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Nedá se hrát

    No muzes tu vytahovat stary veci, me to nevadi, ja jsem se s tim uz vyrovnal :D. A k tomu, ze mluvim za tebe a placam hovadiny, asi nepochopis vtipnou poznamku. Kazdej kto te tu zna vi, ze se ti zmeny na ZM moc nelibi a mas pokazde nejakou vymluvu proc to neudelat. Navic v UB sekci se muzes vyjadrovat jak chces, ale k mojim banum se najde jen velice zridka nejakej protest, a kdyz uz, tak neopodstatnenej, pac moje dema mluvi za vse.

  9. #39
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Nedá se hrát

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Uplně se mi nejvíc líbí jak larodar ze sebe "dělá" debila :), když o tom vláknu ví a zakládá uplně nový :DDDDDDD. No prostě larodar co dodat. Založ za tejden zas další vlákno a další a další a další. Nebo prostě bude stačit jedno a pak takový "Esa" co se vyjadřujou ke všemu o čem nemaj ani páru, jako náš indián, nebudou muset dělat dusno.
    Promiň Virgo ale já nejsem závislej na zombie serveru jako někteří, takže nevím co se děje na zombie serveru nového :), za čas tam zajdu... Dříve jsem tam chodil skoro furt, ale to je tím že dřív mě zombie více bavilo, jak se řešilo to s tím inf. granátem způsobilo že si každej kupuje vestu, tím pádem se snížila šance nákazy. A když už je to tak podělaný, tak to chci změnit k lepšímu, jelikož většinu výhod tam mají lidé, co zombie? Infekční granát kterým se podaří nakazit 1 hráče ze 6 to je fakt hodně. Je to slabá šance u toho infekčáku. Měli by být i nějaké výhody pro vip hráče za zombie.

  10. #40

    Re: Nedá se hrát

    Sakra larodare byl jsi první co mi v tom vlákně na tohle odpověděl a pak deš a založíš další na stejnou tématiku. Takže jaká závislost.. tady jde o to, že si nepamatuješ co píšeš ani co čteš.

  11. #41
    Kotel
    Guest

    Re: Nedá se hrát

    Faktická poznámka k unbanu apache: neveděl, že jurob dostal ban za cheaty, zrušil ban za vulgárnost s tím, že se polepší. Ban za cheaty zrušil jiný admin.

  12. #42

    Re: Nedá se hrát

    Kotel:
    velká pochvala, díky za zkvalitnění zombie serveru. Mně je to jedno, jestli hraju za zombie nebo lidi. Teď je to perfektně vyrovnané, lidi sbírají rychle body, zombie můžou rychle body dokoupit. Je to suprovně vyrovnané a jak tu zase někdo naříká, že se to někomu nelíbí ..... vám se nelíbí furt něco. První naříkáte nad smokery, teď zase nad novými upravami.

    Panebože, a pokud tu někdo naříká, že to je nevýhoda pro nezkušené hráče, ba naopak. Nezkušeného nakazí zombie okamžitě, ale on jako zombie nedokáže nakazit nikoho .... tohle je dokonalý způsob, jak zapojit do hry zombie.

    Bohužel, Kotel tu měl rok způsob, kterým se vám velmi zamlouval, který byl absolutně neefektivní a nechápu, co vás bavilo na tom sedět ve skrýši a střílet do zombie, kteří vám tam chodili jak hlupáci. Bohužel ty nářky jsou daní za zdejší mentalitu, ale časem si zvyknou :D

    Kotle, nechceš to přizpůsobit tak, aby se do celkového skóre započítávaly i úmrtí a nakažení?

    Díky.
    Naposledy upraveno Phantasma; 27-04-11 v 20:05.

  13. #43
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Nedá se hrát

    Kotle nemusis mne tu obhajovat, to dokazu sam a navic vsichni, kdo tenkrat tu kauzu sledovali, vedi jak to bylo. To jen Virginsovi to porad lezi na zaludku a nechce si pripustit jak to bylo doopravdy. Navic mne takovy stary zalezitosti nevytoci, ted se tomu uz smeju.

  14. #44
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: Nedá se hrát

    inak hra tu niekto za zombie aj na expy? trebars, ze si nakupi dodge? ja osobne som tu funkciu ani raz nepouzil, vzdy kupujem za expy body a za to bonus veci.

  15. #45
    Kotel
    Guest

    Re: Nedá se hrát

    Citovat Původně založeno Phantasma Zobrazit příspěvky
    Kotle, nechceš to přizpůsobit tak, aby se do celkového skóre započítávaly i úmrtí a nakažení?
    Az budu mit cas, udelam zas nejake vetsi zmeny. Nakazeni by se melo zapocitavat.
    Citovat Původně založeno bones Zobrazit příspěvky
    inak hra tu niekto za zombie aj na expy? trebars, ze si nakupi dodge? ja osobne som tu funkciu ani raz nepouzil, vzdy kupujem za expy body a za to bonus veci.
    Pri koupeni dodge se sice snizi sance na zasah, ale kazdym zasahem se zvysi i pocet expu, ktere zombie dostane a to 5ti nasobne s levelem dodge. Za obdrzeni 500 damage je normalne 10 expu. Pri dodge level 7 je to 10+7*5=45 pri sanci na uhnuti kulce 35%. Dodge neovlivnuje sanci na autosilenstvi. Koupeni dodge se tedy vyplati, zvlast pokud si chces vydelat na jine veci.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •