Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Bugování bomby

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Bugování bomby

    Mám tu problém s bugování bomby, jde o to že hráč za T položí bombu a CT hráč pomocí defuzu a skákání získává exp, dá se nahrát i 20 000, já se přiznám že sem to dělal také, ale pak sem zjistil že na Gamesites to je zakázané a nevím jak zde ale mělo by také. Například si tam nějaká lama založila klan na W3 a teď si zároveň pomáhají s expama tím že zabijou všechny ostatní z obou teamů a jen těch pár určených jdou tzv. expit. Tím žádám aby tam chodilo více adminů (vím že máte někteří spoustu práce...), já tam zatím viděl Jur0ba a pNf ale to bylo naposled asi před měsícem, takže by bylo dobré to s tou bombou vyřešit nebo dát někomu práva kdo tam je často...

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    445

    Re: Bugování bomby

    Jaj, ty si si myslel, že to není zakázané, tak prečo to chceš riešiť?

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Bugování bomby

    Dost hloupá otázka, měl by si pochopit že já sem férový hráč. Ale asi si to nepochopil.

  4. #4
    Kotel
    Guest

    Re: Bugování bomby

    Opraveno

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Bugování bomby

    Super

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    445

    Re: Bugování bomby

    Chcel som tým zdôrazniť, že ten BUG si zneužíval a písal si niečo také, že si nevedel, či je to zakázané "já se přiznám že sem to dělal také, ale pak sem zjistil že na Gamesites to je zakázané a nevím jak zde ale mělo by také." (čo by bola asi malá chápavosť a kreativita) A v ďalšej časti si písal so samozrejmosťou, že by to trebalo opraviť. Čiže to malo naznačiť, že to, že si o tom nevedel bola lož. Ale nemusel by som túto tému tak rozpisovať, keby si jej hneď pochopil.

  7. #7
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Bugování bomby

    No jo, Larodar se naexpil a ted to chce zakazat, aby ho nahodou nekdo nedohnal vid LAMKO. Delal jsi to i ty a to pokazde, co jsi defuzoval. Tak mi to prijde, ze opravdu nechces, aby toho ostatni vyuzivali taky a nahodou te nedohnali.

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Bugování bomby

    Aha, tak fajn já si stáhnu wh, sh, ab a budu si hrát na lamku. Apachu, je vidět že blbosti píšeš často, kdybych chtěl expit atd. tak bych u počítače seděl celý den a expil se s botama (to je komediální toto :D). Tobě a jurobovi je to těžké vysvětlit, expil sem a ostatní hráči také, ale expit se nebude jen v případě jakém? Když se 2 za T a 2 za CT spolčí proti ostatním. Když expí všichni tak je to fajn ale když jeden protestuje, tak hraju normálně. Pak ostatní na mě blikají že chtějí expit.

  9. #9
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Bugování bomby

    Je videt ze pises jen hovadiny, jak tu, tak na ZM. Jsem na war3 porad a videl jsem te, tak nemluv opak. Asi te sere, ze to muzou delat i ostatni, ne jen ty.

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Bugování bomby

    Přesně tak, ještě nějakou hloupost mi napíšeš? No pokud ti vadím jako Virginsovi, tak já si půjdu na Gamesites pěkně zastřílet a pak sem vložím jak je kotelna zastaralá, to by si chtěl že? Neboj to se nestane. :)

    P.S Ty a Virgins jste si podobní, víš proč? Oba se chcete hádat. :) takže končím tuto diskuzi. Ignorace pro tebe = mlč!

  11. #11
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Bugování bomby

    Ja se chci hadat? To snad ani nemyslis vazne, ja postuju jen odpovedi na to co mne vytoci, a to byl prave tvuj post pro tento tread. Kdybych tam nehral a nevidel te, drzel bych hubu, ale takto kamarade mam co rict.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •