Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Návrh na mód: Nanosuit

  1. #1

    Lightbulb Návrh na mód: Nanosuit

    Možno to niekto z vás niekedy hrával , na Xside server Nanosuit , (tu je IP adresa: 92.240.237.43:27041)

    Tak aby som bol konkrétny. Asi 1-2 roky dozadu bol server Nanosuit plný hráčov , neviem z akého dôvodu to teraz vymrelo , o čo tam ide ??? Je to klasický server až na to , že sú tam nejaké doplnky a výhody a to:
    1. Tzv. povolené cheaty , ktoré fungujú iba napísaním do chatu "/nanosuit" (prípadne si /nanosuit nabindovať ) ...
    Cheaty: a, super rýchlosť - (funguje iba dočasne neustálim behaním vydrží asi 5-6 sekúnd , skákaním je výdrž rýchlosti dlhšia)
    b, knife - (proste nožom na jednu ranu , alebo niečo podobné , to som ja moc nepoužíval)
    c, neviditeľnosť - nie ste zase až tak neviditeľný , skôr priesvitný ale aj tak je to veľmi účinná vecička :)
    2. trojskok (to hádam všetci chápeme)
    3. ukladanie bomb na steny - jednoducho môžete uložiť bombu aj na stenu alebo krabicu (normálne vždy spadne kolmo na zem)
    4. laserminy - také niečo ako v zombie serveroch , ale každý hráč môže použiť iba jednu , po vybuchnutí môže použiť zase

    Ak budete mať niekto ešte nejaké otázky , tak sa kľudne spýtajte , malo to veľkú popularitu , neviem prečo sa to teraz nehráva a podľa mňa na kotelne by to malo ešte väčší úspech kedže tu je oveľa viac hráčov

    Mapy sa hrávali zväčša de_

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele akka~
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    556

    Re: Nový server - Nanosuit

    Já bych byl Pro. Bylo by to zase něco nového a za zkoušku se nic nedá ;)

  3. #3

    Re: Nový server - Nanosuit

    Kámo ver tomu že by sa to chytilo a podľa mňa by to konkurovalo aj takým serverom ako sú Zombie alebo Furien :)

  4. #4
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,042

    Re: Nový server - Nanosuit

    Výborný nápad hrával sem to byl to dobrý server. ;) Pro!

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele LappenSorc <---------
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Trilgard Villange :))
    Příspěvky
    74

    Re: Nový server - Nanosuit

    Hmm, hrával som ten mod pred 1,5 roka. Som pro. Nový server sa hodí :D.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •