Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 50

Téma: Bugy-pouze hlaseni

  1. #16
    Kotel
    Guest

    Re: Bugy-pouze hlaseni

    Uz jsem to vcera opravil.

  2. #17

    Re: Bugy-pouze hlaseni

    Jinak před pár dny jsem si aktivoval vip, dneska jsem hrál chvilku ale body mi pot počítalo jako kdybch vip neměl... přesto, že po zadání /vip mi to ukazovalo aktivní vip. Prostě za nakažení 2 body po střelbě na ZM mi to skákalo po 1bodu místo po dvouch.

  3. #18
    Kotel
    Guest

    Re: Bugy-pouze hlaseni

    Opraveno, body ted jdou rychleji, ale po jednom. Za nakazeni je 5 bodu.

  4. #19
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Bugy-pouze hlaseni

    Po jednom, ale rychleji, takze doufam, ze to neni rychlejsi nez to bylo, ptz uz ted je to moc rychly, a kazdej s mg ma za chvili 70b a muze si kuppovat stit do alejuja, takze je nenakazitelny.

  5. #20
    Kotel
    Guest

    Re: Bugy-pouze hlaseni

    Je to pomalejsi.

  6. #21
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Bugy-pouze hlaseni

    Inf opet nenakazi nikoho s vestou.
    Mina zabiji hodne pozde, zm je skoro za minou a teprve bouchne, a kdyz jsem skocil do kempu, a bylo tam hodne zm tak me asi 3x hned po sobe nezabila.
    Vidis virgins hlasim za obe strany :P

  7. #22
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Bugy-pouze hlaseni

    hmm ten infekcak sa mi nezda.. vcera co som hral som mal 100 vestu a sundal ma.. myslim ze to bolo na zm_army (skleroza :D)

  8. #23
    Kotel
    Guest

    Re: Bugy-pouze hlaseni

    Kolikrat tu budu psat, ze to je nastaveno nahodne? Kdyz nakazil 100%, tak to bylo spatne.

  9. #24

    Re: Bugy-pouze hlaseni

    To s tim spožděnim výbuchu miny je to někdy dost zlý, kolikrát jedna zm smázne tímto způsobem 4 miny (nejčastěji Bhop). Pak je tu pořád bug se smokerem při šílenství, přitáhne si tě jazykem a ty mu díky šílenství nemůžeš ubrat tak tě drží pořád. Používá to sice jen pár totálních ubožáků, nicméně čím víc to používaj tím více hráčů o tom ví. Vím že práce okolo serverů je dost, ale obě tyto chyby významě ovlivňují hratelnost a hlavně spravedlnost ve hře. Žádám zde tedy nápravu.

  10. #25

    Re: Bugy-pouze hlaseni

    Jo ještě jeden bug, který tedy existuje strašně dlouho. Některé Zm když do nich střílíš, tak oslepneš, někdy je to bhop, někdy neviditelka a někdy jump zombie (vždy při oslepnutí je slyšet stejný zvuk jako u Tanka). Nevím podle jakého klíče se to stává a taky se mi to stává jen dvakrát třikrát za den, takže to není žáná katastrofa, ovšem mrknout by se na to mohlo.

  11. #26

    Re: Bugy-pouze hlaseni

    Infekčák je o náhodě, někdy nakazí 5 z 10ti někdy 8 někdy i všech deset.

  12. #27
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Bugy-pouze hlaseni

    kotel+virgins ja viem ze je to o nahode, ale reagoval som na toto:
    Citovat Původně založeno Pavucina Zobrazit příspěvky
    Inf opet nenakazi nikoho s vestou.

  13. #28
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Bugy-pouze hlaseni

    kotel: to s tym granatometom/minigunom stale nefunguje.. vzdy ked si vyberas zbran tak ti to odhodi a musis si vybrat granatomet/normal zbran.. a ked mas len granatomet tak to je fail

  14. #29
    Kotel
    Guest

    Re: Bugy-pouze hlaseni

    Zatim jsem to nevyresil. Je treba upravit velkou cast kodu.

  15. #30
    Kotel
    Guest

    Re: Bugy-pouze hlaseni

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    To s tim spožděnim výbuchu miny je to někdy dost zlý, kolikrát jedna zm smázne tímto způsobem 4 miny (nejčastěji Bhop). Pak je tu pořád bug se smokerem při šílenství, přitáhne si tě jazykem a ty mu díky šílenství nemůžeš ubrat tak tě drží pořád. Používá to sice jen pár totálních ubožáků, nicméně čím víc to používaj tím více hráčů o tom ví. Vím že práce okolo serverů je dost, ale obě tyto chyby významě ovlivňují hratelnost a hlavně spravedlnost ve hře. Žádám zde tedy nápravu.
    Mina by mela byt rychlejsi, nez driv. Pro jistotu jsem tedy pridal promenou.
    Smoker pri silenstvi nebude moct chytit hrace.

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Jo ještě jeden bug, který tedy existuje strašně dlouho. Některé Zm když do nich střílíš, tak oslepneš, někdy je to bhop, někdy neviditelka a někdy jump zombie (vždy při oslepnutí je slyšet stejný zvuk jako u Tanka). Nevím podle jakého klíče se to stává a taky se mi to stává jen dvakrát třikrát za den, takže to není žáná katastrofa, ovšem mrknout by se na to mohlo.
    V kodu chyba neni, spise trefujete tanka, ktery je treba za zdi nebo hodne daleko.


    Granatomet a minigun uz to nevyhazuje na zacatku kola.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •