Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 38

Téma: Práva-JailBreak

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kunder
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    163

    Práva-JailBreak

    Zdravím.

    Mé jméno je Kunder.A rozhodl jsem se požádat o práva na Jailbreak 1, Jailbreak 2 a na Jailbreak 3.

    Možná bych měl prve říci něco o sobě:Jmenuji se Ondřej, mám 17 let a Couter Strike 1.6 hraji už přes 4 roky.
    Na váš portál mě pozval můj známý, který tady už bohužel nehraje, tudíž jsem tu u vás už od doby kamenné.
    Prve jsem hrál Zombie servery, Surf a poté jsem přišel na můj dosud oblíbený server JailBreak.
    Tam jsem poznával nové lidi a byl a jsem poměrně oblíbený hráč i přes mé chyby a nedostatky si myslím,
    že naděje vstoupit do vašeho teamu stále ještě je.A proč ne, že ? Za zkoušku nic nedám.

    Proč zrovna já ?Jelikož si myslím, že jsem jeden z mála hráčů, který JailBreak umí a rozumí co to obnáší.
    Hraji tam už od založení Serveru, což už je i možná ten rok (myslím minulý rok o velkých prázdninách).
    Vlastně mohu říct, že schopnosti ovládání pořádku a umění je u mě na chvalitebné úrovni.
    Mám chyby, mám špínu.Ale proč se dívat na minulost ?Chybovat je lidské.Jsem velice svérázní člověk.
    Rychle se učím a také si myslím, že vstoupit do Admin teamu bude pro mne veliká čest, která mě změní.

    Prosím o slušné vyjádření co nejvíce adminů, jak za pozitivní i negativní výsledky vám budu vděčný.

    Muj Nick:Nezbedny Kunder :P
    Muj SteamID:STEAM_0:0:106914

    Tak to bylo vše co bych o sobě a o mé žádosti stát se Adminem napsal.
    S pozdravem Kunder :P.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: Práva-JailBreak

    Vidím že do psaní se nikomu moc nechce, nevím kdo ho zná z Jailu a kdo né.
    +Takže co o něm pravidla zná ked tam CT neposlouchají dokáže si udělat pořádek a hraje to témeř od začátku, což znamená že patří k lepší straně hráčů.
    Poslední dobou tam tráví dost času.
    -Nadruhou stranu vím co se vněj dokáže večer probouzet [party mody apod], kdy si všichni chodí se zbraněma a pouštel si písničky zacož si nejednou dostal ban. Nadruhou stranu pokud jsou tam rozumní hráči a nemají nic proti + nemají tam samé holubičky tak mě to zas tolik nevadí. Jinak znám tě delší dobu, ale nevím jak naložíš s právama :/
    Takže za mě zatím neutrální názor a uvidím co najdou ostatní nebo jaký budou mět názor.

    3k.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Práva-JailBreak

    Ahoj, nemáš spešl a ten je k získání práv přednější.

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele spq
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    159

    Re: Práva-JailBreak

    Určite PROTI. to co si predvadzal ked si bol "nalitej" a nasledne som ti dal ban, potom si brečel ze si nic neudelal.

    E: Nemáš ani spešl, takze čau,
    Naposledy upraveno spq; 27-08-12 v 21:06.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: Práva-JailBreak

    Spešl nábor hráču sme zatím zastav1l1. [Doplnte si íčka :)]
    Čekáme kdo se ktomu jak postaví a kdo bude jak aktivní, na to bych moc nehledel u hráčů kteří hrají na jb téměř od začátku za dob Svacinare apod.
    Jinak jsem rád že SPQ čte co píšu..
    Naposledy upraveno 3k a Jerry; 27-08-12 v 21:25.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kunder
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    163

    Re: Práva-JailBreak

    Spq, velice si vážím tvého názoru a také tě chápu za PROTI.Ale proč té zbrklosti ? Nešlo to napsat jinak, než takhle ? Já vím, že určitě šlo.
    Takhle se nechová Admin co odešel a vrátil se.Nemáš u mě úctu ani ten Respekt na JB porušuješ pravidla a to ti nedosvědším jen já.
    Příště si uvědom za co dáváš BAN ! Proč tam byli další dva Admini, kteří to brali jako "Funny".
    Neřeším tady BAN nebo že si mi dal PROTI, naopak jsem rád, že ses vyjádřil a za to ti děkuji.
    Ale takhle správný Admin nevypadá.

    Tuto zprávu jsem využil proto, aby si SPQ uvědomil co dělá.
    Neber to nějak moc vážně ale je lepší když ti to řeknu já, než pak někdo na mnohem větší pozici než jsem já.

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: Práva-JailBreak

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Spešl nábor hráču sme zatím zastav1l1. [Doplnte si íčka :)]
    Čekáme kdo se ktomu jak postaví a kdo bude jak aktivní, na to bych moc nehledel u hráčů kteří hrají na jb téměř od začátku za dob Svacinare apod.
    Jinak jsem rád že SPQ čte co píšu..
    Jestli chceš, abych k tomu něco napsal, tak napíšu.

    Kundera zná asi každej, kdo se kdy na jailu někdy ukázal. Je pravda, že tam s námi hrál od začátku. Byla s ním sranda, dost jsme se nasmáli. Na jailu jsem ale už, no už je to dlouho, nebyl a nevím jakej je teď. V tý době byl v pohodě. Nebudu psát ano nebo ne k žádosti, je mi to jedno, jen reaguju na jerryho. A tímhle stylem bude jail za chvíli složenej jen z adminů, just saying...

    A speciálně pro tebe Kundere: na pana spq aka neo nemusíš vůbec reagovat, jeho ban vennymu za nick "neo" je legendární.

    Jail je fun mod a imho tam nema cenu zadny prisny pravidla zavadet a banovat jen za to, co je nutny. Kunder není první co se nalil a šel si "pokecat" na jail.

  8. #8
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    463

    Re: Práva-JailBreak

    Spq iný panko keď tam pušta songy atď .... robil som to iste čo ty pri schovke za T a dal si mi ban na 3dni k CT za rušenie simona :D čo ma dosť pobavilo takže na tvojom mieste by som takých "skúsených" ľudí ako je kunder hned neodpisoval...

    Neber to ako nejakú provokáciu ale ako môj názor, k žiadosti... Kunder fajn chalan hrá tam dlho sem tam mu ujde to slovíčko a nervy, urobil pár chýb ale aj tak si myslím že na to má.

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele Kuzli
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    670

    Re: Práva-JailBreak

    JB = FunMod. Že je nalitej? no bože. Je sranda? je. Mluví někdo německy a je sranda? Je. Admin tam nemáš vůbec bejt a ty mě nebudeš psát ať netrapčim. Si tam admin, ale tebe tam jako admina neberu. Pravidla pořádně neumíš, nevíš co kdy máš dělat. Taky by se mi líbilo kdybych si napsal a hned dostal práva kam by se mi zlíbilo. A odebrat spešl na jeden den mi přišlo zbytečný. Buď si mi ho měl vzít uplně a na furt, nebo to nedělat vůbec. Pak sem byl na jinym serveru a jakej tam byl bordel. Ani vyřešit sem to nemohl. No udělal sis práci na víc ty. Ale už sme si to řekli na steamu. To k SPQ když už je tu o něm řeč.

    Kunder v pohodě hráč. Proti němu snad nic nemam. Ovšem jestli dostane práva, tak tady na JB končim.

    E: BTW koukám nejsem jedinej kdo ho nemusí. To sem rád.
    Naposledy upraveno Kuzli; 27-08-12 v 22:26.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: Práva-JailBreak

    Citovat Původně založeno ZEUS Zobrazit příspěvky
    Ahoj, nemáš spešl a ten je k získání práv přednější.
    Nom SPQ tam taky nechodil, neměl spešla a voala, práva má. Pravidla moc neovládá, banuje hovadiny a zabijí za každou píčov*nu (a to i Leryxe protože omylem klepl myší o klávesnici a tim boxl :( ) Jako mě je to celkem jedno, ale když už chcete poslat kundera do píč*n kvůli tomu že nemá spešla, zamyslete se nad tím, co jsem napsal. Tady to vůbec není o spešlu, spíše o dohodě, co se týče kundera tak to vůbec není ten CSkill typ kterého bychom odehnali argumentem: nemáš spešl, to ne, jelikož každý ví že tam hraje již opravdu dlouho. SPQ neuraž se prosím, ale prostě máš v tom JB totálně zmatek, sice se to zlepšuje ale pořád tam jsou nedostatky. Napsal jsem to jen abych se zastal kundera.

    Když už píšete to + a - tak to taky zkusím:

    +: Hraje tam už od počátku, tudíž se vyzná
    -: Co jsem zjistil že Kunder nemá nic společného s kundou, ztratil jsem o něj trochu zájem

  11. #11
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kunder
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    163

    Re: Práva-JailBreak

    Leryxi, překvapil jsi mě.Až na ten zahvězdičkovaný vulgarismus tvůj příspěvěk uznávám.Dodal bych, že Sváča uvedl :"A tímhle stylem bude jail za chvíli složenej jen z adminů". ANO ! Je jich tam dostatek na to aby to bylo tak akorát ale Jerry muže vyprávět kolikrát ho volám aby udělal pořádek.Chci tím říct, že admini stárnou a na to Csko už není mnoha času proto jsem uchazeč o další místo u vás.Zatím ten čas u mě je, sami to vidíte.A myslím, že udělám správnou věc, když ten čas vložím do spokojenosti hráčů.

  12. #12
    Pokročilý člen Avatar uživatele spq
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    159

    Re: Práva-JailBreak

    Dakujem vam ze ste sa takto do mna pustili, takže ideme postupne

    Kunder=> Ja si za tým čo som napísal stojim. Bol som tam s pitbullom a nie ja sám som ti chcel dat ban, proste hovoril si uplne blbosti, pitbull mal uz tiez na teba nervy, tak sme to spravili tak ako sa to má. O tom rešpekte, je mi jedno kto ma a nemá ku mne rešpekt, JB dlho nehrávam. Nemal som proti tebe nič, dokial si sa nezacal spravat ako blbec.

    Prasacko=> K tomu banu, už si na to nepametám, ale určite pri schovke som ti nedal ban za rušenie simona :D ... kuknem si ten ban. A tým songom, ked pustím song, tak vidim ako sa na nom kazdy smeje, len ich zabavujem.

    Kuzli=> Ja si myslím, že sme si to na steame celkom povedali, takže tu nemám čo riešiť, + s pitbullom sme ti chceli navrhnut down spesl, pretoze nás uz s prepáčením "serieš" niekedy, nie len nás si myslím. Proste robíš blbosti, a porušuješ pravidla, nech sa tu vyjadrí pitbull.

    Leryx=> Akože týmto si ma dostal, ja som proti tebe nič nemal, ale vidím ze píšeš blbosti, to že som ta raz zabil za blbost, za to sa ti fakt ospravedlnujem, zabíjam za každu blbost? myslíš ten 1x ? no ok ... O tých nedostatkoch by sa aj stebou dalo rozpravat, tiež niesi dokonalý. Práva "voala" ? :D:D:D bože další inteligent ... Ja som tu prava uz mal zo zaciatkov, ale som poziadal o zobratie lebo som sa venoval holke, ale to ty asi nechápeš, ked začali prazdniny som požiadal o vratenie, co asi tiež nechápeš, ale nebudem to riešiť, tot asi vše..

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: Práva-JailBreak

    Však já vím že si tady adminoval už předtím, ale ne na JB. O to mi jde, že se tu rozdávají global práva, protože je to lehčí, než vybrat jen určité servery. Jde prostě o to, že třeba někdo kdo hraje JB poprvé, a protože má globalky tak tam má i práva, a rozhoduje o nečem, o čem ví méně než ti, které banuje. Prostě se mi nelíbí, že mu napíšeš velké červené proti, přitom on s tím modem má větší zkušenosti než ty. Já se s tebou nechci nějak pohádat ani tě urážet, ale prostě se mi nelíbilo jakým způsobem a na základě čeho si jeho žádost zamítl.

  14. #14
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Re: Práva-JailBreak

    Kunder a jeho Legendárna lan party.Je pravda že tam hráš pekne dlho ,ale úprimne z mojej strany sa na admina nehodíš ty si tip ktorý tam vystrája,robí srandu niekedy až prehnanú a to je na tebe super...Teba si neviem predstaviť ako admina ktorý dodržuje pravidlá ,ale ak by si práva dostal nebol by som proti ,ale ak by si ich ani nedostal tak by som bol rád takže ja nie som ani PRO ani PROTI !!! :)

  15. #15
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Práva-JailBreak

    Citovat Původně založeno Kunder Zobrazit příspěvky
    Leryxi, překvapil jsi mě.Až na ten zahvězdičkovaný vulgarismus tvůj příspěvěk uznávám.Dodal bych, že Sváča uvedl :"A tímhle stylem bude jail za chvíli složenej jen z adminů". ANO ! Je jich tam dostatek na to aby to bylo tak akorát ale Jerry muže vyprávět kolikrát ho volám aby udělal pořádek.Chci tím říct, že admini stárnou a na to Csko už není mnoha času proto jsem uchazeč o další místo u vás.Zatím ten čas u mě je, sami to vidíte.A myslím, že udělám správnou věc, když ten čas vložím do spokojenosti hráčů.
    Dostal som sa po tento post a stačí mi. Neriešime tu SPQ ale Kundera. Dohodli sme sa, že teraz sa nebude naberat a počká sa po prázdninách.
    Práve preto sa počká ako budú zaplnené servery.
    Casu je, kolko krát su online aj 4 JB admini, ale medzi tymi tupými hláseniami z JB "hrac KJHDGSFG mi dal fk mam mat VD", alebo "pry prestrelke si dobyjaly" (asi ako to mam zistit ked uz je po nej??!!!!!), sa pár hlásení stratí. Ale aj tak by som chcel skôr apelovat na terajších JB adminov, aby POHLI zadkami ked sa nieco deje na inom serveri. Aspon sa tam íst pozriet.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •