Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 66

Téma: Rozum do hrsti

  1. #1

    Rozum do hrsti

    Jako dneska jsem zkusil hrát jen za ZM. Pokud jsem byl první zombie kolo netrvalo ani 30 vteřin. Furt jsem měl na šílenství a i když jsem je dával třebas na jednoho furt jsem měl dost.
    Je to šílený, když se nasere zkušenej hráč a nechá se nakazit tak si prostě nikdo moc nezahraje a není tam samozřejmě jen on. I další lidi maj na šílenství a infekčáky kolo rychle končí.
    Je potřeba vzít rozum do hrsti a nekompenzovat neschopnost některých hráčů neustálejma výhodama pro zombie.

    Viz dnešní žádost larodara aby bylo více infekčáků což je hovadina, ale jemu by se tak líp hrálo....... úsměvné i dva infekčáky jsou moc v současné chvíli.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: Rozum do hrsti

    Suhlasim, treba tie jednotlive staznosti/ziadosti ignorovat, lebo to prekvitne az do pruseru ako autosilenstvi. Mohol by si napisat pre novacikov par tipov, ako hrat za zombie. Dobry napad s tym boomerom + pavuk po smrti, nakazil som stym stovky ludi :)

  3. #3
    Kotel
    Guest

    Re: Rozum do hrsti

    Druhy infekcak je k dispozici jen kdyz s tim prvnim nikoho nenakazi.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Rozum do hrsti

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Jako dneska jsem zkusil hrát jen za ZM. Pokud jsem byl první zombie kolo netrvalo ani 30 vteřin. Furt jsem měl na šílenství a i když jsem je dával třebas na jednoho furt jsem měl dost.
    Je to šílený, když se nasere zkušenej hráč a nechá se nakazit tak si prostě nikdo moc nezahraje a není tam samozřejmě jen on. I další lidi maj na šílenství a infekčáky kolo rychle končí.
    Je potřeba vzít rozum do hrsti a nekompenzovat neschopnost některých hráčů neustálejma výhodama pro zombie.

    Viz dnešní žádost larodara aby bylo více infekčáků což je hovadina, ale jemu by se tak líp hrálo....... úsměvné i dva infekčáky jsou moc v současné chvíli.
    Kamaráde, toto je pěkná patlatina, včera jsem hrál zombie na torontu, jediné vítezství pro zombie bylo když všichni použili v posledním kole šílenství, jinak neměli zombíci žádnou šanci, tady tu patlatinu co si napsal, si zřejmě soudil podle jediné mapy. I přesto že jsem měl skore větší jak 30 a byl jsem s nákazou z části úspěšný, to skore jen za zombie, tak jsme nevyhráli.

    Je vidět že nechápeš proč chci více infečáku. Asi proto že infekční granát má slabší šanci na nákazu...
    Další důvod proč chci více infečáku je, že šílenstvíse nemusí vždy vydařit, např.: vlezu do kempuse šílenstvím, sekám do lidí jako blázen, oni utíkají sem a tam, a všude možně dávají miny + kupujísidalší vestu, tak že je šance slabší pro každého hráče, lamu či skillka. Navíc když hodím inf. granát a nákaza se povede z část, tak mám z toho lepší pocit.Nejsem sám.
    Naposledy upraveno Larodar56; 04-05-11 v 13:32.

  5. #5

    Re: Rozum do hrsti

    Citovat Původně založeno bones Zobrazit příspěvky
    Suhlasim, treba tie jednotlive staznosti/ziadosti ignorovat, lebo to prekvitne az do pruseru ako autosilenstvi. Mohol by si napisat pre novacikov par tipov, ako hrat za zombie. Dobry napad s tym boomerom + pavuk po smrti, nakazil som stym stovky ludi :)
    Už jsem napsal hodně návodů, ale to nemá smysl sem chodí ze zombiků tak maximálně 10 aktivních hráčů a 99% se tu neukáže. Ono je samozřejmě víc triků asi nejlepší je šílenství s vytůněnou neviditelkou. Protože prostě při průniku do kempu neni vidět. Je samozřejmě slyšet zvuk a neurčité červené světlo okolo, ale průměrní a slabší hráči nedokáží odhadnout kde v tu chvíli neviditelka je a reagují pozdě.
    Další skvělou možností je šílenství s boomerem protože jim samozřejmě při průniku do kempu zničíš miny a ještě pokud někoho nakazíš ste tam dva. No a když tě zabijou samozřejmě jsou v tu chvíli všichni slepí a nemohou pokládat miny.

    Dá se díky xp a bonusům vymyslet spousta věcí. Nemá ale smysl je vypisovat všechny, protože sem prostě chodí opravdu minimum hráčů ze zm serveru.

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Rozum do hrsti

    posledni dobou si tam chodim parkrat zahrat. dle me ho nazoru je infekcak i silenstvi blbost. lidi se proti tomu nemuzou poradne branit, a to mi proste vadi. je dobre, ze aspon ten infekcak se muze pouzit jen 2x za kolo ale s tim silenstvim to tam je ted hrozny.

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Rozum do hrsti

    A zombie se mají jak bránit proti bazuce či minigunu? Ne, bazuka si zombie vždycky najde a minigun se dá vystřílet až ke konci kola. Možná tak z části šílenstvím, ale to je nezachrání. :)

  8. #8

    Re: Rozum do hrsti

    Zásadní problém u tebe larodare je že nepřemejšlíš. To je v podstatě vždycky jádrem toho proč se s tebou nedá debatovat. Srovnávat zombie a lidi "A zombie se mají jak bránit proti bazuce či minigunu?" je stupidní vzhledem k tomu, že zombie maj nekonečnej počet životů. Tě stokrát zabijou a stokrát se narodíš, ktežto u lidí tě jednou nakazej a přicházíš o celou výbavu, všechny vynaložené prostředky a je konec. Zombík umře a nic se neděje znova se narodí znova má pořád stejné výhody, které si za XP nakoupil.

    Až jednou začneš chápat tuhle hru ušetříme si tu strašnou spoustu uplně zbytečnejch diskuzí, který ve tvym případě nikam nevedou.

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Rozum do hrsti

    :DD vtipné

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Rozum do hrsti

    Citovat Původně založeno Larodar56 Zobrazit příspěvky
    A zombie se mají jak bránit proti bazuce či minigunu? Ne, bazuka si zombie vždycky najde a minigun se dá vystřílet až ke konci kola. Možná tak z části šílenstvím, ale to je nezachrání. :)
    Dodge? Ale jasne,.. ludia si radsej za xp co zarobia, ked su zm, kupia body, ktore mimochodom aj tak nevyuziju za zm ale za ludi. Nechapem, preco sa jednoducho nezrusia body za xp?
    Virgins: ja si myslim ze kazdy kto vie hrat aspon trochu za zm si dokaze zarobit tych 20 bodov na sialenstvo (uz len za xp), ale ludia ich radsej utratia za ludi..

  11. #11
    Kotel
    Guest

    Re: Rozum do hrsti

    Mozna by nebylo od veci uplne oddelit bodovani lidi a zombie. Zombie by kupovali veci jen za xp a lidi jen za body.

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Rozum do hrsti

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Mozna by nebylo od veci uplne oddelit bodovani lidi a zombie. Zombie by kupovali veci jen za xp a lidi jen za body.
    Si genius. Ale ne jako fakt konecne rozumne riesenie ale nakazy by museli pridavat xp. Ale zas zober si, ze ked niekoho nakazia a zarobil body za ludi nebude ich moct minut za zm a vies ako vedia ludia bez sialenstva a infekcaku hrat za zm, ale mne by to, ako si to pisal vyhovovalo.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: Rozum do hrsti

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Mozna by nebylo od veci uplne oddelit bodovani lidi a zombie. Zombie by kupovali veci jen za xp a lidi jen za body.
    To je pravda. Skúsiť by sa to mohlo.

  14. #14

    Re: Rozum do hrsti

    Včera a dneska jsme ukázal larodarovi jak silné zm jsou. Lidi nemaj nejmenší šanci hrál jsem pouze za zm dvě mapy i bones to viděl. Včerejší skore na zm virgins jsem si nezapsal ale dneska zm anthrax 16:1 pro zma to ještě proto, že bylo hejno a já nemohl hrát jinak bych je šílenstvím udolal všechny.

    Samozřejmě se to lidem nelíbilo. Pořád zm at si koupili cokoliv neměli vůbec žádnou šanci kolo za 30-40 vteřin hotový.

    TAKŽE rozum do hrsti. ZM sou silný megamoc, ale vždy záleží natom, kdo je zm a kompenzovat to neustále výhodama pro zm neschopnost lidí jen nesmysl. Jestli se to nezmění budu hrát za zm pořád a nikdo si neškrtne.


    Jo ještě moje skóre - hrál jsem jen za ZM a 110 nakaženejch. Samozřejmě nikdo neměl víc to nešlo.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 07-05-11 v 17:25.

  15. #15

    Re: Rozum do hrsti

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky

    Jo ještě moje skóre - hrál jsem jen za ZM a 110 nakaženejch. Samozřejmě nikdo neměl víc to nešlo.

    Heh, dobře ty :D .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •