Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Dotaz (stížnost) na Koprakek

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Česká republika- Ostrava
    Příspěvky
    237

    Dotaz (stížnost) na Koprakek

    Zdravím,

    předem upozorňuji, že tohle bude asi trošku delší čteníčko, ale aspoň se pobavíte.
    Dále chci dodat, že osobně nemám nic proti Koprakekovi a tento článek nemá za cíl jej jakkoliv pohoršit, či zesměšnit ("stížnost" v nadpise je použita proto, že toto fórum nese název "Hlášení cheatrů, stížnosti" a já měl jen obavy aby to nebylo ignorováno).

    Ale teď už k věci:

    Na štědrý den letošního roku v 16:27 udělil admin Koprakek zcela oprávněný ban mému bratrovi, který zrovna používal nick: Chces parek v rohliku? (Prosím přestaňte mlátit hlavou do klávesnice a nechoďte pryč, tohle má pokračování) Tento bal byl za MFK, ke kterému se mi on i přiznal, takže by se mohlo zdát, že není vlastně o čem mluvit. Tvrdí také, že v době kdy přestupek učinil, se na serveru Koprakek nenacházel, což samozřejmě nemusí být pravda a i kdyby, někdo mohl natočit demo, nebo dát adminům echo přes vykřičník. Ale teď přijde to napínavé. Ban dostal na týden, takže pokud mě počty neklamou vyprší na Silvestra někdy o půl pátý. Vtip je v tom, že tento ban, který se správně měl dotknout mého bratra, se dotýká pouze mě a on si vesele hraje za dozorce dál Teď se můžete začít smát a říkat si, že je to pěkně trapná historka a ubohý pokus o to, jak dostat UB, ovšem musím poznamenat, že se mýlíte. Pokud všechno půjde dobře, tak zítra si koupím originální cs 1.6. a na to co dělá můj retardovaný bratr se vykašlu. Takže si pravděpodobně říkáte, proč vůbec píšu tento příspěvek? Protože právě teď mě přemáhá zvědavost a chtěl bych se zeptat přímo Koprakeka, jak se mu u všech zlomených nůžek podařilo dát takovýto ban, jenž se zcela minul účinkem a hráč, který učinil přestupek a měl by s pláčem sedět v koutě, si teď svým pisklavým hlasem vydává další příkazy a trest jej nijak nepostihl?

    Osobně bych doporučoval zabanovat toho správného hráče a jestli mi nevěříte, tak ten původní zákaz nechte tak, jak říkám zítra mi to bude fuk.

    Můj bratr používá tyto nicky:

    Chces parek v rohliku?
    DARKAR Lord of the game
    Time to dead
    (a možná ještě další, ale na ty si nemůžu vzpomenout)

    Na závěr děkuji všem, co to dočetli až sem, máte u mě sušenku, a prosím o vyjádření Koprakeka, poněvadž pukám zvědavostí, jak se to vlastně stalo.
    Pokud se mě chcete na něco zeptat tak to šoupněte do komentářů pod tímhle příspěvkem
    I
    I
    V

  2. #2

    Re: Dotaz (stížnost) na Koprakek

    Pokud mate kazdy svuj pc a on udelal prestupek na tvem pc, tak si on na svem pc muze hrat dal. Jinak si prave nedokazu vysvetlit, jak je to mozne
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Česká republika- Ostrava
    Příspěvky
    237

    Odpověď: Dotaz (stížnost) na Koprakek

    No o tom pochybuju. Že by náhodou využil krátké chvíle, kdy odejdu na záchod, přihlásil se na csko, změnil si nick na ten, který používá, připojí se na JB, náhodou bude místo k ct, on se tam dostane a náhodou bude další kolo a on dá MFK?

    To je na mě až moc náhod...

  4. #4

    Re: Dotaz (stížnost) na Koprakek

    Jedne ze se kopr spletl a dal ban tobe, protoze mate stejnou ip a pokud nekdy hral na tvem pc, tak je tohle mozne
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Dotaz (stížnost) na Koprakek

    To bude asi tím, že ban byl udělen přes web, nikoli ve hře a pokud má nové ns, tak ban prostě mu neplatí. Až se napojí do hry, tak se mu dá ban ve hře a už by to nemělo platit. Doporučuju ale si pořidit cs na steamu, protože na tom ID je xxx banů a já osobně ho zabanuju pouze na ID, aby nemohl už nikdo obcházet, IP vypadá na DIP.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Dotaz (stížnost) na Koprakek

    Britny: to co píšeš by se mohlo stát, ale ne s tím, že má ban ten co tu napsal tu "stížnost".

    (jen tak mimochodem, ty budeš asi fajn brácha..)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •