Zobrazit výsledek ankety: -

Hlasující
0. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • -

    0 0%
  • -

    0 0%
Strana 13 z 63 PrvníPrvní ... 3111213141523 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 181 do 195 z 934

Téma: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

  1. #181
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Re: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno Volume Zobrazit příspěvky
    Tak do konzole napiš playdemo místo viewdemo, pak už rozumět budeš co se ve hře říká..
    Po tom update steamu nepočujem vôbec mikrofóny. :/ Takže mám nemý film.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  2. #182
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    34

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Ahoj mám stížnost na spešla : ThugUrchite Steam: STEAM_0:0:63300850 server:JB3 pořád vyrušuje simona př: pořád mluví samý blbo*ti co se hry netýkaj ruší tím simona nikdo díky němu nic neslyší a nerozumí co CT nebo simon říká, kazí tím kola prosím o vyřízení *GandalF*

  3. #183

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Pokud vím, už jsem se ti omluvil. Tuto zprávu berte jako všeobecnou omluvu pro všechny ostatní.. Ten spešl pro mě docela dost znamená, a tudíž jsem z něj nadšený, (Nebyli by jste také?), proto mikrofony hodně využívám.. Ano, jsem ukecaný, tak to prostě je... Pokusím se to mírnit. Musím si zvyknout..
    Pardon,
    Thug

  4. #184
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    hh, dlouho ti to bez problému nevydrželo, na to že jsi ho dostal kolem 19:00 a v 20:30 už stížnost, no co stává se :D
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  5. #185
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    34

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Jo vím ale já to napsal asi tak 4 kola než jsem ti to řekl, vím jak se cítíš pro mě by to taky moc znamenalo :)
    Naposledy upraveno Gandalf; 25-03-13 v 22:23.

  6. #186

    Re: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Zdravím...i když to dělám velmi nerad , chtěl bych požádat o odebrání spešlu a zabanování hráči Jiri pure luck crew - nevim jak se to pise ... Za bezduvodny FK ,presuny a jine...demo nize

    http://uloz.to/xF18dxJ/demo-dem

    IP a Steam bohužel nevím přesně protože měl změnený nick...děkuji za vyřízení a přeji hezký den(noc)

  7. #187
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cream.
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    176

    Re: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Ahoj pane sancho.. asi nehrajete dosť dlho jb....po 11 pravidla už neplatí :) PS: jiri tam vtedy nebol ale bol som tam ja lasocQo :*

  8. #188
    Nováček Avatar uživatele F:O:X
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Liberec
    Příspěvky
    60

    Odpověď: Re: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Ty ses asi fakt pan :D (No coment)

  9. #189
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Re: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno sancho123 Zobrazit příspěvky
    Zdravím...i když to dělám velmi nerad , chtěl bych požádat o odebrání spešlu a zabanování hráči Jiri pure luck crew - nevim jak se to pise ... Za bezduvodny FK ,presuny a jine...demo nize

    http://uloz.to/xF18dxJ/demo-dem

    IP a Steam bohužel nevím přesně protože měl změnený nick...děkuji za vyřízení a přeji hezký den(noc)
    Sice jsem jsem v tu dobu na serveru ani nebyl (na tom demu jsem, ale jsem u T a po pár minutkách mě to kopne za AFKování), ale v pohodě, milý sancho, kdybych si já točil a postoval jsem všechna tvoje "simonování" na JB tak věř tomu, že se v tuhle chvíli nenapojíš ani na jeden ze serverů kotelny, tvoje demence nezná hranic . . . Příště radši řekni rodičům ať ti místo zaplacení internetu koupí nějákou pěknou knížku, udělali by lépe, s pozdravem, tvůj Jiří.

  10. #190
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno Mr.IceCream Zobrazit příspěvky
    Ahoj pane sancho.. asi nehrajete dosť dlho jb....po 11 pravidla už neplatí :) PS: jiri tam vtedy nebol ale bol som tam ja lasocQo :*
    Pravidlá platia stále!
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  11. #191
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    435

    *VIP*

    Re: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Tiež ma dosť prekvapilo keď som to zbadal..Som rozmýšľal že aké pridávanie pravidiel som zaspal! :D

  12. #192

    Re: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Možno to jiří nebol tak v tom pripade by mali zobrat tebe spesla lebo ked poviem vyhode nech vystupi,ty tam prides,ja ta killnem a ty ma potom presunies ako by sa nechumelilo tak to je trochu na hlavu...a dalsia viec - mozno su po 11 vecer trochu ine pravidla ale neznamena to ze strielas po vsetkom co sa pohne - viz demo...

  13. #193
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Re: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno sancho123 Zobrazit příspěvky
    Možno to jiří nebol tak v tom pripade by mali zobrat tebe spesla lebo ked poviem vyhode nech vystupi,ty tam prides,ja ta killnem a ty ma potom presunies ako by sa nechumelilo tak to je trochu na hlavu...a dalsia viec - mozno su po 11 vecer trochu ine pravidla ale neznamena to ze strielas po vsetkom co sa pohne - viz demo...
    Ty vole jeden, škoda, že jsem si netočil demko já, byl by si za dobrého idiota, hráč měl výhodu, vystoupil před box, řekl si pusťte klávesnice. . . já vyšel z boxu (chtěl jsem začít vzpouru) dostal jsem kill, za to si ten přesun rozhodně nedostal, dostal si ho za naprostý nadržování, ten s výhodou se hýbat mohl ? pro něj přikazy neplatí ? je král zámku ? a to nemluvím o ostatních, ty se hýbat mohli ? jen kvůli tomu, že jseš neschopný a nedokázal si nás uhlídat když nás tam bylo sotva 7 hráčů za T. A my 4 jsem se rozhodli dělat vzpoury tak si musel ostatním nadržovat ? Sancho, moc dobře si pamatuju to tvoje simonování s mikrofonem značky ETA (nejspíš) kdykoliv si zmáčkl voice tak se mi skrz repráky do mého pokoje prolínal zvuk hodně připomínající start stíhačky, půlka serveru ti psal ať jdeš od CT a ať hlavně nesimonuješ, ale ty sis vklidku dal simonoval a zabíjel vězně, kteří ti rozuměli s velkou snahou každé 5. slovo . . a ty jdeš na mě psát stížnost ? :D první si zaměť před svým prahem a pak se starej o ostatní, díky .

  14. #194
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno sancho123 Zobrazit příspěvky
    Možno to jiří nebol tak v tom pripade by mali zobrat tebe spesla lebo ked poviem vyhode nech vystupi,ty tam prides,ja ta killnem a ty ma potom presunies ako by sa nechumelilo tak to je trochu na hlavu...a dalsia viec - mozno su po 11 vecer trochu ine pravidla ale neznamena to ze strielas po vsetkom co sa pohne - viz demo...
    Přečti si pravidla.Tady na někoho nadáváš...Udělal dobře podívej se první na svoje bany.

  15. #195
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Re: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Pravidlá platia stále!
    No není to zrovna 2 krát dlouho, jsem sem postnul demo jak se při HVD hazeli HEčka před zbrojku, CT bugovali zbraně apod. MFK bylo nespočetně, a někdo z adminů pro JB mi pod ten post napsal něco ve smyslu, po 11 hod večerní se pravidla již tolik nedodržjují.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •