Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 31

Téma: Prosím UNBAN

  1. #1
    cryneaL
    Guest

    Prosím UNBAN

    Zdravím,
    už je to nejméně rok, co jsem dostal na všem Herním porátlu ban za KZ'HACK . Snažili se mi obhájit mojí Pravdivou historku i hráči z portálu, konkrétně se jedná o "gjnk, ove, dlh a wondy22", ale tu si mi bohužel ty "Kotel" nevěřil. Rád bych na vašem Herním portálu hrál a jistě bez problémů .

    Zabanovany nick : Crh`
    Duvod : ' Kz Hack '
    Zabanovane SteamID : STEAM_0 : 0 : 33704001
    Zabanovana IP adresa : 89.103.180.4
    Ban : Permarentní

    Prosím o UNBAN Kotle, předem díky alespoň za nějaké vyjádření.
    s pozdravem cryneaL!

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: Prosím UNBAN

    znam te kamarado, co je to ten kz hack ?!

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Prosím UNBAN

    TO nevíš?:D

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  4. #4
    Kotel
    Guest

    Re: Prosím UNBAN

    Dobre, tak proc je tam datum udeleni banu: 27-09-2010 - 00:22 ?
    Po roce je mozne dat unban, zabanovany hrac vetsinou steam proda nekomu jinemu, ale pri lhani tezko. K banu pripisuju cerny puntik.
    Kdyby jsi daval nejakou zadost na forum, tak by to tu bylo. Ani na starem foru nic neni, pouze tato stiznost od nejakeho hrace:
    Citovat Původně založeno kuratko
    cryneal prosim o ban tohoto hrace na Aim/fy mel skore 30 na 0 zabijel pres zdi a tak pozdeji sikanoval hrace dolozil bych fotku kde ma v nicku napsano kure je lama a nadaval i ostatnim hracum ze jsou lamy

  5. #5
    cryneaL
    Guest

    Re: Prosím UNBAN

    Pořád mam jeden a ten samý Steam a žádnou žádost jsem nedával, proto je tam psané, že po skoro roce jsem dávám žádost u UNBAN . A to že nějaký cápek dostane na Aimu díru přes bednu, nehraju Csko rok :-)

  6. #6
    Kotel
    Guest

    Re: Prosím UNBAN

    Jenze na foru tu nikde nevidim jak se te snazili obhajit. Jestli to bylo pres icq, tak o tom nevim.

  7. #7
    cryneaL
    Guest

    Re: Prosím UNBAN

    Bylo to přes STEAM :) gjnk. mi posílal i tvoje odeslané zprávy, čili tvůj názor na to. Ale co už, prosím o ten UNBAN Kotle prosím :)

  8. #8
    dfiii
    Guest

    Re: Prosím UNBAN

    Ja bych mu dal sanci, kdyby haxoval stale, tak by mel ban na steamu a nehraval ESL s wirem, ten by mu na to rychle prisel. Navic kdyz ns hraci nedostavaji perma ban, tak proc hraci se steamem maji perma?

  9. #9
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Prosím UNBAN

    Protože když si někdo koupí steam a takhle si to posere..tak musí přijít adekvátní trest...(to není přímo ten důvod, ale je to tak)
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  10. #10
    cryneaL
    Guest

    Re: Prosím UNBAN

    Ten STORY je moc zajímavý a dost nechtěný. Kdysi jsem bejvával závisláček na Hide n Seeku, a trénoval jsem z klukama na serveru "rezzzpect" . Jednou jsem si tam hrál s "pAt" a přišly tam 2 Haxíci s Kzhackem, nasrali mi do také míry, že jsem to šel postáhnout též a zapnout si ;-) Pohoda, vše mi klaplo a chci se napojit na serveru, tak hledám ten server a míval jsem tam jen HNS servery . Prostě jsem kliknul na Kotelna - HNS a hned mi automaticky naběhl od "Stroju či jak :P" permarentní ban. Tenhle příběh ti psal i gjnk. a písal si mu, že si to může vymyslet každý, což je pravda, ale i mistr Tesař se někdy utne ne ? Pod touhle "pravdivou" historkou si stále stojím a hrozně mi chybí ty kamarádi a hraní na Kotelna - Classic. Proto žádám o ten UNBAN a doufám že by se to dalo vyřešit na kladné stránce.

    Díky Kotle za tvé reakce, Ahoj.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: Prosím UNBAN

    Citovat Původně založeno cryneaL Zobrazit příspěvky
    Ten STORY je moc zajímavý a dost nechtěný. Kdysi jsem bejvával závisláček na Hide n Seeku, a trénoval jsem z klukama na serveru "rezzzpect" . Jednou jsem si tam hrál s "pAt" a přišly tam 2 Haxíci s Kzhackem, nasrali mi do také míry, že jsem to šel postáhnout též a zapnout si ;-) Pohoda, vše mi klaplo a chci se napojit na serveru, tak hledám ten server a míval jsem tam jen HNS servery . Prostě jsem kliknul na Kotelna - HNS a hned mi automaticky naběhl od "Stroju či jak :P" permarentní ban. Tenhle příběh ti psal i gjnk. a písal si mu, že si to může vymyslet každý, což je pravda, ale i mistr Tesař se někdy utne ne ? Pod touhle "pravdivou" historkou si stále stojím a hrozně mi chybí ty kamarádi a hraní na Kotelna - Classic. Proto žádám o ten UNBAN a doufám že by se to dalo vyřešit na kladné stránce.

    Díky Kotle za tvé reakce, Ahoj.
    To snáď nemyslíš vážne. :D Jak niekto môže zapnúť cheaty len preto že sú na serveri haxori, a ešte ktomu na rezzpectu. Tomu nachápem.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: Prosím UNBAN

    Vidis, stalo ti to za to? :-) Nikdy som nepochopil, jak si niekto moze stiahnut hacky len preto, aby to nandal druhym. Tak bud zavolam admina, alebo sa odpojim a idem inde, naco by som si robil problemy a este k tomu na steame..

  13. #13
    cryneaL
    Guest

    Re: Prosím UNBAN

    Ale jde o to, že na Kotelně mam Ban neprávem a rád bych tam zase Aktivně hrál.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: Prosím UNBAN

    Citovat Původně založeno cryneaL Zobrazit příspěvky
    Ale jde o to, že na Kotelně mam Ban neprávem a rád bych tam zase Aktivně hrál.
    na Kotelně máš Ban právem, lebo si sa pripojil s hackom na kotelnu co ta hned zabanovalo :)

  15. #15
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Prosím UNBAN

    Ano.. "Oni to WHcko mely vsychny, ja musym myt taki!"

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •