Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 61

Téma: COD // Žádost o práva - PŘIJAT

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    COD // Žádost o práva - PŘIJAT

    Ahoj, tímto bych chtěl požádat o práva na COD.
    Cheatery hlásím jak na STEAMu, tak na forku ( na fórku víc ) a zmílil jsem se bohužěl jednou, z důvodu, že sem natočil jeden dobrý moment, a potom jsem slyšel, že to šlo slyšet. AMX zkušenosti nemám, ale každý se to nějak naučí. Snažím se mluvit upřímně a nelhat.

    Tak teď něco o mě:
    Věk: 15 (v lednu 16)
    Server, na kterém chcu práva: COD:MW
    SteamID: STEAM_0:0:764318
    Čas na csku: no 2-xx hodin denně (záleží na škole, jak mě zaměstná)
    Studují na Sřední Skole Telekomunikační v Ostravě, a bydlím v Klimkovicích.
    Teď přijdou moje největší přestupky, které mi tuhle žádost docela . :-)

    Takže nejdřív asi začnu tím největším přestupkem:
    Na nějakém polském portálu jsem dostal ban za Wallhack - Nebudu se z toho vymlouvat, wallhack sem měl, moje blbost, že jsem ho použil, taky to bude moje - v žádosti. Ale abych pravdu řekl, tak jsem ho použil, abych věděl jak to vůbec funguje. (nově byl stáhlý). Taky by někdo mohl tvrdit, že to souvisí s tímhle, ale nesouvisí, protože jak jsem tam už psal, tak jsem dost chytrý, abych to na kotelně nepoužil (ani nikde jinde ).
    Další přestupek je z GayShites na jb za Speedhack - Tak jak jsem zjistil, jak sem měl STEAM, tak se mi něco udělalo s AMD procesor, Kotel mi poslal link a bylo to ok, ale zezačátku se mi to na kotelně začalo sekat, tak jsem zkusil GS, jailbreak jestly to tam taky se seká, otevřely dveře já jsem chtěl vyjít a už sem byl na druhé strany mapy a admin mi dal ban. Až potom sem to začal řešit. - viz ZDE
    Jinak Steam mám po kámošovi, který na něm hrál asi 9 let, potom ho to nebavilo a STEAM mi prodal za kilo.

    Jinak moje koníčky a zájmy jsou: Ježdění na kole, csko, práce s PC, fotbal, šachy, gaučing atd..
    To by bylo ode mne vše, prosil bych, aby jste mi psali všechny špatnosti, problémy se mnou a prostě zkusily nahrabat nějakou špinu, ať vím, co mám zlepšit, to je ode mne vše, děkuji a přeju příjemný den.
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  2. #2
    Stálý člen (^Q.)
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    354

    Re: COD // Žádost o práva

    nebudem na teba hladat spinu sam si ju tu napisal , ale co robis na forku nie je chovanie buduceho admina , zakladat thready o najlepsiu animaciu z fora , atd atd , ten nick YT_MILK CZ tiez nie je pre buduceho admina. Davam NIE.
    Naposledy upraveno hfsaa; 16-09-12 v 09:47.

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: COD // Žádost o práva

    PRO by bylo celkem dobrá žádost, aktivita + mi přijde že na CODu se nějak moc cheatuje a hodil by se tam admin, PROTI že mi přijde že tu působíš krátce a možná v tom ještě neumíš tak dobře chodit. možná když tu ta žádost bude otevřená déle tak bys to mohl dostat si myslím, ale záleží spíš na ostatních adminech hlavně těch co tě z cod znají, takže toť jen muj osobni nazor... =)

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Re: COD // Žádost o práva

    Citovat Původně založeno ^Q. Zobrazit příspěvky
    nebudem na teba hladat spinu sam si ju tu napisal , ale co robis na forku nie je chovanie buduceho admina , zakladat thready o najlepsiu animaciu z fora , atd atd , ten nick YT_MILK CZ tiez nie je pre buduceho admina. Davam NIE.
    Ano, to je pravda, huntil sem posty, ale konečně sem si uvědomil, že z toho nic nemám. xD A to jméno si klidně změním, jen tam chcu mít to milk, protože ho mám od 8 let a taky je součást mého příjmení :D, jinak děkuju za vyjádření.

    Citovat Původně založeno BiA Fz Zobrazit příspěvky
    PRO by bylo celkem dobrá žádost, aktivita + mi přijde že na CODu se nějak moc cheatuje a hodil by se tam admin, PROTI že mi přijde že tu působíš krátce a možná v tom ještě neumíš tak dobře chodit. možná když tu ta žádost bude otevřená déle tak bys to mohl dostat si myslím, ale záleží spíš na ostatních adminech hlavně těch co tě z cod znají, takže toť jen muj osobni nazor... =)
    Děkuji za vyjádření, těch cheatů je tam opravdu hodně, hlásím jich fakt hodně, a nechcu furt otravovat adminy a pořád zakládat thready s čýtrama.
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    463

    Re: COD // Žádost o práva

    Málo skúsenosti takže proti. Pokračuj v nahlasovaní cheaterov zahraj par mixov, gatherov aby si spoznal čo a jak, zvýšiš si tak skill a skúsenosti a skús to o pár týždňov/mesiacov.

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: COD // Žádost o práva

    Naprostý souhlas s prasetem.Takže Proti.

  7. #7
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Re: COD // Žádost o práva

    Děkuji, rád bych, aby se tahle žádost uležela, aby třeba potom jste viděly moji, aktivitu, hlášení atd.. :-)
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  8. #8

    Re: COD // Žádost o práva

    Vše už bylo řečeno ... zkušenosti dělají mistry ve svém oboru. I když každý mistr se občas utne

    Zatím Proti
    Naposledy upraveno Krispo; 10-10-12 v 12:48. Důvod: oprava smajlíku :-)

  9. #9
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Re: COD // Žádost o práva

    Guissepe: Děkuji za to krásné slovo :).

    Smooku: Ano chápu, děkuji za vyjádření.
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele sILV3
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Ružomberok
    Příspěvky
    407

    Re: COD // Žádost o práva

    Citovat Původně založeno Feedr Zobrazit příspěvky
    Vše už bylo řečeno ... zkušenosti dělají mistry ve svém oboru. I když každý mistr se občas utne :Happy:

    Zatím Proti
    To je presne rozmýšľanie na Česku a Slovensku :D Nezamestnáme ťa, lebo nemáš skúsenosti a si mladý... Lenže keď si mladý, nemôžeš mať predsa skúsenosti, či áno? Niekto ti musí dať tú prvú príležitosť... Ako nenarážam na teba konkrétne, iba na mentalitu postavenia zamestnanca a zamestnávateľa v post-komunistických štátoch, kde s rovnakým prístupom sa v krajinách ako GB, F, DE nestretneš tak často.

    Hráča poznám, číterov si všíma, ale to, že čítoval mu uberá na karme (z môjho skromného pohľadu). Aj napriek tomu som pro, keďže na kotlíkovi je to svedomitý hráč. na COD stretávam hráča pravidelne.

  11. #11
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Re: COD // Žádost o práva

    sILV3 : Děkuji za názor, jsem si vědom, že nikoho nepotěší jak se čýtoval. Děkuji taky za upřimnost. :)

    Slaninka: Ano, vím že to chce čas, díky ;)
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele sILV3
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Ružomberok
    Příspěvky
    407

    Re: COD // Žádost o práva

    Citovat Původně založeno Prasacko Zobrazit příspěvky
    Pracovných miest je biedne málo a tak majitelia firiem vyberu 1 z 10 a samozrejme toho najlepsieho a najskusenejsieho, poznam ho az moc dobre z JB a nejaky ten cas by to chcelo.
    To máš pravdu, na upratovačku berú ľudi už pomaly s vysokou školou..

  13. #13
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Re: COD // Žádost o práva

    To bude asi nějaká chyba, už jsem napsal Kotlovi, ať to spraví, jinak díky :D
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Odpověď: COD // Žádost o práva

    nejaky omyl asi, za chvili budes mit zpatky barvu

  15. #15
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340

    Re: COD // Žádost o práva

    cheater jednou, cheater napořád...neuznávám nikoho, kdo si byť jen jednou zapnul..PROTI

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •