Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 61

Téma: COD // Žádost o práva - PŘIJAT

  1. #16
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Re: COD // Žádost o práva

    Citovat Původně založeno djkofi Zobrazit příspěvky
    cheater jednou, cheater napořád...neuznávám nikoho, kdo si byť jen jednou zapnul..PROTI
    Ano, ale jsi si jistý, že každý, kdo zapnul jednou cheaty je cheater napořád? Nemám ti to za zlé.
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  2. #17
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Re: COD // Žádost o práva

    Vyjádřil by se prosím nějaký admin? Nejlépe z COD :)
    Naposledy upraveno Milk; 07-10-12 v 20:00.
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: COD // Žádost o práva

    Admin niesom,ale hrávam na COD.Nebudem tu písať zelené PRO alebo červené PROTI ...len napíšem svoj názor na teba.
    Vidím ťa na COD často,cheaterov hlásiš,správaš sa slušne,povahovo sa na admina celkom hodíš...to sú plusy
    -mínusy sú asi tie skúsenosti,ale verím,že si schopný sa rýchlo priučiť

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: COD // Žádost o práva

    Citovat Původně založeno djkofi Zobrazit příspěvky
    cheater jednou, cheater napořád...neuznávám nikoho, kdo si byť jen jednou zapnul..PROTI
    Já jsem taky 4fun zapnul, když tu byl demence server, ale jinak jsem nikdy nečítoval a ani nečítuju . Hehe.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  5. #20
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kunder
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    163

    Re: COD // Žádost o práva

    Možná kromě kofiho.. Si myslím, že každý okusil jaké to hrat s Cheaty.. i když to je smutné.
    Jinak Milk na serveru ho potkávám denně a je to v pohodě hráč.
    Naposledy upraveno Kunder; 11-10-12 v 22:46.

  6. #21
    Profesionální člen Avatar uživatele DaRi.
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Opava
    Příspěvky
    325

    Re: COD // Žádost o práva

    Citovat Původně založeno Kunder Zobrazit příspěvky
    Možná kromě kofiho.. Si myslím, že každý okusil jaké to hrat s Cheaty.. i když to je smutné.
    Jinak Milk na serveru ho potkávám denně a je to v pohodě hráč.
    Já číty nikdy nepoužil.. Použije jen zoufalec a no aimer a podle mě jednou čítr navždy čítr...

    AWP

  7. #22
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Re: COD // Žádost o práva

    Děkuju za vyjádření toretovi a Kunderovi (jsem nečekal). Jinak DaRi, když si zombiebot taky začítoval 4fun, tak je z něj čýtr? Já si spíš myslím, že když někdo začýtuje na portálu, kde častěji hraje, tak tohle je jednou čýtr, navždy čýtr.
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: COD // Žádost o práva

    No a co ze zkusil cheaty? Je tu nekolik adminu co je melo a meli za to ban driv.
    Nekdo to vyzkousi na botech (treba ja) a nekdo jde na cizi server. Hlavni je ze za celou dobu co tu je tak ho nikdo nechytl ze by neco pouzival.
    Podle me by mel dostat sanci. Na Steamu mi hlasi cheatery a uspesne:-) pokud vim na COD je snad porad a nekdo na stalo by se tam hodil.
    Ja sem PRO
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  9. #24
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    463

    Re: COD // Žádost o práva

    Takže prešlo pár týždňov od kedy som sa tu vyjadril a tohto týpka to neprestalo baviť, cheaterov hlási myslím si slušne a aktivita je myslím super. Za tú aktivitu, hlásenie cheaterov, nabral aj skill, mu dávam Pr0

    E: To že vyskúšal cheaty tak je preňho + aspoň vie o čo ide. A sračky typu cheater jednou cheater navždy sú nezmysly, keď tu hraje neviem koľko mesiacov tak asi nemá zapaty Walbang ani Aimbang ani Spithek.

  10. #25
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Re: COD // Žádost o práva

    Děkuju za vyjádření, potěšilo mě to. :)
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  11. #26
    Profesionální člen Avatar uživatele DaRi.
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Opava
    Příspěvky
    325

    Re: COD // Žádost o práva

    pro

    AWP

  12. #27
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: COD // Žádost o práva

    Moja odpoveď sa nezmenila ​PRO.



  13. #28
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142

    Odpověď: COD // Žádost o práva

    moj nazor nema cenu ale som pro.

  14. #29
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Re: COD // Žádost o práva

    Děkuji :)
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  15. #30
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: COD // Žádost o práva

    Teda změna názoru na PRO na těch gatherech totálně v pohodě,cheatry hlásí což je + takže tak.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •