Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 61

Téma: COD // Žádost o práva - PŘIJAT

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele sILV3
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Ružomberok
    Příspěvky
    407

    Re: COD // Žádost o práva

    Myslím, že to už je dosť názorov pre, takže súdim, že by sa ti mohli dať už práva. Ak budeš potrebovať poradiť, tak mi napíš tu, alebo na steame.

  2. #32
    NicEwoRK
    Guest

    Re: COD // Žádost o práva

    Na cod by se admin určitě potřeboval. Cheatery hlásí skoro každý den a skill má a na codu je aktivní. Když is všimne cheatera tak hned jde do spektu a hodí ho hned na forko tak pročne?

  3. #33
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: COD // Žádost o práva

    nie nie a nie nepaci sa mi ako zbieras prispevky pozrem thread =kto ma posledne slovo vedie= a dobre ze nie kazdy druhy prispevok od teba som urcite PROTI aby si ty bol v admin teame a kazdy jeden hrac si tdown nechajte pre seba

  4. #34
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Odpověď: COD // Žádost o práva

    ok, tak to nečti když se ti ten thread nelíbí, některým lidem se to líbí, ale když si proti kvůly tomu threadu, nebo jsem to nepochopil.
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  5. #35
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: COD // Žádost o práva

    Citovat Původně založeno Facened Zobrazit příspěvky
    nie nie a nie nepaci sa mi ako zbieras prispevky pozrem thread =kto ma posledne slovo vedie= a dobre ze nie kazdy druhy prispevok od teba som urcite PROTI aby si ty bol v admin teame a kazdy jeden hrac si tdown nechajte pre seba
    Je to v offtopicu a pokud vím, tak tam se příspěvky nepřičítají :)
    Docela blbej důvod
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  6. #36
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Odpověď: COD // Žádost o práva

    Citovat Původně založeno Milk CZ Zobrazit příspěvky
    ok, tak to nečti když se ti ten thread nelíbí, některým lidem se to líbí, ale když si proti kvůly tomu threadu, nebo jsem to nepochopil.
    Precitaj si to este raz ja nevravim otom ze sa mi nepaci thread ale ako ty tam stale len spamujes je to thread kde sa zbieraju prispevky ale okolo 6krat ty mas stade 30 prispevkov ale toto je cisto moj nazor ktory sa nikdy nezmeni podla mna by az takto admin spamovat nemal a toto co som napisal si precitaj 2-krat aby si zas nenapisal daky nezmysel

    E: Kashpi nejdem ti racej nic odpisat lebo by to bolo nadlho co by som ti ktomu napisal odomna ma proste velke Proti

    E2: tak ok milk CZZ precitaj si to 3krat a napis znovu skoro kazdy DRUHY
    Naposledy upraveno Facened; 19-10-12 v 18:20.

  7. #37
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Odpověď: COD // Žádost o práva

    Tohle se jako spam myslím nebere, když je to v offtopiku. Myslím že tam nemám ani jeden příspěvek, kde by sem 2x za sebou něco napsal.

    E: Nevím jak to počítáš, ale většinou sem cca 3. 5. a někdy 2., ale podle průměru tam co 5. příspěvek píšu, což nený tak hrozné.
    Naposledy upraveno Milk; 19-10-12 v 18:37.
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  8. #38
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: COD // Žádost o práva

    PRO.Nedělal sem nic jinýho,než banoval z cod cheatery po nahlášení timhle jedincem.

  9. #39
    Stálý člen Avatar uživatele marsoun
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Hranice
    Příspěvky
    723

    Re: COD // Žádost o práva

    Už dobře měsíc mi hlásí cheatery na steamu za tu dobu zlepšil svůj cit pro poznání cheaterů na lvl admin, takže za mě PRO
    Naposledy upraveno marsoun; 23-10-12 v 23:53.

  10. #40
    Ex-admin Avatar uživatele R3S
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Aim+DM
    Příspěvky
    790

    Odpověď: COD // Žádost o práva

    I mě hlási přes steam haxy, za mě také PRO
    Chodím na hlášení všude krom HnS , Furien , JailBreak

  11. #41
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Re: COD // Žádost o práva

    Díky :)
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  12. #42
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Odpověď: COD // Žádost o práva

    Mohl bych kdyžtak slyšet konečný verdikt?
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  13. #43
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: COD // Žádost o práva

    Z tvojho príspevku priamo kričí,aby sa práva odobrali adminom,čo sa niekedy odvážili vobec zapnúť cheaty s botmi ...
    Milk si to huntenie postov uvedomil a zistil,že je to úplne nanič..
    A to či nato má rozum ..to si si mohol odpustiť.Možno ho má viac ako ty..

  14. #44
    Banned
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Povazska Bystrica
    Příspěvky
    452

    Re: COD // Žádost o práva

    Pro.

  15. #45
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: COD // Žádost o práva

    Znam te uz dlouho nic mene kotel mi povolil psat do zadosti az dnes musis jen vypilovat trosku ten aim a postreh :D jestli vis co myslim (dnes ten gather) jsem PRO
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •