Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 45

Téma: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340

    FF (friendly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    Ahoj všem,

    chtěl bych se zeptat, jaký máte názor na zapnutý FF například na Classicu... Osobně mě štve, že když si jako rushující hráč, obsadím taktickou pozici například za T na dustu (tunel long nebo schody nebo civím na B z kat) a čekám na vytažení protihráče a on mi opravdu přicupe skoro až před cross, tak se mi z poza zad vynoří "chytrý" spoluhráč a teď to přijde...vzhledem k tomu, že oči na zádech nemám a hledím si zabít nepřítele, netuším, že když už pálím první bullet a pouštím fullout, stane se, že frajer z mého týmu je najednou před mým crossem( tedy mezi mnou a nepřítelem), takže nejen že nevidím, nemůžu pokosit obránce plantu, ale ještě díky jeho "chytrému výběru místa před mojí hlavní" uberu sám sobě HP na minimum..a díky tomu zbytečně umírám...ptám se, jestli by nešlo vymyslet alternativu FF, kde, když mi někdo vleze před gun, bude potrestán tím, že dostane dávku a snížení health pointů on a ne já...samozřejmě, aby se předešlo zbytečnému, nebo úmyslnému team attacku, bylo fajn mít to ošetřeno maximalním možným team killem a team attackem, za nějž by následoval BAN na dejme tomu hodinu nebo tak nějak...vím že to funguje na jiných serverech a tahle varianta mi na PUBu přijde o něco lepší, pokud už tam FF musí být..

    Další věc, kterou bych rád nadnesl je trest za team flashing...tuším že na Gamesites nebo Cservers (teď nevím) jsem viděl skvělou utilitu, či jak to nazvat, které na toto dohlíží...za 3x team flash byl hráč za trest kicknut ze serveru, a po dalším napojení, si už většinou rozmyslel, jestli ten flash do davu hodí nebo ne...nevím jak vám, ale poslední dobou se mi stává, že kolikrát polovinu kola trávím v mlíku vlastních "házečů"...díky tomu trpí nejen moje nervy ale i klávesnice, která okamžitě schytá dávku pěstních útoků :DDD

    díky za vyjádření všech, co k tomu mají co říct a hlavně těch, co by s tím mohli něco udělat:)

    Toť vše milí kotelňáci a kotelňačky,

    M!KO
    Naposledy upraveno djkofi; 07-02-12 v 15:39.

  2. #2
    Kotel
    Guest

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    Antiflash uz tam byl a ma docela bugy, ale asi to bude lepsi, tak ho vratim.
    Zajimalo by me, jak je mozny snizit si hp na minimum, kdyz damage, co dostanes je 3x mensi, nez das, takze bys musel do spoluhrace vypalit celej zasobnik.

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    Stačí když ho trefíš tak 3x do hlavy.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    Stava sa mi to dost casto, ze zacnem fullout a spoluhrac rovno do strely, a kym sa spamatam mam 1hp.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    Jak píšou kluci, už nepařím k těm co míří po nohách...stačí full na hlavu a jsem v červenejch :)

  6. #6
    Kotel
    Guest

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    Tak jedine to nastavit tak, aby to ubralo hp jen kdyz se na vas spoluhrac bude divat, ale to uz je ujety.

  7. #7
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    Treba sledovať radar a celé okolie. Na CW si tiež strážiš svojich, prečo nie tu? Aj keď je to občas fakt o držku, ale treba s tým rátať a precvicíš si aj pozornosť na vlastných. Je to pub, netreba to brať až tak vážne. :) Napr. ja keď vidím, že ide skupina lamičiek do horných kat, tak nejdem s nimi, lebo viem, že tam budú behať jak splašené kravy v bitúnku. Pub stajl. Čo narobíš.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    No, vůbec nejlepší by bylo FF vypnout na serveru, kde hrajou i začátečníci(nic proti nim), ale to se to pak ty frajeři nikdy nenaučili a o to na pubu jde ne? skilleři si na pub chodí jen pohonit ego, když se nedaří na mixech a při cw :) jinak, co se flashů týče, znám ještě mód, kde když borec hodil vlastnímu flash, tak se ozval hroznej pištivej zvuk..to je myslim na GS...když se mi to tam tenkrát stalo poprvé, myslel jsem, že se po**** jak jsem se lek, hraju s volume na max a málem mi to urvalo uši od lebky :DD tak co třeba něco takovýho pán Kotel ? :D

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    Teď bych se přikláněl k variantě udělat stema class server. Tam by se tohle nemělo dít v takový míře. Vypnutí FF asi není od věci, protože tohle dokáže naštvat hodně.

  10. #10
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    Určite nevypínať FF. To už fakt bude ako všade inde. Začiatok a hurááááááá na nich, šak nič sa mi nemôže stať...
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  11. #11

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    Rozhodne souhlasim se zavedenim neceho, co omezi TF. Samozrejme, kazdemu to nekdy nevyjde, ale pokud je tam hrac, kterej vam hodi 2 TF za round, tak to uz je trochu moc.
    Co se tyce FF, podle me to ma vyhody i nevyhody. Taky se mi parkrat stane, ze vystrelim napr. s dgl a spoluhrac mi tam vleze a bulleta mi ubere treba 40hp(ted si nejsem jist). Takovej deficit vas pak omezuje v hrani. S mensim poctem HP, je clovek opatrnejsi. Naopak pokud se tato vec zrusi, existujou i takovy provokateri, kteri za vama behaj, blokuji vas a strili do vas. Kdyz dostanou zpetnou dmg, tak toho nechaj, ale se zrusenim, by takovychto noumu o5 pribylo. Nevim kde, ale na nejakym serveru, jsme videl stejny FF, ale dmg byla jeste nizsi. Tak treba pokud by bylo mozne tohle, myslim, ze by to stalo za zkousku.

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    a co na to Kotel? :D

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    Tohle neni vůbec jednoduchý vyřešit. Když zrušíte teamflash, naučej se hráči je házet např. při rushi když běžej jako pátý, protože to ty první neoslepí, což je špatně. Měl by na to koukat admin, za teamflash dávam kick, opakovaný bych banoval, ale zatim si to hráči dycky uvědomili. Takže teamflash bych nechal. FF taky neni sranda. Když je to zaplý jako normal a máš v týmu blbce, tak se ti bude dít furt, že budeš dostávat od vlastního, nebo ti lamka vleze před aim dáš mu palici a ještě bude naštvaná. Tak jak to je teď to dělá problém jen v tom jednom případě, že ti někdo vleze před aim. Když se to vypne...tak nevim, zase lamky ze zadních řad budou fulloutit všechno co bude před nima a nenaučej se mířit.

    Teamflash bych určitě nechal s tim že admin by měl hráče za to trestat (samozřejmě nedávat ale hned ban když se to jen někomu nepovede hodit)- takový ty co házej flashe na spawnu nebo na vlastního když ho viděj. FF bych upravil tak jak je, s tím že by se první dvě nebo tři střely do spoluhráče nepočítali, to by bylo podle mě asi nejlepší řešení. Ale nevim jestli to jde zrealizovat..bylo by to myslim fajn.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    Citovat Původně založeno BiA Fz Zobrazit příspěvky
    Tohle neni vůbec jednoduchý vyřešit. Když zrušíte teamflash, naučej se hráči je házet např. při rushi když běžej jako pátý, protože to ty první neoslepí, což je špatně. Měl by na to koukat admin, za teamflash dávam kick, opakovaný bych banoval, ale zatim si to hráči dycky uvědomili. Takže teamflash bych nechal. FF taky neni sranda. Když je to zaplý jako normal a máš v týmu blbce, tak se ti bude dít furt, že budeš dostávat od vlastního, nebo ti lamka vleze před aim dáš mu palici a ještě bude naštvaná. Tak jak to je teď to dělá problém jen v tom jednom případě, že ti někdo vleze před aim. Když se to vypne...tak nevim, zase lamky ze zadních řad budou fulloutit všechno co bude před nima a nenaučej se mířit.

    Teamflash bych určitě nechal s tim že admin by měl hráče za to trestat (samozřejmě nedávat ale hned ban když se to jen někomu nepovede hodit)- takový ty co házej flashe na spawnu nebo na vlastního když ho viděj. FF bych upravil tak jak je, s tím že by se první dvě nebo tři střely do spoluhráče nepočítali, to by bylo podle mě asi nejlepší řešení. Ale nevim jestli to jde zrealizovat..bylo by to myslim fajn.
    jj, není to jednoduchý...:)

  15. #15

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    S tim, ze by se FF pocital az pri 2-3 strele, bych souhlasil...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •