Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 37

Téma: mejby

  1. #16
    feel_
    Guest

    Re: mejby

    kolik ti je curaku s publicu? ze se umis vyjadrit k veci jenom takovyma srackama jo? tak to jo ty pico... a btw kdyz si takovej PG co tak dat neco na esl? nebo vis vubec co je esl wire ?



    KYSLE TY PICO

  2. #17
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cegan z Lesa
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    176

    Re: mejby

    12
    *DEAD*Alkaida^! : to cigan z lesa je cheacker

  3. #18
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Pokéball
    Příspěvky
    437

    Re: mejby

    Citovat Původně založeno feel_ Zobrazit příspěvky
    kolik ti je curaku s publicu? ze se umis vyjadrit k veci jenom takovyma srackama jo? tak to jo ty pico... a btw kdyz si takovej PG co tak dat neco na esl? nebo vis vubec co je esl wire ?



    KYSLE TY PICO
    Tak uz za tohle myslim, ze perma je fakt je malo, kdyz tu pise takhle na foru.

    PS: kova: Tim ze palejckujes, hodne pomuzes. :)

    Btw. Ahoj Vsetci, Ahoj Cegane, ahoj kovo, ahoj mejby, ahoj Rixie, ahoj Zeus, ahoj.
    Naposledy upraveno Ryukyza; 24-05-12 v 23:27.

  4. #19
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    57

    Re: mejby

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 28826 )
    [AMXBANS] Mas 3 tydnu , 6 dnu , 4 hodin , 2 minut a 22 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] Duvod banu : ' kokot '
    [AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : maybeftw
    [AMXBANS] Tvuj nick : asdasd
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : STEAM_0 : 0 : 19460661
    [AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_0 : 0 : 19460661
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 88.103.160.77
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa : 88.103.160.77
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin : Cegan z Lesa
    [AMXBANS] Server : Kotelna - Aim | csko.cz
    [AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi , pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] =================================

    Ano,pan cegan s jeho dospělým chováním hodného admina napíše do žádosti 2x ahoj. Poprosil bych o ten unban,něaky progamerský "awp pro team" na sft opravdu nemá co dočinění z kotelnou. A cegane, ty už by ses mohl vyjádřit normálně a ne pořád psát ko*otiny.

    BY MEJBY

  5. #20
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cegan z Lesa
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    176

    Re: mejby

    Já mu ub nedám. Psal jsem si o tom s kotlem a je to na něm. Chovali se jak malé zasráné děcka... což vlastně jsou. To, že znájí rixieho mám total v p*či. Mále děcka co si myslí jací nejsou PG, dostanou po hubě na shifters a okamžitě musí začít psát sračky. Pro agenty 007 jako je ZEUS, kteří si myslí, že to je BIG FAYL se můžete podívat na nemocné hochy zde: http://www.uloz.to/xP4Bj5f/kluci-rar . A kova, ty jsi taky na kopačku do xichtu... Jak totální k*kot se tam furt musíš pojit s nickem HLTV do spectu, dement... A teď mi můžete psát sračky, že se nechám vyprovokovat když vám tyhle děcka píšou takový hovna celý zápas... A to, že to nebylo na kotelně mam v p*či taky. Ahoj :) Zítra bude pěkně, půjdu na ryby.
    Naposledy upraveno Cegan z Lesa; 24-05-12 v 20:47.
    *DEAD*Alkaida^! : to cigan z lesa je cheacker

  6. #21
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    57

    Re: mejby

    Doufám, že za tento čin dostaneš cl_pravanaserveru 0, a že tě Kotel zabanuje i na foru.. Ne takto se admin opravdu vyjadřovat nemůže a už vůbec nemůže míchat public s ligou.. Ale tak už za reason banu "kokot" by si měl přijít o práva.. Doufám, že zítra ulovíš svoji maminku, která se ti před rokem utopila někde v kanále...

  7. #22

    Re: mejby

    Dobre cegane, beru že feel psal celou dobu sračky a píčoval, ale proč má doprdele ban wejn ?

  8. #23
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    57

    Re: mejby

    Citovat Původně založeno Cegan z Lesa Zobrazit příspěvky
    Mále děcka co si myslí jací nejsou PG, dostanou po hubě na shifters a okamžitě musí začít psát sračky.
    Nevím, kdy ty by jsi byl schopný někoho z nás porazit třeba na 5v5 nebo klidně 1v1 aim, ale když už seš takto v prdel1, tak si něco přece vymyslet musíš... žejo

  9. #24
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cegan z Lesa
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    176

    Re: mejby

    Chlapci, vám už se ani nesměju, je mi vás líto. Holt někdo se narodí normální a někdo nemocný, to si nevybereš.
    *DEAD*Alkaida^! : to cigan z lesa je cheacker

  10. #25
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    57

    Re: mejby

    Citovat Původně založeno Rixie Zobrazit příspěvky
    Dobre cegane, beru že feel psal celou dobu sračky a píčoval, ale proč má doprdele ban wejn ?
    A proč má do prdele ban na kotelně za nadávky ze shifters?. 53 PR0B3R

  11. #26
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    57

    Re: mejby

    Ještě štěstí, že já jsem se narodil normální a nedělám admina na kotelně... Musel to být docela vztek, že kvůli prohře na lize je zabanuješ na publicu.. prosím ještě nějaký IQ 150 comment

  12. #27

    Re: mejby

    Prostě nemůžeš míchat kotelnu a shifters, o co ti jde? Na shifters mě někdo vytočí tak mu dám ban na kotelně a budu pán? H4h4

  13. #28
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cegan z Lesa
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    176

    Re: mejby

    Citovat Původně založeno rixie Zobrazit příspěvky
    prostě nemůžeš míchat kotelnu a shifters, o co ti jde? Na shifters mě někdo vytočí tak mu dám ban na kotelně a budu pán? H4h4
    hhhhhhhhhhhhh
    *DEAD*Alkaida^! : to cigan z lesa je cheacker

  14. #29
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    57

    Re: mejby

    Kotle, vem mu už prosímtě ty práva nebo s tím aspoň něco udělej, on je uplně mimo, chudáček :(

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: mejby

    Citovat Původně založeno kova Zobrazit příspěvky
    Doufám, že za tento čin dostaneš cl_pravanaserveru 0, a že tě Kotel zabanuje i na foru.. Ne takto se admin opravdu vyjadřovat nemůže a už vůbec nemůže míchat public s ligou.. Ale tak už za reason banu "kokot" by si měl přijít o práva.. Doufám, že zítra ulovíš svoji maminku, která se ti před rokem utopila někde v kanále...
    Toto si přehnal
    BB za týden :)
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •