Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 37

Téma: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126

    S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 271307)
    [AMXBANS] Mas 6 dnu, 23 hodin, 44 minut a 41 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'nezabija ostatnich, nechava plant zevraj mam komplexy :)'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(0): < S prasetem v ruce >
    [AMXBANS] Tvuj nick: fdssfsdd
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:113310433
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:113310433
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 94.113.194.212
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 94.113.194.212
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < =Killer-Savage= >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Superhero (40 lvl) (de_dust2_1337)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    Pekny den preji.
    Timto bych chtel poukazat na jistou situaci ktera se na SH deje uz pekne dlouho a sice nase hra proti pravidlum. Jak uz jsem psal kdysi tak to nepopiram a ano, hraje tak vetsina lidi, protoze jinak se tam hrat ani neda, lvl 40 sunda jakykoliv mensi lvl bez sebemensiho problemu a z duvodu velmi maleho poctu lidi na cele kotelne a ne je na SH jsme se uchylili k dohode o NK, aby na serveru byla stala i kdyz mala zakladna hracu a server se nevypnul. Myslim si osobne ze je daleko lepsi to, kdyz tam hraje 10 lidi proti pravidlum a vsichni jsou spokojeni, nez 1 clovek ktery prijde na server, cely ho vystrili a za 10 minut tam neni nikdo a s nejvetsi pravdepodobnosti se uz nikdy neukaze. Ja osobne bych na takovem serveru nehral, vy ano? Proto tam nepoustime adminy, protoze by lital jeden ban za druhym. Myslel jsem si ze tuhle situaci admini chapou a davaji nam pokoj a zbytecne nebudou prudit nesmyslnym banovanim, nicmene opak byl pravdou a dnes tam prisel 2 krat killer-savage, sel do spectu, chvili pozoroval hru a slo mu jen o to dat si ban, aby si resil osobni problemy a sice ty, ze ho tam nechceme. Kdyby si chtel zahrat tak to beru, ale sel tam ciste za ucelem znemoznit ostatnim hracum hrani na serveru vcetne me a to mi prijde pres caru, jako admin ma mit rozum a urcitou zodpovednost, a ne chodit na server ciste na server kvuli zbytecnym banum.

    Zde mi potvrdil že zneužívá práva k tomu, aby chodil na server banovat lidi, které zkrátka nemá rád, což by si podle mě neměl admin dovolit.

    Má zpráva -https://ctrlv.cz/AUNA
    Jeho odpověď - https://ctrlv.cz/ZEKS
    Naposledy upraveno -t0m4s-; 29-08-19 v 16:56.

  2. #2

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    Takže priznávaš že hráš proti pravidlám. Viem jak to na superhero chodí, veď som bol rank 3 kím nezrušili rank kvôli tomu že zhorel disk. Vieš ja som admin a moja práca je, aby kotelna bola čistá, bez porušovania pravidiel. Ja ta síce chápem že proti tebe nemá nikdo šancu lebo si max level ale aspoň teraz majú šancu sa doexpiť ostatní a bez porušovania pravidiel. Môžeš vymyslieť nové pravidlá aby som si neriešil osobné problémy ktoré ani nejsú, len moje srdiečko plače ked vidí že niekdo porušuje pravidlá. Hovorte mi Grakon2 :D
    Spoiler Spoiler:


  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    Takže priznávaš že hráš proti pravidlám. - to už jsem ti psal i do předchozí stížnosti, kde jsem to přiznal taktéž jako tady, všichni to ví a myslím si že jsem dostatečně popsal důvody proč tomu tak je. Zabanoval jsi dnes 3 hráče na základě toho, že jsi měl nejspíše špatnou náladu a co já vím, máte v pravidlech uvedeno to, že nesmíte prohledávat jiným hráčům bezdůvodně chatlog jen za tím účelem, aby dostali ban. Tahle situace se od ní nijak neliší. Ty si řešíš osobní problémy se mnou tím, že se budeš neustále a dokola připojovat na server a kazit mi hru neustálým banováním. Tebe nezajímá to, aby si tam lidí zahráli, jde ti jen o to uspokojit si vlastní ego. Ty screeny mluví samy za sebe, ještě ses mi tam přiznal poč jsi to udělal.

  4. #4

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    Citovat Původně založeno -t0m4s- Zobrazit příspěvky
    Zabanoval jsi dnes 3 hráče na základě toho, že jsi měl nejspíše špatnou náladu
    Jo no, som chodiace neštastie, honím si svoje nulové ego na nezmyselních banoch a neviem čo ešte :D Prepáč že nechápeš sarkazmu :) screen nič nedokazuje

    Citovat Původně založeno -t0m4s- Zobrazit příspěvky
    máte v pravidlech uvedeno to, že nesmíte prohledávat jiným hráčům bezdůvodně chatlog jen za tím účelem, aby dostali ban
    Tento ban nemá s chatlogom nič spoločné. btw kde je to pravidlo?

    Citovat Původně založeno -t0m4s- Zobrazit příspěvky
    Ty si řešíš osobní problémy se mnou tím, že se budeš neustále a dokola připojovat na server a kazit mi hru neustálým banováním. Tebe nezajímá to, aby si tam lidí zahráli, jde ti jen o to uspokojit si vlastní ego.
    Toto je prvý ban odomna. Tvoja historia banov je ako dôkaz.
    Spoiler Spoiler:


  5. #5

    Re: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    Ahoj. Admin má za úkol dohlížet na dodržování pravidel hry. Stejně jako killer i všichni ostatní admini když vidí porušování pravidel, tak prostě udělí adekvátní trest. Je to jednoduché a prosté. Není to o tom, že by měl někdo špatnou náladu nebo by byl na někoho zasednutý.

    Párkrát jsem na Superhero v minulosti byl a musím uznat, že máš pravdu, že malý level si nemá šanci proti větším zahrát. Všichni zde víme, jak to je, když jeden hráč drtí všechny ostatní na serveru, tak je nakonec server prázdný. Toto se má ale řešit adekvátním nastavením tak, aby to bylo více vybalancované a ne porušováním pravidel. Kotel před nějakou dobou udělal takový update, kdy boostnul exping a zároveň informoval, že co každý třetí měsíc má být reset levelů, což je podle mne dostatetčné na vybalancování. Problém je v tom, že ten reset jaksik nefunguje, protože proběhnul jenom jednou (prý).

    Místo porušování pravidel by bylo lepší tedy apelovat na Kotla.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 29-08-19 v 17:58.

  6. #6
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    Jo no, som chodiace neštastie, honím si svoje nulové ego na nezmyselních banoch a neviem čo ešte :D Prepáč že nechápeš sarkazmu :) screen nič nedokazuje

    Svést to na sarkasmus umí každý, screen dokazuje to, že jsi mi to potvrdil :)

    Tento ban nemá s chatlogom nič spoločné. btw kde je to pravidlo?

    Jak jsem ti už jednou psal, jakožto admin máš mít rozum a určitou zodpovědnost na serverech/foru a nemáš svá práva zneužívat k řešení osobních problémů. Kdyby jsi se mnou žádný problém neměl, nejdeš na server bez jakéhokoli důvodu jen proto, abys rozdal bany a vzápětí hned odešel. Kdyby ti na Kotelně tak záleželo a chtěl bys ji mít "čistou" tak nebudeš banovat mě a ostatní hráče na SH, ale budeš si spectovat hráče na AIM serverech kde je jich podstatně více a je tam tedy i vyšší pravděpodobnost cheaterů. Další věcí je ta že na serveru se snažím hlídat pořádek já, neustále nahlašuju kopírky/cheatery. Tím neříkám že chci práva a budu tam šéfovat já, ale admin tam skutečně potřeba není a doteď vše fungovalo bez problémů... Ale vždycky se najde někdo kdo to musí zkazit, přijít a začít kázat jak to tam má být a co se dělá špatně, místo toho aby měl rozum a nechal hrát hráče tak jak chtějí.

    Toto je prvý ban odomna. Tvoja historia banov je ako dôkaz.

    ano protože jsi tam nedávno práva neměl, ban jsi mi zařizoval přes kapitána, u kterého jsem ti v žádosti napsal tak nějak to co tady, Už tam se ti mé názory nelíbily.

    Grakone - screen mi potvrdil to, že to udělal čistě kvůli tomu, že ho tam nechci a nechceme tam ani jiného admina, není to jen můj názor, ale názor všech. Nějaký 3 měsíční reset nevyřeší nic, protože lvl 40 si nahraju přes víkend :), ale beru že jsi s ním asi kamarád a tak jsi s ním za jedno, jestli ti příjde v pořádku to že se jen napojí, zabanuje hráče u kterých na 100% ví že porušují pravidla a odejde, tak je asi něco špatně. + mi prodloužil ban za totální blbinu, to ti příjde také v pořádku?

    Všichni zde víme, jak to je, když jeden hráč drtí všechny ostatní na serveru, tak je nakonec server prázdný. Toto se má ale řešit adekvátním nastavením tak, aby to bylo více vybalancované a ne porušováním pravidel.

    Když to všichni víte jaké to je proč nám prostě nedáte pokoj a nenecháte nás hrát podle "našich pravidel"?
    Naposledy upraveno -t0m4s-; 29-08-19 v 18:02.

  7. #7

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    Práveže ty nemáš rád adminov, preto tam žiadneho nechceš pán šéf. Komplexy, špatná nálada, zneuživanie práv, to sú len výhovorky ktoré som veľakrát počul a zrovna od teba ma to neprekvapuje lebo nemáš rad adminov ale keď sa jedná o kopirku/cheaty tak sme pre teba už dobrý že? Prosím, nechaj nás robiť svoju prácu šéfe.
    Spoiler Spoiler:


  8. #8
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    Ale já proti adminům nic nemám, vadí mi to že příjdeš na server a bez důvodu banuješ... Nemám problém si s adminem zahrát, ale ty ten případ nejsi, důkazy jsem dodal. Zneužívání práv pro osobní účely + důkaz v podobě screenu a nesmyslné a za mě neoprávněné prodloužení banu. Ale abych ti odpověděl stejnou logikou jak tady píšeš, tak přijď na server a dáme si 1v1 když budu mít lvl 40, uvidíme jaké skore budeš mít, tipuju tak 0:100
    Naposledy upraveno -t0m4s-; 29-08-19 v 18:34.

  9. #9

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    Poviem ty, čo povedal jeden múdry muž: Je to jen hra, a cokoliv jiného ma větší váhu. Kotel A tie bany nejsú bez dôvodu, majú hráča poučiť aby to nabudúce nerobil. Podľa tvojej domnenky si mysliš že báger a chorkykapitan zneužívali svoje práva aby si liečili komplexy? Pozri sa na historiu banov za 8 mesiacov si schytal až 8 a zadarmo neboli.
    Spoiler Spoiler:


  10. #10
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    Ale to že to je hra neznamená že mi jí budeš vědomě a naschvál kazit, neprávem jsi mi dal 2 bany, žádám vyjádření někoho vyššího kdo není tvůj kamarád a dá sem požadované objasnění.

  11. #11

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    Ja len dohliadam na pravidlá a poriadok. Len ty to berieš takto.
    Spoiler Spoiler:


  12. #12
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    nebudu furt psát to samé, já mám svůj názor podložený tvým komentářem + nesmyslným banem ,ty nemáš nic...

  13. #13

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    Ako dlhý ban musí byť, aby dával zmysel?
    Spoiler Spoiler:


  14. #14
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    To, že budeš chodit na server jen banovat nic ale nikdy nevyřeší, jen se to zhorší... Maximálně si příště po připojení řeknu "ok, tak budu hrát podle pravidel" a budu vybíjet server pokaždé co tam budu a může se za měsíc zrušit protože tam nebude nikdo hrát. Mě je jedno že jsem dostal ban, vadí mi z jakého důvodu mi byl dán, nahlašuju hráče občas na forum, samčovi na steam pomalu každý den a někdy i přes !, za to si nemůžu zahrát s ostatními podle našich domluvených pravidel se kterými 99% lidí souhlasí, protože tam příjdeš a banuješ nás, mě to normální nepříjde, v téhle situaci kdy tam hraje tak málo lidí a jsou všichni dohodnutí na určitých pravidlech, nechápu proč to řešit bany, jen odrazuješ hráče aby tam hráli. Chápu kdybych jednoho nechával a jiného ne, ale to se nestalo. + ses mi stále nevyjádřil k prodloužení banu a sice jestli ti příjde normální na základě této věty "takže jinými slovy si tam léčíš komplexy, protože jsem tě tam nenechal hrát já, ok" mi prodloužíš ban o 4 dny. Absolutní nesmysl, ani to není urážka.

  15. #15

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    Podľa histórie si dostal ban na 4 dni, zjavne nepomohol. Je prirodzené že dostaneš nabudúce dlhší a tento máš na 7 dní. Keď nechceš dodržovať kotelnacke pravidlá, tak si sprav vlastný server kde budeš mať svoje.
    Spoiler Spoiler:


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •