Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 26

Téma: VD..

  1. #1
    *NPSM*P!!!!n3r
    Guest

    VD..

    Zdravím.Stále častěji se mi stává, že mám VD a jsem ještě v 1:20 v cele... Než mi CT otevře celu tak mám půlku VD v hajzlu.. Co takhle kdyby bylo v pravidlech, že automaticky pustit klávesnici a ihned otevřít cely ? ... Já vím, že by všichni T utíkali(ale jen na některých mapách) ale když mi sebere půlku VD, tak to rovnou můžu zůstat v boxe a dělat atrakce s nima... díky za vyjádření

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele Psycho :P
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Partizánske
    Příspěvky
    98

    Re: VD..

    Nie, to by bolo pre CT nehratelné. Skôr by som navrhol, že Vd sa ti začne až keď sa otvoria cely.

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: VD..

    Ano někdy se stane to, že VD skončí ještě dřív než uběhne první minuta kola. Myslím že už to tu někdy bylo, ale nikdo to neřešil.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: VD..

    Citovat Původně založeno Psycho :P Zobrazit příspěvky
    Skôr by som navrhol, že Vd sa ti začne až keď sa otvoria cely.
    Tak to (pokial viem) aj ma byt, ale asi tam je nieco zle.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele bodkociarka
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Rybník nad Hronom
    Příspěvky
    53

    Re: VD..

    Tiež sa mi to stáva u niektorých , že kým mi otvoria mám polku VD už preč. Ale podľa mňa záleží aj od dozorcu, niektorý mi otvorí hneď(skúsenejší) , iní mi otvoria až po príkazoch.

  6. #6
    *NPSM*P!!!!n3r
    Guest

    Re: VD..

    Citovat Původně založeno bodkociarka Zobrazit příspěvky
    Tiež sa mi to stáva u niektorých , že kým mi otvoria mám polku VD už preč. Ale podľa mňa záleží aj od dozorcu, niektorý mi otvorí hneď(skúsenejší) , iní mi otvoria až po príkazoch.
    Já například vlezu do areálu cel a ihned otevírám, protože vím jaké to je, když vám nějakej janek sebere půlku VD

    Citovat Původně založeno Psycho :P Zobrazit příspěvky
    Nie, to by bolo pre CT nehratelné. Skôr by som navrhol, že Vd sa ti začne až keď sa otvoria cely.
    Psycho to není špatný nápad.Ale pak když si nikdo nebere simona...Tak se stejně nedostaneš ven... A to většinou už někdo stihne udělat vzpouru...A máš po VD

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele Gejzik
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Partizánske
    Příspěvky
    133

    Re: VD..

    Ja suhlas so psychom aj ked aj piiiner ma pravdu ked neni simon... alebo by som navrhol proste ze ked si zoberiete simona mate v ponuke aktivovat VD akoze by mu zacal plinut cas az ked to aktivuje simon (bol by zlty a az keby to dal simon bol by zeleny a zacalo by mu VD).

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele bodkociarka
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Rybník nad Hronom
    Příspěvky
    53

    Re: VD..

    Citovat Původně založeno Gejzik Zobrazit příspěvky
    Ja suhlas so psychom aj ked aj piiiner ma pravdu ked neni simon... alebo by som navrhol proste ze ked si zoberiete simona mate v ponuke aktivovat VD akoze by mu zacal plinut cas az ked to aktivuje simon (bol by zlty a az keby to dal simon bol by zeleny a zacalo by mu VD).
    Áno, podľa mňa to nie zlý nápad, ale zase hrajú aj takí ľudia, ktorý ti to neaktivujú, takže by som pridal , že ak by to Simon neaktivoval , tak by sa to samo aktivovalo do napr. 30 sec.

  9. #9
    *NPSM*P!!!!n3r
    Guest

    Re: VD..

    A co když ti neotevře ? ... Dost často se tam stává že ještě v 0:30 není simon.... Prostě bych dal automaticky otevřít cely a například náhodně vybrat simona do 30 vteřin, pokud si ho nikdo nechce vzít ..

  10. #10
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: VD..

    Jzs to zas je téma.

    Záleží to od CT/Simona. VD by malo platiť po otvorení ciel. Ak ti polovica VD ubehne v cele, tak CT by ti zo slušnosti maloo nechať ešte chvíľu VD. Ale je to zas len na hráčoch samotných. Ak mám krátko VD, tak sa naštvem a robím vzburu, zabijem to CT čo ide so mnou, alebo zdrhnem ak sa dá, jednoducho nech si nabudúce rozmyslí čo spraví.

    Automatické otváranie ciel by malo byť po minute keď už tak. Lenže to máš aj tak polovicu VD v čudu, čiže to nič nevyrieši.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  11. #11
    *NPSM*P!!!!n3r
    Guest

    Re: VD..

    Citovat Původně založeno Charon35 SVK Zobrazit příspěvky
    Jzs to zas je téma.

    Záleží to od CT/Simona. VD by malo platiť po otvorení ciel. Ak ti polovica VD ubehne v cele, tak CT by ti zo slušnosti maloo nechať ešte chvíľu VD. Ale je to zas len na hráčoch samotných. Ak mám krátko VD, tak sa naštvem a robím vzburu, zabijem to CT čo ide so mnou, alebo zdrhnem ak sa dá, jednoducho nech si nabudúce rozmyslí čo spraví.

    Automatické otváranie ciel by malo byť po minute keď už tak. Lenže to máš aj tak polovicu VD v čudu, čiže to nič nevyrieši.
    No s tím ani nepočítej.Když uteče někdo jako já, ten, který dokáže postřílet polovinu CT jen s mp5 tak je to pak těžký.To s tím po otevření cel je docela dobrý nápad.

  12. #12
    Stálý člen Avatar uživatele D!!!!n3r [MaMLas] :x
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Košice/ Slovensko
    Příspěvky
    698

    Re: VD..

    Aj mne sa to stáva, som v cele na začiatku kola a CT otvorí až po 1:00 a skončí mi po chvíli VD a hneď ma volá k sebe...

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: VD..

    Nj, ale kdyby se mu odpočítávalo VD od otevření cel, tak ještě udělat, aby byl i před otevřením označenej jako VD.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele bodkociarka
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Rybník nad Hronom
    Příspěvky
    53

    Re: VD..

    Citovat Původně založeno gEt sToP Zobrazit příspěvky
    Nj, ale kdyby se mu odpočítávalo VD od otevření cel, tak ještě udělat, aby byl i před otevřením označenej jako VD.
    Tento nápad vážne dobrý,ja by som bol PRO

  15. #15

    Re: VD..

    Ja taky

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •