Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: Rank

  1. #1
    Sewell_
    Guest

    Question Rank

    Zdravím, opět otravuji a prosím všechny hráče, co se venují/věnovali Hnsku, aby zde hlasovali.
    O co go? Jde o rank, který byl odstraněn nejspíš, teď si nejsem jistej. :D Jelikož jsem se nedávno neshodl s nejmenovaným adminem ohledně tohohle, tak mě docela zajímá názor ostatních.
    Takže jdu k věci. Přijde mi, že je rank na Hnsku docela zbytečný, takže jsem proti, aby rank byl přidán z5 na Hnsko. Prosím opravdu všechny o hlas, děkuji. :-)

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Odpověď: Rank

    Sewell síce by som súhlasil ale zober si to tak ze aim servery prečo majú rank? A knife server nemôže mať rank? :D

    Ked ho tam chcú hráči tak asi sa vráti ak sa bude chcieť hl. Vedeniu

    (btw, príde mi to ze lurky chce naspäť svoj rank:D)

  3. #3
    Sewell_
    Guest

    Odpověď: Rank

    Citovat Původně založeno Nihilus Zobrazit příspěvky
    Sewell síce by som súhlasil ale zober si to tak ze aim servery prečo majú rank? A knife server nemôže mať rank? :D

    Ked ho tam chcú hráči tak asi sa vráti ak sa bude chcieť hl. Vedeniu

    (btw, príde mi to ze lurky chce naspäť svoj rank:D)
    Od toho je právě tenhle příspěvek. Mě zajímá, jak to chtějí ostatní hráči a stejně, než se udělá nějaký update třeba na Hnsku tak se toho ani nedočkáme :D už si ani nevzpomínám, kdy naposledy tu byl nějaký update.

  4. #4
    Profesionální člen Avatar uživatele professional
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna :wub: ❤
    Příspěvky
    230

    Odpověď: Rank

    Tezka kravina do HNS cpát znova rank :)
    Furien
    steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198169833570/
    name : Professional

  5. #5

    Odpověď: Rank

    Chci HnS rank zpět, je to takové nijaké bez něj, a těm co vadí rank, tak ať na něj nehrajou.

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Odpověď: Rank

    Citovat Původně založeno Tegez Zobrazit příspěvky
    Chci HnS rank zpět, je to takové nijaké bez něj, a těm co vadí rank, tak ať na něj nehrajou.
    Ak sa kotlovi nebude chcieť môžete sa pretrhnutD
    Naposledy upraveno N1HiL; 10-02-19 v 18:41.

  7. #7
    Sewell_
    Guest

    Odpověď: Rank

    Citovat Původně založeno Tegez Zobrazit příspěvky
    Chci HnS rank zpět, je to takové nijaké bez něj, a těm co vadí rank, tak ať na něj nehrajou.
    A kdo vlastně jsi? :D:D V životě jsem na Hnsku s takovým nickem nikoho neviděl, ale k
    A stejně je nejspíše blbost tohle řešit, když není čas na přidání map, tak pochybuji, že bude čas na přidání ranku.

  8. #8

    Odpověď: Rank

    Citovat Původně založeno Sewell Zobrazit příspěvky
    A kdo vlastně jsi? :D:D V životě jsem na Hnsku s takovým nickem nikoho neviděl, ale k
    A stejně je nejspíše blbost tohle řešit, když není čas na přidání map, tak pochybuji, že bude čas na přidání ranku.
    nick - DucQue, tak škoda no, že zrovna HnS rank. Stejně budu doufat, že ho obnoví.

  9. #9
    Sewell_
    Guest

    Odpověď: Rank

    Citovat Původně založeno Tegez Zobrazit příspěvky
    nick - DucQue, tak škoda no, že zrovna HnS rank. Stejně budu doufat, že ho obnoví.

    Jáj to jsi ty :P
    Kdyby tam hrálo více lidí, tak bych asi nebyl proti, ale teď když jsem rád, že tam hrajou 3 lidi, tak je to podle mě zbytečný.

  10. #10
    Profesionální člen Avatar uživatele professional
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna :wub: ❤
    Příspěvky
    230

    Odpověď: Rank

    Nechci tu spamovat nebo tak ale,vysvětlíte mi proč chcete RANK na Jump server kde jde o triky? A ne o to kolik máte bodů?:D Jako já toto moc nechápu ale tak jako dobrý no :D... jestli mi to někdo vysvětlí tak budu rád :).
    Furien
    steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198169833570/
    name : Professional

  11. #11

    Odpověď: Rank

    Citovat Původně založeno professional Zobrazit příspěvky
    Nechci tu spamovat nebo tak ale,vysvětlíte mi proč chcete RANK na Jump server kde jde o triky? A ne o to kolik máte bodů?:D Jako já toto moc nechápu ale tak jako dobrý no :D... jestli mi to někdo vysvětlí tak budu rád :).
    Jako rank v každé hře/serveru. Je to motivace neumírat zbytečně, vidět progress a víc tryhardit. Samozřejmě ne pro všechny. Těm, co nehrajou na rank, by snad mělo být jedno jestli tam je nebo ne. Jediný problém s rankem je, když někdo jen runnuje, aby neumíral - to ale zakazují pravidla. Kdo chce, ať si jen trickuje, ale možnost climbování na ranku někteří určitě ocení. Můj pohled.

  12. #12
    Sewell_
    Guest

    Odpověď: Rank

    Citovat Původně založeno Tegez Zobrazit příspěvky
    Jako rank v každé hře/serveru. Je to motivace neumírat zbytečně, vidět progress a víc tryhardit. Samozřejmě ne pro všechny. Těm, co nehrajou na rank, by snad mělo být jedno jestli tam je nebo ne. Jediný problém s rankem je, když někdo jen runnuje, aby neumíral - to ale zakazují pravidla. Kdo chce, ať si jen trickuje, ale možnost climbování na ranku někteří určitě ocení. Můj pohled.
    Tady jde ale o to, že Csko už je mrtvá hra a o Hnsku už ani nemluvím. Jak jsem napsal, když by na Hnsku hrálo více lidí, tak bych nebyl proti, ale když se tam kolikrát za celý den nenapojí zároveň 4 hráči nemá cenu tam cpát rank, jelikož ten se zapíná od 4+ hráčů, navíc jak napsal prof.. Na Hnsku jde o triky, o jumpy a ten rank akorát zaviňuje to, že tam potom ti lidi runnují, blokují a prostě udělají cokoliv pro body.

  13. #13
    Profesionální člen Avatar uživatele professional
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna :wub: ❤
    Příspěvky
    230

    Odpověď: Rank

    Citovat Původně založeno Sewell Zobrazit příspěvky
    Tady jde ale o to, že Csko už je mrtvá hra a o Hnsku už ani nemluvím. Jak jsem napsal, když by na Hnsku hrálo více lidí, tak bych nebyl proti, ale když se tam kolikrát za celý den nenapojí zároveň 4 hráči nemá cenu tam cpát rank, jelikož ten se zapíná od 4+ hráčů, navíc jak napsal prof.. Na Hnsku jde o triky, o jumpy a ten rank akorát zaviňuje to, že tam potom ti lidi runnují, blokují a prostě udělají cokoliv pro body.
    :* Tegez - Děkuji,ne prostě můj názor je že rank je dobrá věc ale ne na server ke prostě jde o to kolik skočíš mcj,dcj,lj,scj.... A co napsal Sewell,stejně tam neni skoro najednou za den 4 a více hráčů.A btw jestli chceš hrát na rank tak můžeš třeba na furienu, menší gravitace a prakticky kdo umí hns tak se naučí i rychle straffy na furienu a zároveň můžeš si lítat + hrát rank a to se vyplatí :).
    Furien
    steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198169833570/
    name : Professional

  14. #14
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Odpověď: Rank

    Furien je cesta!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •