Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 32

Téma: SlowDown - M249

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Pantex
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    42

    Exclamation SlowDown - M249

    Ahojte, neviem či sa to tu presne o tejto zbrani riešilo, ale chcem navrhnúť toto:

    - zbraň M249 alias ,,gulomet" nemôže mať slowdown, to sa proste nedá za komanda proti nemu hrať. 100 nábojov ti dá slowdown, to je moc.

    Čo myslíte malo by sa to zrušiť či nechať?

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele Rejko
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    COD:MW
    Příspěvky
    98

    Odpověď: SlowDown - M249

    Podla mňa nechať keby zas nemal ten slowdown, tak zas je uňho commando za 3sek a ešte aj tak moc rýchlo to nestriela ten gulomet, takže podla mňa by sa to malo nechať tak, jak to je.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485

    Odpověď: SlowDown - M249

    nechat.


    MENEJ ZNAŠ, LEPŠI ŠPIŠ

  4. #4
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: SlowDown - M249

    Zajímavé, jak tak pročítám ty příspěvky od víkendu, tak Pantex dost prosazuje comanda v příspěvcích, hold nestranost ke classe commando dost viditelná, když za ní teď furt hraje ... úplná hloupost mě přijde, aby M249 neměl slowdown.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Pantex
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    42

    Odpověď: SlowDown - M249

    Citovat Původně založeno shootradar Zobrazit příspěvky
    Zajímavé, jak tak pročítám ty příspěvky od víkendu, tak Pantex dost prosazuje comanda v příspěvcích, hold nestranost ke classe commando dost viditelná, když za ní teď furt hraje ... úplná hloupost mě přijde, aby M249 neměl slowdown.
    hrám zaňho a? chcem tiež aby sa mi dobre hralo, comm za to že má knife (1x zabije), má pištolky okrem toho nič nemá..

  6. #6
    Nováček (GustaF o_O) Avatar uživatele Passion.
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    187

    Odpověď: SlowDown - M249

    Už ta rychlost a OP knife mi přijde dostačující. Nechal bych to tak, jak to je.
    I walk slowly, but i never walk backward. - Abraham Lincoln

  7. #7

    Odpověď: SlowDown - M249

    Kdyby jsi nebyl tak špatný Commando, tak by jsi kličkoval a nedržel W proti kulometu.... Rozhodně NECHAT.

  8. #8

    Odpověď: SlowDown - M249

    Mám commanda 58 lvl, kondice full a teď dávám do obrany (pak HP a pak int), a když jdu glockem, stačí mi jeden celý zásobník pokud mě nepřítel není schopný trefit, o což se stará kondice. Commando je OP jak....

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele Pantex
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    42

    Odpověď: SlowDown - M249

    Citovat Původně založeno Mr.N0b0dy Zobrazit příspěvky
    Kdyby jsi nebyl tak špatný Commando, tak by jsi kličkoval a nedržel W proti kulometu.... Rozhodně NECHAT.
    nejaký kid mi tu ide vysvetľovať ako mám hrať? :D :D a čo akože robím? :) trafí ma raz a už sa nepohnem.

  10. #10
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: SlowDown - M249

    presne :D za comm hrám pekne dlho , a proti fs a protovi sa nedá ani klučkovať ( z notesom to je iné ale iba proti protovi , fs mi dá aj cez notes slow down ) + neviem či mám bug alebo čo mam 178 comm mám hp , obranu a kon na full a 2 rakety mi uberú 150+ hp tak neviem či to je bug alebo čo :D normál na full obranu má brať iba 55 jedna ne ?
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele Pantex
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    42

    Odpověď: SlowDown - M249

    Citovat Původně založeno Aladin_MUDAFUKA Zobrazit příspěvky
    presne :D za comm hrám pekne dlho , a proti fs a protovi sa nedá ani klučkovať ( z notesom to je iné ale iba proti protovi , fs mi dá aj cez notes slow down ) + neviem či mám bug alebo čo mam 178 comm mám hp , obranu a kon na full a 2 rakety mi uberú 150+ hp tak neviem či to je bug alebo čo :D normál na full obranu má brať iba 55 jedna ne ?
    tak vieš tu píšu určite taký čo nikdy zaňho nehrali.. za to že ich niekto furt knifuje, tak tu teraz chcú aby to nemenili :)

  12. #12

    Odpověď: SlowDown - M249

    Každá classa má svůj counterpick a sama je na někoho jiného counterpickem, tak už to do háje pochop pantexi.

  13. #13
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    194

    Odpověď: SlowDown - M249

    S takovou se tady zachvíli bude hlasovat o uplné zrušení SD a pak všichni odejdou :D

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele Pantex
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    42

    Odpověď: SlowDown - M249

    tu ide o to, že ľudia chcejú furt nejaké ďalšie veci +, ja chcem pár -...

  15. #15
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: SlowDown - M249

    Citovat Původně založeno Pantex Zobrazit příspěvky
    tu ide o to, že ľudia chcejú furt nejaké ďalšie veci +, ja chcem pár -...
    Ne chováš se na serveru a i tu ukazuješ jako úplný sobec co chce jen zvýhodňovat sebe, úplně viditelné a ještě tu píšeš jak dobytek vulgárně, to jsem tu za desítky topiců co tu byli na COD neviděl takovou aroganci.

    Citovat Původně založeno Pantex Zobrazit příspěvky
    hrám zaňho a? chcem tiež aby sa mi dobre hralo, comm za to že má knife (1x zabije), má pištolky okrem toho nič nemá..
    Už se mnohokrát ukázalo, že stačí, aby šikovnému COM padl fart a dokáže dávat i do 5 ran z pistole jakejkoliv level s fartem.
    Naposledy upraveno shootradar; 20-05-14 v 10:03.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •