Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: žiadost o unban

  1. #1

    žiadost o unban

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 40271)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Bunnyhop script'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): Love
    [AMXBANS] Tvuj nick: Love
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1289676444
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1289676444
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 62.197.226.122
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 62.197.226.122
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: Raw
    [AMXBANS] Server: Kotelna - Knife | csko.cz (1hp_final)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] =================================

    Zdravim chcel by som požiadat o unban...totiž žiadny bhop script som nemal...bhop som hraval davnejšie takže ho celkom dobre ovladam...neviem odkial to Raw zobral... ale nič som nemal ..vopred dakujem...

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    299

    Odpověď: žiadost o unban

    Ahoj,
    pozoroval jsem tě delší dobu, po upozornění na tebe, jsem natočil demo. Nezdáš se mi příliš čistý, knife server je nastavený na 10aa a tvůj bunny hop bez strafe, je dost podezřelý. Proberu to s ostatníma adminama a uvidíme, jak se shodnou. Zatím vydrž pokud jsem se spletl, nějak ti to vynahradím.

    Hlavně se tady prosím vyhni spamování, může to trvat hodinu může to být den.

  3. #3

    Re: žiadost o unban

    Poprosil by som o dodanie dema... na kotelne hrajem uz dlho a ty co ma poznaju ako Smith vedia ze pri bhope stale robim strafy...ako som už pisal davno som hral aj jump aj bhop a strafy ovladam. Kludne počkam...

  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    299

    Odpověď: žiadost o unban

    Bohužel, demo asi nebude přístupné veřejně, při zapnutí jsem omylem nevypnul nahrávání chatu a jsou tam soukromé věci adminů, nezlob se. Snad to pochopíš, ale pokud si čistý, dočkáš se brzy unbanu a potom ti vynahradím tvůj kompenzovaný čas. Hlavně se nesnaž obcházet ban, akorát by sis přitížil.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Odpověď: žiadost o unban

    Nic neni soukromýho, všechno je v chatlogu.

  6. #6

    Re: Odpověď: žiadost o unban

    Musím len povedať že Smith Bhop umí!! :D Videl som ho aj spectoval...

  7. #7

    Odpověď: Re: Odpověď: žiadost o unban

    Citovat Původně založeno CRO Zobrazit příspěvky
    Musím len povedať že Smith Bhop umí!! :D Videl som ho aj spectoval...
    To bohužel seznam nevi.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: žiadost o unban

    Citovat Původně založeno Raw Zobrazit příspěvky
    Bohužel, demo asi nebude přístupné veřejně, při zapnutí jsem omylem nevypnul nahrávání chatu a jsou tam soukromé věci adminů, nezlob se.
    To ste kecali o tom včem spíte nebo co ? Ja myslím že zas tak moc soukromého tam nebude ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  9. #9

    Re: žiadost o unban

    No...chtel bych to demo videt...a obchazet ban to fakt nebudu...jak rikam hram na kotelne už dlouho a bhop delam furt stejne a jeste se mi tohle nikdy nestalo tak mne to dost prekvapilo...dekuju kluci...

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: žiadost o unban

    Demo sem viděl a vypadá to, jako bys skákal mezerníkem. V chatu se rozebírají intimní příčiny toho proč má Sedly v avataru Bulbasaura, takže se to sem fakt moc nehodí ;D Vyslovil jsem se pro unban, tady došlo dle mě k chybce; nu, chyby jsou znakem toho, že se člověk snaží. Bulbasaur je taky super, o tom žádná, jediný tu chyběl po Charmanderovi a Squirtlovi do party :D

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  11. #11
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    299

    Odpověď: žiadost o unban

    Tudíž vyřešeno, když to říká bia není o tom sporu Omlouvám se ti, pokud budeš chtít nějakou náhradu kontaktuj mě ve hře, můžeš se připojit.

  12. #12

    Re: žiadost o unban

    No stava sa chapem...:D dik za unban keby som daco potreboval napisem ti...zatial cau :D

  13. #13

    Odpověď: Re: žiadost o unban

    Citovat Původně založeno BiA Fz Zobrazit příspěvky
    Demo sem viděl a vypadá to, jako bys skákal mezerníkem. V chatu se rozebírají intimní příčiny toho proč má Sedly v avataru Bulbasaura, takže se to sem fakt moc nehodí ;D Vyslovil jsem se pro unban, tady došlo dle mě k chybce; nu, chyby jsou znakem toho, že se člověk snaží. Bulbasaur je taky super, o tom žádná, jediný tu chyběl po Charmanderovi a Squirtlovi do party :D
    Posli mi odkaz na demo do PM. Rad si poctu. Dik

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •