Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 26

Téma: riot wh megapub

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    5

    riot wh megapub

    WH je zde jasné

    http://czshare.com/3514281/riotek.rar Nešlo mi uploadnout sem, kam bylo doporučeno. demo má cca 10 minutek ani ne.

    "RioT" STEAM_0:0:32256840 46.150.220.182

    děkuji

  2. #2

    Re: riot wh megapub

    Keď točíš demo nechaj to bežať dlhšie ako 3 minúty - veľa adminov nechce banovať na také krátke demo. btw. k veci. Demko sa asi opiera o poslednú akciu, čiže skoč rovno na 3.16 ... počuť dupať po plechu. Počúvaj ďalej a budeš počuť aj to že je to vzdialenejšia strana. Čiže už ako som skákal z rampy som vedel že bude niekde na ľavo. Keby som ho nenašiel tam kde som pozeral a kde aj naozaj bol tak by som vedel že buď skočil na plant alebo vbehol niekde do okno. Poprípade prewalkoval inde čo je ale nepravdepodobné.

    Páči sa mi tvoja iniciatíva, no rozhodnutie nechám na adminov.

  3. #3

    Re: riot wh megapub

    Uploaduj dema na kotelnu, nebo aspon nekam, kde se nemusi minutu cekat, dik.

    Jinak by me docela zajimalo, kde je to "jasne wh", protoze ja na tom demu nevidel nic, vsechno to byli cisty fragy... navic tu rikas neco o cca 10 minutach a mas tam natoceny 3 kratky kola. Kazdopadne snaha se ceni.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Krispo
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    990

    Odpověď: riot wh megapub

    Clear
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  5. #5
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: riot wh megapub

    banned za norecoil nebo jakou sračku v cfg má,protože neni normální,aby mu tak házel zaměřovač při střelbě.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985

    Re: riot wh megapub

    To bude zajímavé, protože RioT má ve steam friends snad celou kotelnu a hraje tu hodně dlouho i s dobrým umístěním na Megapubu třeba.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: riot wh megapub

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    banned za norecoil nebo jakou sračku v cfg má,protože neni normální,aby mu tak házel zaměřovač při střelbě.
    NoRecoil má opačný efekt.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  8. #8
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: riot wh megapub

    právě že nemá.Vidíš ho úplně stejně jako aimbota.Ale on ten zaměřovač nemusí stahovat dolu.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: riot wh megapub

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    právě že nemá.Vidíš ho úplně stejně jako aimbota.Ale on ten zaměřovač nemusí stahovat dolu.
    Nevim co fetuješ, ale NoRecoil je to, aby ti neházel cross a zbraň neměla rozptyl.
    http://www.youtube.com/watch?v=5-6NkytWA0Y

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    16

    Odpověď: riot wh megapub

    Wh jsem taky teda neviděl, na to je to demo moc krátký, co se týče toho norecoilu, tak to spíš sedí na nospread, protože jak píše ParadoXX, takhle se cross při defaultním cfg nechová.

  11. #11
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: riot wh megapub

    přečti si,co sem psal,prosimtě.Řikám,že hráč,co to má,nemusí snižovat cross,ale ten,kdo se na něj kouká,to vidí jako aimbota,protože počítač kompenzuje ten bug střelby,která v podstatě neni taková,jak jí naprogramovali

  12. #12
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: riot wh megapub

    no vidiš.Ra.one mi mluví z duše

  13. #13

    Odpověď: riot wh megapub

    Riota som videl na serveroch .... a je to čisty chalan len ma pekny Skill :) Takže nechapem čo tu riešite :)


  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985

    Re: riot wh megapub

    Podle mě ZombieBote akorát ParadoXX nerozlišuje norecoil nebo nospread respektive to hází všechno do jednoho pytle (jako já). Myslel prostě to, že RioTova střelba je poněkud zvláštní a takových skriptů na úpravu jsou do cs stovky. Je to podobná situace jako u hráče "jehož jméno se nesmí vyslovit".
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    16

    Odpověď: riot wh megapub

    No nevím kluci, jestli tenhle hráč je podle vás čistý jen tak jsem si zadal jeho SID do googlu a tohle mi to vyjelo. Hmm zajímavé, že ještě nemá VAC ban, ale to bude možná tím, že shifters se nepočítá jako ligovej portál. PS: To demo co tam je jsem ještě nezkoukl.
    https://www.shifters.eu/liga/zapasy/65284.htm

    Edit: I když vidno, že kvalita adminů na shifters není taky bůh ví jaká, tak se musím přiklonit k verzi, že rozhodnutí toho admina co mu dal ten ban, nebylo nestranné, protože on sám, taky není žádný svatoušek. Viz. this http://cs.surmiserver.sk/amxbans6/search.php https://www.shifters.eu/profile/kilasqo
    Naposledy upraveno Ra.One; 07-10-12 v 20:09. Důvod: Edit

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •