Strana 1939 z 2277 PrvníPrvní ... 939143918391889192919371938193919401941194919892039 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 29,071 do 29,085 z 34153

Téma: [HRA] Poslední slovo vede

  1. #29071
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585


    Odpověď: [HRA] Poslední slovo vede

    hiro
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  2. #29072


    Re: [HRA] Poslední slovo vede

    Gayremy.

  3. #29073
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852


    Re: [HRA] Poslední slovo vede

    BaníČek <3
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  4. #29074
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493


    Odpověď: [HRA] Poslední slovo vede

    Gaykon
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  5. #29075


    Re: Odpověď: [HRA] Poslední slovo vede

    Citovat Původně založeno boneslash Zobrazit příspěvky
    Gaykon
    Neoprávněný ban za BoG. :(

  6. #29076
    Expert člen Avatar uživatele darkkk
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    New Orleans
    Příspěvky
    455


    Odpověď: Re: Odpověď: [HRA] Poslední slovo vede

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Neoprávněný ban za BoG. :(
    Co je to bog vlastne :D
    FTP

  7. #29077
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585


    Odpověď: [HRA] Poslední slovo vede

    ichigo
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  8. #29078


    Re: Odpověď: Re: Odpověď: [HRA] Poslední slovo vede

    Citovat Původně založeno The Dark Zobrazit příspěvky
    Co je to bog vlastne :D
    Jedna z funkcí KB. Zabíjíš nepřítele, který ti stojí za zády. Cheat funguje tak, že se při detekci správné vzdálenosti otočíš naproti nepříteli, sekneš ho a vrátíš se zpět v tak velké rychlosti, že je to sotva postřehnutelné okem. Demo s tebou, kde byla jedna taková situace, je učebnicovým příkladem.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 25-08-18 v 22:54.

  9. #29079
    Expert člen Avatar uživatele darkkk
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    New Orleans
    Příspěvky
    455


    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Odpověď: [HRA] Poslední slovo vede

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Jedna z funkcí KB. Zabíjíš nepřítele, který ti stojí za zády. Cheat funguje tak, že se při detekci správné vzdálenosti otočíš naproti nepříteli, sekneš ho a vrátíš se zpět v tak velké rychlosti, že je to sotva postřehnutelné okem. Demo s Darkem, kde byla jedna taková situace, je ucebnicovým příkladem. Dark po nějaké době sám v chatbox přiznal, že to zkoušel.
    Ja som ani nevedel že to tam mám xD V tom "hacku" je iba strafe helper a nejaké blbosti to je asi to kb strafe helper som používal na hns trainingu ako je povolené hh
    FTP

  10. #29080


    Re: [HRA] Poslední slovo vede

    Ono jump a knife cheaty jdou ruka v ruce a většinou bývají v jednom packu. Záleží samozřejmě, jaký cheat máš. Teoreticky bys tam měl mít v nastavení něco jako fov 360.

  11. #29081
    Expert člen Avatar uživatele darkkk
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    New Orleans
    Příspěvky
    455


    Odpověď: Re: [HRA] Poslední slovo vede

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ono jump a knife cheaty jdou ruka v ruce a většinou bývají v jednom packu. Záleží samozřejmě, jaký cheat máš. Teoreticky bys tam měl mít v nastavení něco jako fov 360.
    No ono to je taká tabulka a volá sa to demoplayer.dll
    FTP

  12. #29082
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493


    Odpověď: Re: [HRA] Poslední slovo vede

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Neoprávněný ban za BoG. :(
    Gayt. se vydává za:Grakon2701 :( banned in game

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Jedna z funkcí KB. Zabíjíš nepřítele, který ti stojí za zády. Cheat funguje tak, že se při detekci správné vzdálenosti otočíš naproti nepříteli, sekneš ho a vrátíš se zpět v tak velké rychlosti, že je to sotva postřehnutelné okem. Demo s tebou, kde byla jedna taková situace, je učebnicovým příkladem.
    To je z wikipedie? :D
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  13. #29083


    Re: Odpověď: Re: [HRA] Poslední slovo vede

    Citovat Původně založeno boneslash Zobrazit příspěvky
    To je z wikipedie? :D
    Ne.

  14. #29084


    Re: [HRA] Poslední slovo vede

    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

    Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
    Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.



    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Tento ban však nebyl udělen Vám. Mrzí nás, že se nemůžete připojit na naše herní servery, přestože jste se nijak neprovinil/a. Váš poskytovatel internetu pravděpodobně sdílí IP adresu s více uživateli, a proto se blokace (ban) dotkla i Vás.

    Řešením této situace je stažení nové verze herního klienta, kterou si můžete stáhnout zde. S touto verzí klienta se okamžitě připojíte, aniž by byly brány v potaz cizí bany na stejnou IP adresu.

  15. #29085


    Odpověď: [HRA] Poslední slovo vede

    <ub>ss</ub>
    Spoiler Spoiler:


Strana 1939 z 2277 PrvníPrvní ... 939143918391889192919371938193919401941194919892039 ... PosledníPoslední

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 34 users browsing this thread. (0 members and 34 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •