Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 65

Téma: Žiadosť o práva :D

  1. #46
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Czech Republic
    Příspěvky
    228

    Re: Žiadosť o práva :D

    Byl bych PRO.
    E: Můj názor

  2. #47
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Odpověď: Re: Odpověď: Žiadosť o práva :D

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Seres si do huby. Napisal som svoj nazor a nikomu ho netlacim, nech si kazdy mysli co chce, mne je to u riti, ako som napisal - je to len moj nazor a za mna mas nie. Nemam co s tebou rozoberat, jednoducho si tu robil reklamu na iny portal a ze si to chcel skusat ti bohuzial nezerem, pretoze sa to dalo vyskusat na HOCIJAKOM inom fore a ne tam, kde si (bol) admin. Dalej neverim tomu, ze by ti plant posielal banner (ci ako sa to vlastne vola), aby si ho vyskusal na kotelni a neverim ani tomu, ze si to chcel zmazat a nahodou sa to nezmazalo.
    Vis sam greyi, ze tu byli a jsou admini, co se prohresili vice nez ze by meli jen banner na jinej portal. Nebudu jmenovat, kdo vi, ten vi a ja to nechci znova resit.

  3. #48
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Odpověď: Žiadosť o práva :D

    Pro hrával som sním už veľmi dávno super hráč aj admin až na to čo urobil " :( ". Na jb som sním hrával už od začiatku. Ked som potreboval aby dal ban vždy "VŽDY" bol ochotný prísť a zabanovať to :) ,ale ako sa tu už spomínalo je to ,už asi len na kotlovy "_" či ti tú druhú šancu dá :) "!"!"

  4. #49

    Re: Žiadosť o práva :D

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Ja mam na steamu v pratelich Billyho, Juroba, Grega a spoustu jinych, o ktrych si tu myslite svoje a neradi je tu vidite. Jsem proto snad horsi clovek? Nebo mam cekat bam na tady na foru za to, ze jsem se stal nezadoucim proto, ze delam moderatora Greovi?
    Kotel ma si myslim dost nastroju na to, aby si zjistil, jestli tu Plant hraje nebo zada o prava, tak by jste si to nekteri, co mate ruzovy nicky, mohli pohlidat.
    Tahle zadost neni o Plantovi, ale o Valdezovi, kteryho vetsina z nas zna jako admina, kterej svoji praci umi. Proto ma i moje maly, bezvyznamny PRO.
    Ocividne si me ani trochu nepochopil, ani v nejmensim. Kdybych to bral takhle, tak budu muset zavrhnout i sam sebe, protoze mam Cracka na steamu, na facebooku a normalne se bavime, nemam s nim jedinej problem. Jenze muj post narazel na to, ze by tu Valdez eventuelne nechal bez povsimnuti hrat cheatera a to je uplne jina vec... absolutne neodsuzuju, ze se nekdo s nekym bavi, to ani nahodou, nedovolil bych si to ale cheateri u me pochopeni nemaj a lidi, co jim to dovolej, nebo je v tom podporujou, taky ne. Myslim, ze v tomhle sme za jedno, ze cheating je svinstvo a o to jediny mi slo. Kdo se s kym bavi je jen a jen jeho vec, kdyz to do niceho nezasahuje.

    Kazdopadne tady slo o nedorozumeni, nebo spis nevedomost. Valdez se zachoval ferove hned, jenze nikdo z nas to celou dobu nevedel, proto ten muj post... ted nam bylo receno, jak to vlastne bylo a ja muzu klidne rict, ze sem pro to aby dostal prava, protoze mi v tom nic nebrani.

  5. #50
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Odpověď: Žiadosť o práva :D

    Tak se s nama podel o to, jak to bylo doopravdy. At mame vsichni prehled co a jak :).

  6. #51
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864

    Re: Žiadosť o práva :D

    Já jsem pro.

    Odehráli jsme spolu asi jen 2 gathery ale jsi v poho, skill máš, pamatuji si tě ještě z JB. Možná udělal nějakou cýpovinu, ale každej dělá ve svým životě nějaký chyby, neodsuzoval bych ho za to a kdyby to bylo na mě, další šanci bych mu dal.

  7. #52
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340

    Re: Žiadosť o práva :D

    dal bych ti moznost max CHH,at se ukaze, na prava to nevidim, viz komenty ostatnich, nebudu je opakovat

  8. #53
    Ex-admin Avatar uživatele Dlouhis
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Lomnice nad Popelkou
    Příspěvky
    100

    Re: Žiadosť o práva :D

    NE

  9. #54
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žiadosť o práva :D

    Neviem, či tu potrebujeme niekoho, kto zas poštve proti sebe polovicu adminov. Zázračne, keď sa tu ukázal Plant si si zhruba v tej istej dobe podal žiadosť, aby si neskôr potvrdiť, že to bol on. Neviem či náhoda, alebo si sa chcel zalíškať a šplhnúť si. To nechám na Kotla.

    btw tie 4 strany som ani nečítal, nemá to zmysel. Len chcem upozorniť mladších členo fóra a celej komunity. Najskôr si zistite o koho ide a potom komentujte. Posty ako "nvm co si spravil ale vyzeras fajn" sú každému na nič. Dik.

    EDIT: Navyše neviem prečo stále dávať práva tým istým ľuďom, ktorí už niečo pokašlali, keď je tu rada ďalších, ktorí zatiaľ nič nepokašľali. heh
    Naposledy upraveno Charon35; 17-11-12 v 14:32.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  10. #55
    Profesionální člen Avatar uživatele Valdez-9
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    236

    Odpověď: Žiadosť o práva :D

    Charon bola to nahoda určite to tak nebolo. A neviem prečo davať stale prava kazdemu co vobec nie je skuseny. Dakto nevie poriadne zistit z adminov WH a hraje s tym hracom dalej. Ja by som nazmar nebol. Nepoviem keby som prisiel o prava ze som dakomu dal bezdovodne ban. Ked ide o toho Planta tak som to ulotoval.

    A mala poznamka teraz nie som tak online zhoreli mi veci na bedny - maticna, ramky, graficka a opravovat to nebudem, kupujem novu bednu.
    Naposledy upraveno Valdez-9; 18-11-12 v 12:49.

  11. #56
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Odpověď: Žiadosť o práva :D

    Ja doufam, ze Valdez ty prava dostane. Jak jsem se bavil s Kotlem, je tu moznost z Valdeze udelat CHH bez pristupu do admin fora a nemoznosti banovat prez web.
    Nejsem proti tomu, pokud mu date prava na ty servery co chce, kdyz jsou admini proti tomu, aby se prava pro kona159 rozsirila o war3U.

  12. #57
    Ex-admin Avatar uživatele R3S
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Aim+DM
    Příspěvky
    790

    Odpověď: Re: Odpověď: Žiadosť o práva :D

    dost náhod najednou to je fakt
    Chodím na hlášení všude krom HnS , Furien , JailBreak

  13. #58
    Profesionální člen Avatar uživatele Valdez-9
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    236

    Odpověď: Žiadosť o práva :D

    R3S nehovor tu aj ty tu o nahode sam si pisal Plantovy, ste sa bavili o Plantovy v admin foru a mal dostat unban. A pisal si mu sam citujem.
    Jak to vypadá tak budeš mit unban,ale odemne to nemáš .
    Si myslis ze nie som informovany. A este jeden mu pisal po tebe ze mozno dostane unban. No ja to berem ako vynasanie z Admin fora, neviem jak ty.

  14. #59
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Žiadosť o práva :D

    nepripada mi to jako vynaseni, ale asi vec nazoru :D
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  15. #60
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Žiadosť o práva :D

    Mě to přijde spíš,že když se řeší důležitá věc o určitém člověkovi v af,tak by to mohl vědět(je to můj názor).

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •