Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Vojta

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele D!!!!n3r [MaMLas] :x
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Košice/ Slovensko
    Příspěvky
    698

    Vojta

    Stiažnosť na admina "Vojta..."

    Piner dal ban jednemu hračovi na 1 den Ban mu vyprsal a Vojta mu dal ban bez toho aby sa neico opytal. neskor som sa ho opytal zaco mu dal ban ked mu vyprsal a dal mu UB... v poslednom čase už ani nevie čo sám robí...

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele D!!!!n3r [MaMLas] :x
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Košice/ Slovensko
    Příspěvky
    698

    Re: Vojta

    To sité povedal aj Piner ked si na servery nebol... "už ani nevie čo sám robí"

  3. #3
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Re: Vojta

    Tím jsi chtěl teď dokázat co? Shodit Pinera před Vojtou?

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864

    Re: Vojta

    Citovat Původně založeno Troll D!!!!n3r Zobrazit příspěvky
    To sité povedal aj Piner ked si na servery nebol... "už ani nevie čo sám robí"
    Dinere už nám na tom MC poslední dobou lezeš všem na nervy. Chtěl jsi OP a ani jsi nevěděl, jak se craftí piston/jak se staví brána do netheru a chtěl jsi nějakou stránku, kde to najdeš.

    Samozřejmě jsem nic takového neřekl, nic co by mělo vojtu nebo kohokoliv jiného urážet, a pokud ano, tak jsem to myslel ironicky. Btw, nevzpomínám si ani na to, že bych někoho " urážel " ironicky. S vojtou jsme kamarádi, tak nevím proč bych ho měl urážet, když na serveru není.

    Tohle je naprosto zbytečný thread. Prasko dostal povolení z důvodu, že to bylo badboysovo staré území, které on sám nejspíš podpálil lávou a opravdu jsem mu dovolil, ať si tam vezme co chce.

    Jo a ještě něco, Dinere - Někdy zkus popřemýšlet, co a proč vlastně děláš, a bylo by od tebe " správně chlapské ", kdyby jsi přiznal, že jsem nic takového neřekl.

    Ovšem to si budeš muset sáhnout do svědomí sám.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Vojta

    Tenhle thread je absolutně o ničem,kdybys ty dinere ty práva dostal vyhnal by si celej server.Občas co vyploddíš na serveru je fakt něco.Podle mě si myslel,že vojtu vyhodí a on jako první na ráně dostane op,asi ne chlapče.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Vojta

    Citovat Původně založeno .Piner Zobrazit příspěvky
    Dinere už nám na tom MC poslední dobou lezeš všem na nervy. Chtěl jsi OP a ani jsi nevěděl, jak se craftí piston/jak se staví brána do netheru a chtěl jsi nějakou stránku, kde to najdeš.

    Samozřejmě jsem nic takového neřekl, nic co by mělo vojtu nebo kohokoliv jiného urážet, a pokud ano, tak jsem to myslel ironicky. Btw, nevzpomínám si ani na to, že bych někoho " urážel " ironicky. S vojtou jsme kamarádi, tak nevím proč bych ho měl urážet, když na serveru není.

    Tohle je naprosto zbytečný thread. Prasko dostal povolení z důvodu, že to bylo badboysovo staré území, které on sám nejspíš podpálil lávou a opravdu jsem mu dovolil, ať si tam vezme co chce.

    Jo a ještě něco, Dinere - Někdy zkus popřemýšlet, co a proč vlastně děláš, a bylo by od tebe " správně chlapské ", kdyby jsi přiznal, že jsem nic takového neřekl.

    Ovšem to si budeš muset sáhnout do svědomí sám.
    Moment, on rozgriefoval MŮJ obchod? Chci vše zpět.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele D!!!!n3r [MaMLas] :x
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Košice/ Slovensko
    Příspěvky
    698

    Re: Vojta

    OK beriem z5 prpačte... som idiot... a Zombie ten Obchod som nerozgriefoval Ja

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864

    Re: Vojta

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Moment, on rozgriefoval MŮJ obchod? Chci vše zpět.
    Poděkuj svému hyper cool přítelíčkovi, který tam rozbil nějaký block a vytekla láva.
    Všechno shořelo a zůstalo tam max prd

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •