Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 22 z 22

Téma: PC Zostava

  1. #16
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    491


    Re: PC Zostava

    Citovat Původně založeno UFOusek Zobrazit příspěvky
    Takhle je to mnohem lepsi... Btw je to operacni pamet, disk je absolutne neco jinyho
    :D ok

  2. #17
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    491


    Re: PC Zostava

    Citovat Původně založeno traktor Zobrazit příspěvky
    Tři dny z5 jsem se díval na komponenty a se vším včetně mechaniky by mě to vyšlo na 21 000kč a rozjel bych tam v podstatě všechno.

    EDIT: Jestli chceš na tom PC hrát hodně dobré hry tak doporučuji 2 pevné disky. Druhý (SSD)
    Nn, také dobré nechcem :)

  3. #18
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    491


    Re: PC Zostava

    Čo hovoríte na tento hard disk? http://www.alza.sk/pevne-disky/inter...gb-d149788.htm

  4. #19


    Re: PC Zostava

    to HDD nezaplnis ani za 5 rokov :D
    Spoiler Spoiler:


  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697


    Re: PC Zostava

    Citovat Původně založeno traktor Zobrazit příspěvky
    Není potřeba mít 2tb podle mě, spíš si kup tak 250gb-1tb a kup si k tomu ssd. Ty peníze co do toho ssd disku hodíš jsou sice mastné, ale je to mnohem lepší. Uvidíš že si udělal dobře.
    v čem je ssd tak suprově lepší ? však neovlivňuje to jen rychlost loadingů ?

  6. #21
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733


    Re: PC Zostava

    Citovat Původně založeno traktor Zobrazit příspěvky
    Není potřeba mít 2tb podle mě, spíš si kup tak 250gb-1tb a kup si k tomu ssd. Ty peníze co do toho ssd disku hodíš jsou sice mastné, ale je to mnohem lepší. Uvidíš že si udělal dobře.
    no přesně těch 250gb by stačilo jako interní. A ještě bych si koupil ten 1tb nebo i víc ale jen externí. Kčemu v pc mít hodně gb,pak se pc posere a je to všechno v pr.... Externí disk se jentak rychle neposere když se málo používá, já to mám spíš takovou úschovu dat a z polovičky je už zaplněnej během půl roku:D Tak ten tvůj kámoš to musí bejt hodně velkej downloader,co tam nejvíc převažuje hry nebo filmy?:D
    Doporučuju disk ,,Iomega,, http://pevne-disky.heureka.cz/f:1662...:501;q:Iomega/ Kámoš má nějakou sračku co přesune jeden soubor najednou do velikosti asi 4gb,pak se to musí opartovat:D
    jinak tady jsem našel nějakej ten 1tb ssd http://pevne-disky.heureka.cz/ocz-z-...ikace/#section
    Naposledy upraveno 1488.6; 01-07-11 v 18:37.

  7. #22
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828


    Re: PC Zostava

    Citovat Původně založeno foxik Zobrazit příspěvky
    tyto disky nedoporucuju velice rady padaji a pak se z toho dostavaji tezko data nej disky sou do 500 gb pak uz to zacina delat bordel ;)
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •