Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 27 z 27

Téma: Rozlučka.

  1. #16
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    463


    2 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Rozlučka.

    Citovat Původně založeno deathface Zobrazit příspěvky
    mohl no.Ale tak můžu dosvěčit, že jsem clear a že mám skill.
    Takže tvrdíš že WH si nemal? Načo klameš sám seba....

  2. #17
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    299


    2 z 10 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Re: Odpověď: Rozlučka.

    Citovat Původně založeno Charon35 SVK Zobrazit příspěvky
    Odkedy vy nie ste admini, ste čoraz väčší retardi a ukazujete svoju pravú tvár. Skillers s 20 fps. Roger that shit...
    S retardací tu má problém spíše někdo jiný

    E: Abych vypadal cool dodám něco anglicky. Drive me on my dick snitchig hoe.

  3. #18
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852


    Re: Rozlučka.

    To nic nevyřeší.
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  4. #19
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    3 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Rozlučka.

    Citovat Původně založeno Raw Zobrazit příspěvky
    S retardací tu má problém spíše někdo jiný

    E: Abych vypadal cool dodám něco anglicky. Drive me on my dick snitchig hoe.
    Teraz by som mal postnúť nejaký obrázok, aby som bol ešte viac cool a držal sa svojho stereotypu. Dám, či nedám?


    Zapni svoju 486 a hraj csko niekde inde ak ti tu všetko vadí a nekomentuj. V 21. storočí len praví skilleri hrajú na 20fps....teda asi len vy dvaja.
    Naposledy upraveno Charon35; 05-12-12 v 22:30.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  5. #20
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    299


    Odpověď: Rozlučka.

    Mi ten obrázek nejde zobrazit, škoda :/

    E: No to máš pravdu sakra :P
    Naposledy upraveno Raw; 05-12-12 v 22:45.

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    3 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Rozlučka.

    Jaj serte uz na to nema to cenu to s Rawem a spol se resi jinde proste hold hraje na kalkulacce a na vic to nerozjede, tohle tema je o tom ze se tu chce omluvit a jaksi rozloucit tak z toho nedelejte Rawovu zadost o unban ale musim dat za pravdu Charonovi jja opravdu tky nechci hrat s nekym kdo ma 20 fps a tohle bych ze serveru kickoval protoze hrat s nekym kdo se mi teleportuje po 10 metrech se fakt neda takze byt tebou zacnu hrat normalne sasku :)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    2 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Rozlučka.

    Ty demente vubec se neozyvej nevis o cem je rec tak tu nepis tu jde o to ze raw a naky dalsi lidi maj v cfg nastaveny fps na 20 tk tu nemel pitchoviny o serveru trotle a ma to dopad na to ze ten hrac mi pak lita jak labut po 10 metrech a ostatni hraci na nem nemaji 60tku ale vidi ho hrat tky s 20fps
    a me to urcite neseka to by bylo u vsech hracu a ne jen u par tkze psst
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    4 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Rozlučka.

    Ne jemu se to na 20 fps tky laguje. Nebo aspon me kdyz si nastavim hru treba pri nataceni na 20 fps tak lagy mam a vidi to i ostatni hraci ze mam lagy na 20 fps pomalu ani nezamiris a ty to vidis stejne je to stejne jako kdyz ma nekdo slaby pocitac ze ja jsem si pozadal o prava muze bejt tobe naprosto u prdele a prava jsem jeste nedostal tk nvm proc by mi melo rust ego tk si zavri hubu dekuju jestli neco chces pis mi do pm a uz ne tu.

    Ne vážně se ale nebudu hádat ted si vážně nejsem jistej jestli je to tak jak jsem řekl ale myslím si to takže jestli ne tak sorry.
    Naposledy upraveno Slunicko; 06-12-12 v 14:33.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  9. #24
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Hamilton near Glasgow UK
    Příspěvky
    963


    8 z 8 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Rozlučka.

    Už toho nechte .
    Deathface rád jsem tě poznal stejně jako 60 dalších cheatrů měj se.

  10. #25
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Rozlučka.

    tiopper kludni slovník. Mám taký mizerný pocit, že slunce teraz zasvietilo trochu mimo. FPS ovlivňuje to, čo vidí hráč na monitore. Nie údaje odosielané na server. Nič to však nemení na fakte, že je to demencia a stupidita sa v 21. storočí vyhovárať na to, že má slabý PC pre 12 ročnú hru, mierenie atď. atď.. Ak sa mýlim, kludne ma opravte.

    K téme: nepoznám ťa, ale ak si dostal ban za WH, nemám dôvod sa lúčiť s cheaterom. Ak to bolo neoprávnené, tak sa ospravedlňujem a GL.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  11. #26
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076


    6 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Rozlučka.

    Citovat Původně založeno Raw Zobrazit příspěvky

    E: Abych vypadal cool dodám něco anglicky. Drive me on my dick snitchig hoe.
    abys byl kul musel by si napsat ze vsechny prijedes zbit a ze si ultra mega hero za pc a delas xx let thajsky box to je pak vic kul
    #ego #boost

  12. #27
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Havr
    Příspěvky
    215


    0 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Rozlučka.

    Jen aby bylo vědět, na serverech jsem jen nehrál.Podílel jsem se i na jejich údržbě.Tím nechci nějak apelovat na UB.Myslím, že i kdybych měl to zku*vené WHčko, by bylo praktičtější si mě tu nechat.Na serverech jsem nahlásil ne málo cheaterů, kteří na rozdíl od KZjumperů a takových kktů znepříjemnůjí hru i ostatním lidem, a pomohl jsem s pomocí adminů uklízet server od bordelu.Pokud si 6z6 adminů myslí, že jsem do toho bordelu patřil taky, tak se kurevsky plete a mrzí mě, že si už nezahraju na relativně normálním českém portálu, kvůli tomu, že nepoznaj normální hráče od cheaterů(na cs_itali je omlouvám, tam jsem kvuli bugům a lagům střilel na všechno).Ve skutečnosti jsem to nedělal jen pro dobro svoje(sběr na admina...),ale pro dobro všech ostatních hráčů a kámošů, ze kterýmy jsem sy tyto chvíle užíval.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •