Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 20 z 20

Téma: Steam klient

  1. #16

    Re: Steam klient


  2. #17
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733

    Re: Steam klient

    buď se někdo dostal přes vygenerovany heslo a změnil mi mejl, že vúbec nepřišel kod pro verifikaci anebo chyba steamu.A ztoho steamu mě vůbec neodpověděli jak jsem jim psal mejl. Ať si celej ten tým steamu nasere,už si od nich nekoupím nic

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: Steam klient

    Citovat Původně založeno 1488.6 Zobrazit příspěvky
    buď se někdo dostal přes vygenerovany heslo a změnil mi mejl, že vúbec nepřišel kod pro verifikaci anebo chyba steamu.A ztoho steamu mě vůbec neodpověděli jak jsem jim psal mejl. Ať si celej ten tým steamu nasere,už si od nich nekoupím nic
    Ked maju stovky takychto ziadosti (ked nie aj tisicky) denne, tak sa cuduj, ze to trva. Ucet ti neukradli, je to bezny pripad steam guardu, ze neodosle okamzite kod. Ja som si ho nechal posielat uz aj 10x a vzdy prisiel do par sekund. Bud pockaj nez pride kod alebo nez odpisu. Dufajme, ze si to fixnu.

  4. #19
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Steam klient

    Tak jo, doufal jsem, že to časem přestane, nepřestalo. Udělal jsem všechno proto, aby mě to furt nekopalo. Furt to ukazuje to samé:

    Client timed out while answering challenge.
    ---> Please make sure that you have opened the appropriate ports on any firewall you are connected behind.
    ---> See http://support.steampowered.com for help with firewall configurations

    +

    Steam connection lost

    Ukáže se mi to nejméně 50x za den.

  5. #20
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: Steam klient

    1488.6: Email ti přijde, jen když se připojuješ z nového počítače, ale ty ses připojoval přes ten samý... Email je automaticky generovaný a přijde během 10 vteřin... V nastavení si když tak zkontroluj jestli máš steam guard vůbec zaplý.

    P.S.:Kdykoliv jsem měl problém se Steamem, vyřesil se reinstalací, nebo restartováním Steamu.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •