Strana 67 z 79 PrvníPrvní ... 1757656667686977 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 991 do 1,005 z 1180

Téma: Posilovna

  1. #991
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    O creatinu můžu všeobecně říct, že je vhodný brát již po 6-ti měsících cvičení, brát to po nějakých 3 letech je s prominutím blbost, tělo si musí zvyknout na fyzickou zátěž, na což půl roku úplně v pohodě stačí.

    Samozřejmě cvičím dál, jen jsem spadl o 27 kilo, docela bombička (holka)

    teď už mi chybí jen cca 15 kilo do původní váhy (89 kilo).

    Teď jsem přijel z dovolené a zase začíná tvrdý režim, dvoufázové tréninky a tak dále, těším se :)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  2. #992
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    Forma teď,71 kilo stojí to úplně za píču, potřebuju nabrat do původní váhy( ještě 18 kilo) a pak ještě +- 20 kilo, průběžně budu přidávat fotky :)

    Citovat Původně založeno halelujah Zobrazit příspěvky
    Ono práve by sa mal začať brať na začiatku aby ti dodal sily a výdrž ktorú vtedy veľmi nemáš a keby po takých 3 rokoch mam už vybudované svaly nechcel by som si ich dojebať creatinom aby mi ich zavodnilo a vypadali nanič .


    Slunicko : Tvaroh na na svacinu? Je v tom kazein čiže sa to dlho trávi takže nebude dostávať energiu do tela , ak sa aj snaží schudnuť ale určite len v netréningové dni .To už skôr na večer aby mal čo najmenší katabolický stav a telo by si nebralo energiu zo svalov.
    už ho dávám také na večeři i když jsem se dřív hádal, že mám pravdu já, bohužel jsem jí neměl, přiznávám to :) (na 3. večeři, poslední před spaním)
    Naposledy upraveno Slunicko; 02-08-14 v 14:36.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  3. #993
    Nováček Avatar uživatele Anjelik.*
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Honolulu, Hawaii
    Příspěvky
    10


    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Forma teď,71 kilo stojí to úplně za píču, potřebuju nabrat do původní váhy( ještě 18 kilo) a pak ještě +- 20 kilo, průběžně budu přidávat fotky :)
    čo si začal fetovať? ked si tak schudol ? :O

    Buď niekým kým chceš naozaj byť, nie niekým, koho chcú ostatní vidieť!

  4. #994
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Anjelik.* Zobrazit příspěvky
    čo si začal fetovať? ked si tak schudol ? :O
    možná je blbé to tady říkat, protože podle toho co mi píšete, pro hodně lidí jsem tady vzor a všichni chodí pro rady okolo cvičení ke mě.. Ale ano, byly v tom fety, alkohol, 4 měsíce bez posilky, jedl jsem jednou denně, protože nebyl čas, to všechno kvůli jedné holce, do které jsem se zamiloval, která beztak spala s jiným a tak, před 2. měsíci jsem se s ní rozešel a vracím se do formy, všechny ty špatné věci jsou doufám za mnou. Nikdo neví, jak těžké to pak je, dokud to nezkusí, ale nakonec je to jen moje blbost, teď mám krásnou, chytrou a hodnou přítelkyni, která mě podporuje v mých snech a ty špatné věci jsou prostě pryč.
    Omlouvám se, jestli jsem tím někomu zkazil iluze o mě, už i v reálnem životě jsem o pár takových lidí, co mě mělo za vzor přišel, ale vím určitě, že další přibudou a že budu ještě lepší, udělám pro to všechno. :)
    Taky tohle o mě nikdo neví, styděl jsem se za to a i tak jsem psal, že furt makám dál, přitom jsem byl 4 měsíce úplně mimo, takže se také omlouvám těm, kterým jsem lhal a doufám, že to napravím.

    Doufám, že jsem až tak moc nezklamal, když jsem se vrátil :)
    Naposledy upraveno Slunicko; 02-08-14 v 14:58.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  5. #995
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468


    Re: Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    možná je blbé to tady říkat, protože podle toho co mi píšete, pro hodně lidí jsem tady vzor a všichni chodí pro rady okolo cvičení ke mě.. Ale ano, byly v tom fety, alkohol, 4 měsíce bez posilky, jedl jsem jednou denně, protože nebyl čas, to všechno kvůli jedné holce, do které jsem se zamiloval, která beztak spala s jiným a tak, před 2. měsíci jsem se s ní rozešel a vracím se do formy, všechny ty špatné věci jsou doufám za mnou. Nikdo neví, jak těžké to pak je, dokud to nezkusí, ale nakonec je to jen moje blbost, teď mám krásnou, chytrou a hodnou přítelkyni, která mě podporuje v mých snech a ty špatné věci jsou prostě pryč.
    Omlouvám se, jestli jsem tím někomu zkazil iluze o mě, už i v reálnem životě jsem o pár takových lidí, co mě mělo za vzor přišel, ale vím určitě, že další přibudou a že budu ještě lepší, udělám pro to všechno. :)
    Taky tohle o mě nikdo neví, styděl jsem se za to a i tak jsem psal, že furt makám dál, přitom jsem byl 4 měsíce úplně mimo, takže se také omlouvám těm, kterým jsem lhal a doufám, že to napravím.

    Doufám, že jsem až tak moc nezklamal, když jsem se vrátil :)
    Super je že si sa z toho dostal a neostal si na dne takých ľudí čo majú vôlu si cenim :) Inak ak niekto chudne tak nizkotučny tvaroh je cez deň inak v pohode lebo sa citi zasiteny aj zasiteny je svaly naberaju a tuk nie ale určite iba v netreningove dni .

  6. #996
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Re: Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno halelujah Zobrazit příspěvky
    Super je že si sa z toho dostal a neostal si na dne takých ľudí čo majú vôlu si cenim :) Inak ak niekto chudne tak nizkotučny tvaroh je cez deň inak v pohode lebo sa citi zasiteny aj zasiteny je svaly naberaju a tuk nie ale určite iba v netreningove dni .
    Je dobré, že už je to pryč, ale štve, mě že jsem přestal, měl jsem všechno.. Od sponzorů po pozvánky na soutěže atp. to všechno je pryč, tak se snad dostanu zpět. :)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  7. #997
    Nováček Avatar uživatele Anjelik.*
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Honolulu, Hawaii
    Příspěvky
    10


    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    možná je blbé to tady říkat, protože podle toho co mi píšete, pro hodně lidí jsem tady vzor a všichni chodí pro rady okolo cvičení ke mě.. Ale ano, byly v tom fety, alkohol, 4 měsíce bez posilky, jedl jsem jednou denně, protože nebyl čas, to všechno kvůli jedné holce, do které jsem se zamiloval, která beztak spala s jiným a tak, před 2. měsíci jsem se s ní rozešel a vracím se do formy, všechny ty špatné věci jsou doufám za mnou. Nikdo neví, jak těžké to pak je, dokud to nezkusí, ale nakonec je to jen moje blbost, teď mám krásnou, chytrou a hodnou přítelkyni, která mě podporuje v mých snech a ty špatné věci jsou prostě pryč.
    Omlouvám se, jestli jsem tím někomu zkazil iluze o mě, už i v reálnem životě jsem o pár takových lidí, co mě mělo za vzor přišel, ale vím určitě, že další přibudou a že budu ještě lepší, udělám pro to všechno. :)
    Taky tohle o mě nikdo neví, styděl jsem se za to a i tak jsem psal, že furt makám dál, přitom jsem byl 4 měsíce úplně mimo, takže se také omlouvám těm, kterým jsem lhal a doufám, že to napravím.

    Doufám, že jsem až tak moc nezklamal, když jsem se vrátil :)
    To mi je ľúto kámo... prajem veľa šťastia do budúcna...

    Buď niekým kým chceš naozaj byť, nie niekým, koho chcú ostatní vidieť!

  8. #998
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    Nebyl jsem v tom zase tak moc, hned po rozchodu pro mě tohle všechno skončilo. :)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  9. #999
    Nováček Avatar uživatele Anjelik.*
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Honolulu, Hawaii
    Příspěvky
    10


    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Nebyl jsem v tom zase tak moc, hned po rozchodu pro mě tohle všechno skončilo. :)
    Správne. Bol si dobrý debil vtedy čo? ale zase chápem že ľudia z lásky robia niekedy aj úplné pi***ny. Hlavne že si sa už z toho dostal.

    Buď niekým kým chceš naozaj byť, nie niekým, koho chcú ostatní vidieť!

  10. #1000
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: Posilovna

    Táákže, od začátku září do toho chci skočit po hlavě a začít na sobě opravdu makat. Hecujem se spolu s bratrancem že něco začnem dělat s našima tukovýma vakama. Byl by tu prosím někdo tak hodnej a zkusil mi sesmolit jak, kdy a co jíst a jak cvičit ?

    102kg, 189cm, 17let. Beze svalů, bez kundičky. Celý prázky žeru co se kde naskytne (ano, i sladký docela často). Můj dosavadní denní režim vypadá zatím tak že vstanu ve 3 odpoledne, zapnu pc, vemu něco ke snídani, flašku s pitím a sedim u pc.. občas pro ňákej plech naproti k ťamance. Pak jdu někdy okolo tý pátý-šestý spát a další se opakuje to samý, občas ven na trochu radosti s kámíkama, jinak fakt nic nedělám. Přes školní rok to bude asi tak že dopoledne škola, nebo dopoledne/odpoledne praxe. Chtěl bych prostě začít žít úplně jinak. Btw, jednou jsem někde ptal že cvičim, lhal jsem a stydim se za to. Břicho mám takový .. jakože visací :D

    E: To předtím sem hledal ale ňák sem to nenašel .. koukal jsem po tom ospalej tak je možný že jsem to přehlídnul :D
    E2: J, našel sem Eso.

    Tak Volume, tobe jsem neco splodil ale jeste nevimjak to mas pres ten den, az. Apises tak to dodelam, jelikoz si psal ze mas v 15ti 100kg tak jsem ti trochu snizil hmotnosti jidel a i pocet jidel, pak bych ti udelal jeste i cvicebni plan, jidlo co je napsano v tomto jidelnicku nemusis dodrzovat uplne presne, muzes si je nahradit jinymi produkty s podobnou vyzivovou hodnotou.

    snidane 6:00 - ovesne vlocky x puding x cerealie 100g

    svacina 8:00 - tvaroh (nizkotucny, muze byt ochucenej) 200-250g

    obed 12:00 - v tvym veku proste co se doma uvari :) + multivitamin

    svacina 15:00 - pul sacku piskotu x puding 150 g + vitamin C 500 mg (rozpousteci tabletky)

    vecere 18:0m - ryze (nesmazena) 100 g s masem (hovezi x kruti x kureci) 150 g

    pres den vypit kolem 4-5 l vody (zaklad)
    snaz se vyhnout veprovymu zadnimu masu a po veceri uz nic nejez, pak ti pripisu ten trenink, nejlepe kazdy den ve stejnou hodinu ale kdybys zacal hned cvicit, necvic 7dni v tydnu, nic ti to neda okrem bolesti, svalove horecky a dalsich nehezkych veci :) zacni cvicit treba obden, nebo 3dny cvic, 1 den volno ale to ti pak jeste napisu :)
    Naposledy upraveno Volume; 27-08-14 v 07:12.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  11. #1001
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: Posilovna

    pametam si ze tebe Slunicko presne napisal co a ako mas civict + co mas jest takze ked sa tu v tom pohrabes urcite to najdes.. :)

  12. #1002


    Odpověď: Posilovna

    Zdravím, když už tu máme to téma, rád bych požádal, jestli byste si neudělali na mě čas a nepomohli se začátečním "rozvrhem" posilování. Někdy zajdu s kámošem cvičit na hrazdy ven apod. a rozhodl jsem se, že začnu cvičit stejně jako on. Jenže já vůbec nevím jak začít. Chci, aby se mi svaly rýsovaly všude rovnoměrně a jsem ochotný cvičit jakýmkoliv způsobem za jakéhokoliv počasí (jsem otužilý, například, mi nedělá problém si v dešti zajet k místnímu "jezírku" si zaplavat). Hlavně to potřebuji uspořádat tak, aby mě po jednom cvičení nebolely a nestuhly svaly tak, že bych nebyl schopen další den udělat to samé. Jednou se mi to stalo a pak jsem přestal... Potřebuju něco vyváženého, kdy se sice budu cítit po cvičení unaveně a silněji, ale abych byl schopný udělat další další den to samé (snad mě chápete). Rozhodně nechcu do sebe cpát žádný sračky jako steroidy apod. jenom obyčejné "přírodní" cvičení. Ve městě mám park s hrazdami, bazén i jezírko, mám kopce a přírodu, po kterých mohu jezdit na kole či běhat. Nedělá mi problém cvičit i doma.

    Věk: 16 let
    Váha: 68 Kg
    Výška: 170 cm +/-
    Pohlaví: To je snad jasné :D

    Moje výživa: Každé ráno si dávám mlíko s cereáliemi už asi tak od 6 let. Nikdy mi to ale nestačí, proto dopoledne sáhnu po nějaké oplatce :D. Odpoledne mám klasický oběd, polívka a druhé, všechno to jsou celkem velké porce. Po večerech mám chleba buď s paštikou nebo s máslem a sýrem.

    Na břiše mám ještě kus vysícího špeku :D, který bych potřeboval shodit. Není to velké, ale to můžete vyčíst z mé váhy.

    Děkuji za všelijaké rady :).

  13. #1003


    Odpověď: Posilovna

    Já se musím přiznat, že jsem od začátku prázdnin přestal cvičit. Ano měl jsem fyzicky náročnou brigádu, takže jsem hodně posilnil (Hlavně ruce a prsa), ale klasický hecnutí a domácí cvičení je pryč. Nejspíš to začne zase na začátku školy, jelikož s kámošem (věnuje se BB) se nehorázně ve škole hecujeme. Bohužel o prázdninách to šlo do kytek. Mám celkem blbé umístění co se týče bydliště. Nejbližší největší město (ČB) je odemne moc daleko a ostatní větší města jsou k hovnu (jedno je fetácký doupě a ve druhým to stojí za hovno). No a samozřejmě u nás na to nemá nikdo koule. Bydlet někde ve velkým městě, tak bych si nepřestal. Rád se vystavuju před lidma :D.

    Snad nebudete blbý jako já a nikdy nepřestanete:)

  14. #1004
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Posilovna

    Tak u mě tedka už chvilku před prázdninama to zapáleni spadlo, ale taky myslím že se během září a října zas ktomu dostanu.
    Rozumím tomu jak slon houslím, ale vám co chcete začít doporučuji, aby jste to ze začátku ani moc nehrotil1 a začnite základní cviky o kterých je asi 300 videi.
    Nemá cenu vám sestavovat nějakej cvičební plán nebo jídelníček když vám to třeba vydrží týden..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  15. #1005
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682


    Re: Posilovna

    Možno by bolo lepšie sa poobzerať na iných stránkach ako csko.cz.
    http://www.posilnovanie.sk/viewtopic.php?t=1044

    Poradí vám tam určite viac skúsenejšich ľudí ako tu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •