Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 82

Téma: fattal wh

  1. #16

    Odpověď: fattal wh

    je naprosto čistej .

  2. #17
    Nováček Avatar uživatele faTTal*
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    102

    Re: fattal wh

    Nevím co k tomu mám dále napsat.. jsou dvě možnosti bud´ mi věříte nebo ne, ale jak říkám stačí rozšířit instinkt, sluch a předpovídat možná to časem pochopíš ms.

  3. #18
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    20

    Odpověď: fattal wh

    neverim ti.

  4. #19

    Odpověď: fattal wh

    ms. faTTal je skilla , natáčí videa a myslim si , že má velmi dobré reflexy a dobrý inkstinkt :) tyto videa stojí za shlednutí :DD http://www.youtube.com/watch?v=ZwzAge9hU2k

  5. #20
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    20

    Odpověď: fattal wh

    Citovat Původně založeno Fake? Zobrazit příspěvky
    ms. faTTal je skilla , natáčí videa a myslim si , že má velmi dobré reflexy a dobrý inkstinkt :) tyto videa stojí za shlednutí :DD http://www.youtube.com/watch?v=ZwzAge9hU2k
    takze dovol mi zasmiat sa.

    davat botov na publiku a este robit z toho videa je fakt super. keby su to aspon nejake normalne fragy, ze sa normalny enemy s tebou striela, nie 3/4 fragov do chrbta, ked uz doslo k tomu, tak mas problem trafit. za vyskakovanie spoza rohov mas velke +. stojim si za tym, ze zapol, ale nechem sa hadat, lock.

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: fattal wh

    Od jednoho hráče co má ban na forum:není zas takový skill jak se dá,http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=25185

  7. #22
    Nováček Avatar uživatele faTTal*
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    102

    Re: Odpověď: fattal wh

    Citovat Původně založeno Fake? Zobrazit příspěvky
    ms. faTTal je skilla , natáčí videa a myslim si , že má velmi dobré reflexy a dobrý inkstinkt :) tyto videa stojí za shlednutí :DD http://www.youtube.com/watch?v=ZwzAge9hU2k
    "Fake?" nechápu proč si to tu dával nepotřebuju aby mě někdo vyzvedával. Nejsem skilla, ale normalní cs 1.6 player co to hraje pro zábavu... a pokud jde o toto movie, které jsem udělal z nudy tak ho klidně zkritizuj mě to nevadí... A jestli jde o mixy , cw.. tak dema střádám ale nemám na to čas dělat non-stop movie, ale je pravda bohužel to nejlepší jsem už dal ale nenahrával jsem... BTW: Tupelko a nevidím důvod tady házet zašlou minulost ikdyž si pořád za tím stojim že tam nic nebylo . a poprosím už o LOCK..
    Naposledy upraveno faTTal*; 15-01-13 v 19:00.

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Re: Odpověď: fattal wh

    Citovat Původně založeno faTTal* Zobrazit příspěvky
    "Fake?" nechápu proč si to tu dával nepotřebuju aby mě někdo vyzvedával. Nejsem skilla, ale normalní cs 1.6 player co to hraje pro zábavu... a pokud jde o toto movie, které jsem udělal z nudy tak ho klidně zkritizuj mě to nevadí... A jestli jde o mixy , cw.. tak dema střádám ale nemám na to čas dělat non-stop movie, ale je pravda bohužel to nejlepší jsem už dal ale nenahrával jsem... BTW: Tupelko a nevidím důvod tady házet zašlou minulost ikdyž si pořád za tím stojim že tam nic nebylo . a poprosím už o LOCK..
    tak pros, ty si téma nezaložil, takže na tobě lock neni :)
    Naposledy upraveno Slunicko; 15-01-13 v 19:15.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  9. #24
    Nováček Avatar uživatele faTTal*
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    102

    Re: Odpověď: fattal wh

    Citovat Původně založeno ms. Zobrazit příspěvky
    takze dovol mi zasmiat sa.

    davat botov na publiku a este robit z toho videa je fakt super. keby su to aspon nejake normalne fragy, ze sa normalny enemy s tebou striela, nie 3/4 fragov do chrbta, ked uz doslo k tomu, tak mas problem trafit. za vyskakovanie spoza rohov mas velke +. stojim si za tym, ze zapol, ale nechem sa hadat, lock.
    Tady bude někdo slepý..

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: fattal wh

    heh, moc pospícháš je třeba aby si to zhlédlo víc adminů, ten ban za ab ti moc nepomohl k důvěře

    a když už tě sem hodil tak to neni ani jeho téma ale naše :D
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  11. #26
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Re: fattal wh

    Hráče znám, nezapnul by, ne tady. Už jednou se to tu řešilo a stejně se nic neprokázalo.

  12. #27
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Odpověď: fattal wh

    Citovat Původně založeno ms. Zobrazit příspěvky
    na assaultlol ma dal cez sg, tam ma asi vidiet nebolo, nevim a dierovanie a podla mna az moc presne
    stejne je nanho xx hlaseni aj na silent
    Tak skill hej? (jeho stare SID)
    v pc mam dema na ten silent ktory tu spominal dark, urcite vie o com hovorim... zajtra to tu postnem
    E: demo co si postol som nevidel a ani sa an kukat nejdem ked uz z toho co som tocil ja viem ze je haxor a budem sa opakovat, neni mozne aby 5x hs mal prestnost 100%... daaaavno som ho tocil ja, dark a tusim aj rixie...
    a prestante mu tu vsetci pisat ze by nikdy nezapol ked uz ban za to dostal.. polovica z vas tu napisala ze je clear a ani demo nevideli
    Naposledy upraveno Kazki; 15-01-13 v 22:34.

  13. #28

    Re: fattal wh

    Ty movie na steam profilu sou spis k smichu, co si budem povidat... natocit default fragy na PUBU a chlubit se s tim na yt, mno nevim, imo fail. Ban na ns za aimbot to samy. Jenze my se tu ted bavime o wallhacku, kterej se z tohohle dema proste banovat neda. Nosmoke/16bit je neprokazatelnej a tohle demo je nedostacujici => cistej.

    Druha vec je, ze tenhle steam ma nejak dva a pul roku a ban na ns dostal >06-04-2012 - 10:41< to by znamenalo, ze chodil na kotelna haxovat pres ns v dobe, co uz davno mel steam a to je banovatelny jako obchazeni, aspon se to tak uz parkrat praktikovalo, co si pamatuju. Ted by se mozna chtelo dohodnout, jak tuhle situaci teda poresit, jestli je ten ban vazne jeho. :)

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: fattal wh

    Flashi, musi bejt jeho, psal ze se tu obhajoval a ze staletvrdil ze nic nema a uz jen za toto by mel dostat nazpet permu, muzem pockat jeste az shino doda ty svoje dema ale protoze jsi detektiv c. 2 tak bych ani necekal a lupl mu ho..
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: fattal wh

    Taky jsem na to koukal a co jsem fattala pár x viděl tak je 100% čistý není nad čím si lámat hlavu ;) Hold skill je skill :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •