Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 30

Téma: Reset?

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele MysteryFlash
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    In Da Haus :P
    Příspěvky
    27

    Reset?

    AhojQy mohl bych se zeptat?Slyšel sem že bude reset...tak jestli bych nemohl dostat nějaký save serveru nebo něco takovýho... :)



  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele SliZo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ludgeřovice
    Příspěvky
    434

    Re: Reset?


  3. #3

    Odpověď: Reset?

    Mohl by mi některý z adminů pomoc přenést bradaviční farmu z netheru do normalního světa?
    Mám tam hodně zásob.

  4. #4
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Re: Reset?

    Můžu se zeptat na důvod? Jestli tak lagují zvířata, tak proč je nepovraždíte? Lidi tam půl roku něco stavějí, dávají do toho svůj osobní čas a teď tohle?

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    15

    Odpověď: Reset?

    zdar.. pocul som nieco o tom ze asi budu dva servre... nedalo by sa to spravit tak ze na tomto co je teraz by sa resetol len nether . a ten druhy by bol od zaciatku ale len na WL a aj to nie vsetkym spristupneny... ci date restatr aj tak ...

  6. #6

    Odpověď: Reset?

    A termin restartu už je znám?

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    15

    Odpověď: Reset?

    ale ja som nedostal odpoved

  8. #8
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Re: Reset?

    Mi se zdají dva servery zbytečné. Stačí jeden, kde hraje dvacet hráčů, než dva, kde na jednom je 15 a na druhém 5..

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    15

    Odpověď: Reset?

    ja by som bol za ... par ludi co by stavalo epic stavby ... jedna pekna enderman farma... tak isto na blaze ... a wither skeletonov.. a nie ze kazdy si spravi vlastnu lebo ja sa nebudem delit... taketo hlavne veci pristupne kazdemu a farmi na jedlo si spravi kazdy tak isto spolocna mobtrapka , ironman farma a tak take rodinne a nie kazdy sukromnici nic nepozicia ....asi tak nejak by som si to predstavoval

  10. #10
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Re: Reset?

    Jedna věc je představa, druhá je realita.

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    15

    Odpověď: Reset?

    seres ma uz s tvojou negativitou

  12. #12
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Reset?

    Ja tu hru hram preto lebo ma baví stavat vlastne stavby a mam rad ked mam vsetko vlastne a ak su viaceri taky ako ja,tak urcite nebudu suhlasit s tym, aby bola spolocna ender farma potom ta hra straca pointu teda aspon umna

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    15

    Re: Reset?

    aaaaa serem na to ako bude tak bude uz ma to nebavi ... zbytocne som staval veci niekolko mesiacov ...

  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857

    Odpověď: Re: Reset?

    Citovat Původně založeno Facened Zobrazit příspěvky
    Ja tu hru hram preto lebo ma baví stavat vlastne stavby a mam rad ked mam vsetko vlastne a ak su viaceri taky ako ja,tak urcite nebudu suhlasit s tym, aby bola spolocna ender farma potom ta hra straca pointu teda aspon umna
    Můžeš si postavit svoje farmy, daleko krásnější a "výkonnější". Já jsem pro aby byly některé farmy veřejně přístupné. Možná by to mohla VIP záležitost.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  15. #15
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Odpověď: Re: Reset?

    Citovat Původně založeno Knox Zobrazit příspěvky
    Můžeš si postavit svoje farmy, daleko krásnější a "výkonnější". Já jsem pro aby byly některé farmy veřejně přístupné. Možná by to mohla VIP záležitost.
    Asi si ma zle pochopil.
    Ja som narazal nato, že ta hra ma tu spravnu pointu ked si kazdy stava vsetko vlastne a vsetko si sam vyraba to je naozaj cisto moj nazor na celu tuto hru a myslel som, ze ked to sem napisem tak si z toho mozno aj ostatny daco zoberu a skusia si vsetko robit sami ,prestanu od druhich hracov kupovat itemy a budu si viac vazit to co maju ako ked nebudu mat daky item tak sa spolahnu na dakoho ineho, ze im to preda ale to je viac typov ludi kazdy to bere inak no a ja to berem tak ako som to napisal

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •