Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: AWP - Moje nápady na zlepšenie

Threaded View

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430

    Cool AWP - Moje nápady na zlepšenie

    Prajem pekný večer, takže moje nápady na vylepšenie, začnem s awp:

    Mapy : máte obyčajné ako aj iné awp servery a myslím, že to hráča už po dlhšej dobe hrania tých istých obyčajných máp aj už až tak nebaví a hlavne čo sa týka veľkých priestranných máp ako awp_bycastor, fy_awp_rush, ktoré by som navrhol na zmazanie.

    Ďalej by som navrhol na zmazanie ešte mapu awp_map2, pretože to je to isté ako awp_map len je tam priekopa, kde akurát tak hráči campia a tým pádom sa aj celé kolo zbytočne naťahuje a stráca to potom nejaké to " zábavné tempo " a ďalej by som zmazal awp_map_v4, ktorá sa ani moc nehráva čiže nie je obľúbená a ak sa hrá tak akurát hráči campia v podzemí čož je zasa nuda.

    A ako poslednú mapu na zmazanie je awp_park2005, ktorá je podľa mňa nezáživná a hlavne terroristické skiny sú tam zle viditeľné, a ten neustále krivý terén je fakt hrozný.


    Mapy na pridanie:
    awp_metro - myslím, že je to zaujímavá mapa a medzi hráčmi na portály kde som pôsobil to bola aj dosť obľúbená mapa.
    awp_snowfun2 - pravdu povediac nechápem prečo táto mapa nie je na serveri. Táto mapa je myslím, že jedna z najzábavnejších a nie len kvôli tomu, že sa tam dá jazdiť na rôznych predmetoch. Taktiež medzi hráčmi veľmi obľúbená.
    awp_dunes - jednoduchá a celkom obľúbená mapa
    awp_india2011- myslím,že celkom vydarene vynovená india, čiže zasa niečo iné nie furt a všade stará ohraná india
    awp_snowsk337 - na túto mapu si veľmi dobre pamätám a aj hráči ju mali radi a pri tejto mape by som aj povolil padáky, ktoré túto mapu spravia ešte zaujímavejšiu

    Ďalej možnosť hrania so scoutom: pred rokmi, keď som začínal ako každý iný teda na ns, tak som natrafil na nemecký server, ktorý mal vlastne awp/scout server a dosť sa mi to teda zapáčilo a myslím, že je to good idea, ak by sa to spravilo aj tu. Nemyslím úplne awp/scout server, ale aby napr. každá 5ta mapa bola nejaká zaujímavá, kde by sa hralo so scoutom na odreagovanie [ v prípade súhlasu mapy so scoutom dodám] a podľa môjho názoru je so scoutom oveľa väčšia prdel ako s awp [ hlavne ak hráte 5n5 cw a všetci mate scout xD ].


    A môj posledný nápad je, aby každému kto sa vlastne napojí na server, tak pozmenilo config hlavne čo sa týka príkazov rate 25000, cl_cmdrate 101, cl_updaterate 101, fps_max 100 a ex_interp 0.01. Tým pádom by ste hneď pomohli " noobom " čo ani nevedia čo to je a hralo by sa im lepšie, mali by viac fps a aj by bola kvalita hitboxov na serveri a nie, že streli niekto meter od hráča a ho zabije.


    Ospravedlňujem sa ak som sa trošku rozpísal, ak to celé prečítate a vyjadrite svoj názor tak vám ďakujem. Ak nie , tak nič sa nedeje.

    MarcelloR
    Naposledy upraveno MarcelloR; 28-01-13 v 22:09.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •