Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: AWP skill

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    AWP skill

    Zdar ahoj lidi. Chtěl bych se zeptat na pár rad jak dobře hrát za snipera s AWP. Jsem v tom nováček a mé nejlepší skore bylo asi [frag/smrt] 54:35. Potřeboval bych poradit jak dobře uhybat, jak mít dobrou mušku, jaké mít nastavení apod... někde jsem něco četl i o nějakém fastzoomu, dokázal by to tu někdo srozumitelně napsat, prosím ? :) Děkuju moc

    Volume_[PS] *P4F*


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  2. #2

    Re: AWP skill

    Co ja mám pár rad od kamošov : tak proste sa musím furt hýbať (proste walk-ovať , jump-ovať ) to je nato aby ťa niekto iný s awp netrafil . A keď strieľaš tak musíš stať , žiadne hýbanie .

    1.Keď strelíš nečakaj kým ti prebije len s Q si prehoď (2x klikni Q)- ale toto určite vieš .
    2.A nikdy nechoď keď máš zoom , lebo si nevšimneš nepriateľa a KILL.

    Viacej ti neporadím lebo veľmi nehrávam AWP . Ale iný admini ti helpnú.
    riťky a edm

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele caHor
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Snina, Slovensko
    Příspěvky
    463

    Re: AWP skill

    Takze... awp musis hlavne cvicit. Niako inak sa ho nenaucis... Medzi prve veci patri reflex.. ak ho nebudes mat dobre vycvyceny, tak na awp ani nevykempis.
    Nevravim, ze treba mat reflexy aka markeloff, ale take, ze ked ti niekto vyde spoza steny tak aby si ho stihol strelit skor ako on teba.. Musis vediet Qckovat, aby si mohol rychlo strelat.. cize: ak strelis, tak rychle 2x Q, prehodis AWP na knife a nas5 na AWP a mozes zasa mierit a strelat...
    za druhe musis mat vycybrenu musku.. lebo ak si na velkej mape a nevies dobre mierit, tak s v keli, napr. na indii, krabice na starte ak si tam pockas a niekto ti vybehne, tak vidis iba hlavu, nevidis telo, preto musis mat dobru musku.. k tomu je dobre vediet aj kde mas stred obrazovky, kde mas tu cervenu bodku pri zoome... to je vyborne pri fast zoomoch. fast zoom treba cvicit, neda sa naucit ho. je to o cviku.. musis stlacit mieritko a rychle strelit a prehodit zbrane. to sa vola fast zoom.. ak nevies kde mas stred obrazovky, tak ti su fz skoro na nic..
    Ak strelis, tak rychle sa hybaj z lava napr. ak vystrelis tak sa pohni o 0,5m zhruba lebo ked vystrelis a nevystrelis, tak si na teba enemy da zoom a uz iba lahko dorobi stojaci terc.. cize po strele sa musis ihned pohnut do akejkolvek strany.
    za dalsie musis vediet neake miesta kde si pockat ak vies, ze tamad na 100pro pojde, zoomnut si 1x.. urcite nie 2x, 2x je skor na velke mapy ako je napr. darkness, ale ja tam hram niekedy aj fz... najlepsie je - ked uz cakas na hraca - dat si iba 1x zoom.. Mas prehlad aj o vacsom okoli..
    Nastavenie ti menit netreba, mozes mat aj default... ovladanie v tom nerobi zazraky, mozno najdes na webe nejake configy na awp ale podla mna je najlepsie hrat default raty ako ti na steame da... nebudem rozoberat ako hrat na velkej a malej mape, nechce sa mi to a ty na to casom prides.. takze dufam ze si mi porozumel, ja dufam ze som ti poradil dobre..
    gh&hf

  4. #4
    Stálý člen
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Opava, ČR
    Příspěvky
    688

    Odpověď: AWP skill

    http://uloz.to/xV8ZXad/config-cfg
    Zkus tímhle nahradit tvůj aktuální config (ale raději si udělej zálohu). Je to upravený config na awp, jinak už nevím co dodat.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele caHor
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Snina, Slovensko
    Příspěvky
    463

    Re: AWP skill

    FastZoom je jedoducho zamierenie a ihned strela.. to akoby si naraz stlacil prave a lave tlacidlo mysi.. toto je fast zoom... hned po strele stlac 2xQ, a hybaj sa, skoc a tak...

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: AWP skill

    Zadnej config si nestahuj ! Zadny config z tebe neudela skillera pokud tam bude jen to co by melo, jediny zpusob jak se vytahnout do vyssi ligy je trenovat trenovat a trenovat, zadny jiny cisty zpusob neexistuje.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele cibik
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    132

    Re: Odpověď: AWP skill

    Citovat Původně založeno ivoros Zobrazit příspěvky
    http://uloz.to/xV8ZXad/config-cfg
    Zkus tímhle nahradit tvůj aktuální config (ale raději si udělej zálohu). Je to upravený config na awp, jinak už nevím co dodat.
    boze chod uz prec s tymi configami

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele caHor
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Snina, Slovensko
    Příspěvky
    463

    Re: Odpověď: AWP skill

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Zadnej config si nestahuj ! Zadny config z tebe neudela skillera pokud tam bude jen to co by melo, jediny zpusob jak se vytahnout do vyssi ligy je trenovat trenovat a trenovat, zadny jiny cisty zpusob neexistuje.
    To som mu tam pisal, ak chce vediet hrat, tak nestahovat congingy a trenovat...
    btw. najlepsie sa podla mna hra na awp_ruins.. tam si vycvicis svoje schopnosti, niekedy fast zoomy, reflex a schopnost vsimnut si hracov...

  9. #9

    Re: AWP skill

    Všetci sračky. Jediná cesta ku skillu s AWP je strielať strielať a strielať. Určite si stiahni AWP cfg pretože obsahuje rozptylnosť nábojov a pri awp je to na fastzoom veľmi účinné. Odporúčam ti begrip na ctrl, stlač to 2x rýchlo po sebe, urobíš jump + duck naraz. Vždy vybehni spoza steny s namierením. A vždy mier ďalej od steny, skočí a ty ho v pohode vo vzduchu trafíš.
    najviac nenávidený a milovaný

  10. #10
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: AWP skill

    Citovat Původně založeno gre Zobrazit příspěvky
    Všetci sračky. Jediná cesta ku skillu s AWP je strielať strielať a strielať. Určite si stiahni AWP cfg pretože obsahuje rozptylnosť nábojov a pri awp je to na fastzoom veľmi účinné. Odporúčam ti begrip na ctrl, stlač to 2x rýchlo po sebe, urobíš jump + duck naraz. Vždy vybehni spoza steny s namierením. A vždy mier ďalej od steny, skočí a ty ho v pohode vo vzduchu trafíš.
    Ja ze sa to vola double duck(sgs)

  11. #11
    Pokročilý člen Avatar uživatele cibik
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    132

    Re: AWP skill

    Citovat Původně založeno gre Zobrazit příspěvky
    Všetci sračky. Jediná cesta ku skillu s AWP je strielať strielať a strielať. Určite si stiahni AWP cfg pretože obsahuje rozptylnosť nábojov a pri awp je to na fastzoom veľmi účinné. Odporúčam ti begrip na ctrl, stlač to 2x rýchlo po sebe, urobíš jump + duck naraz. Vždy vybehni spoza steny s namierením. A vždy mier ďalej od steny, skočí a ty ho v pohode vo vzduchu trafíš.
    netrep! :D

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele tyger103
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Vrchlabí
    Příspěvky
    1,019

    Odpověď: AWP skill

    Vygooglovat trochu teorie,možná kouknout na nějaké to video na YT.Daleko víc je třeba praxe,než teorie,takže opravdu hrát a hrát :) Co se týče reflexů-jeden z důležitých faktorů.Zase je to o cvičení.
    Náš svět jde do sraček,ale to neznamená,že to vzdáš i TY!

    Když prach a špína pokrývá, tvojí rodnou zem,
    nic jiného ti nezbývá, tak zbraň do rukou vem.
    A bojuj z hlavou vztyčenou než ti dojde dech,
    braň svojí zemi zničenou, buď hrdej že seš Čech.


    V případě mě se týkající žádosti o unban mi prosím zašlete zprávu.Z důvodu slabé aktivity nestíhám všechno číst,díky.
    http://gifun.net/?p=4535

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: AWP skill

    Nikdo skill s upravenym configem neni ! Pro me je skill ten co si dava s normalnim confiigem a nema tam nadrbane sracky asi mame rozdilny nazor na slovo skill, dnes jsem sel na knife, lidi me davali pomalu na 2 metry a to mi chces rict ze jsou to skilli? Maji akorat v configu naje... blbosti s kteryma kazi hru, opravdovej skill vyhodu oproti ostatnim hracum nepotrebuje.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  14. #14
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: AWP skill

    Promazal sem ten flame. Držte se prosím tématu.
    Jinak dle mě je nejlepší akorát těžkej trénink jak už tu bylo psáno. Taky když na serveru uvidíš lepší hráče, tak je spectuj po smrti a dívej se jak hrajou a snaž se si z toho něco vzít.

  15. #15

    Odpověď: Re: AWP skill

    Citovat Původně založeno Bezdak Zobrazit příspěvky
    Promazal sem ten flame. Držte se prosím tématu.
    Jinak dle mě je nejlepší akorát těžkej trénink jak už tu bylo psáno. Taky když na serveru uvidíš lepší hráče, tak je spectuj po smrti a dívej se jak hrajou a snaž se si z toho něco vzít.
    jakej flame? vsak to byla normalni diskuze.. nvm

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •