Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 24

Téma: Žádost o unban + stížnost na admina

  1. #1

    Žádost o unban + stížnost na admina

    Žádám o unban (nick Kajuska), který mi byl udělen cca před 10 minutami na CTF 1 , dostala jsem ho za "over" od Flopsaid. Tímto chci na admina také podat stížnost a to na to, že dává bany aniž by si ověřil situaci. S druhým hráčem ( který měl podobné skóre jako já) z protějšího týmu jsme si domluvili výměnu týmu, čili se o žádný "over" nejednalo + admin ignoroval nadávky ostatních hráčů vůči mé osobě. Doufám, že to brzy vyřídíte. Děkuji ;)

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Flopsaid
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Hnědákov ;)
    Příspěvky
    547

    Re: Žádost o unban + stížnost na admina

    Určitě..žádnej ub ti nedám jste nobové je Vás tam plnej server... Pokud tě PTB přehodí nemáš právo jít z5 je mi jedno co jsis s kým domluvil.. mám Vás tam plný zuby rankeři

    E : Tu žádost o přátelství na steamu beru jako špatnej vtip...
    E2 : Nadávky ? Psal sji přes ! že tě hráči uráží ? Jí jsem nic takového neviděl tak to tady ani moc nezkoušej
    Naposledy upraveno Flopsaid; 13-02-13 v 15:45.
    Prosím tě, zruš hráči: M4rcel11no. BAN, myslím, že to tu píše každý, ne jen on..
    Hraje tu jednou za čas, rád by hrál na kotelně, ale kvůli tobě nemůže, nevěděl ani, že je za to BAN :/
    Až se připojí a potká tě, tak se ti omluví ;)

    Prosím o UNBAN pro tohoto hráče, zaručím se za něj jako -Ainutlaatuinen (jsem 3. na Capture the Flag, myslím, že tu hraji dlouho, než abych se zastával hackerů atd., ale on nic neudělal)

    Díky za pochopení ;)

  3. #3

    Odpověď: Žádost o unban + stížnost na admina

    Promin ale na pravidlech serveru se o zákazu hraní na rank nic nepíše, čili za to ban nemáš oprávnění dávat, to za 1. za 2. v pravidlech pro adminy jasně stojí, že pokud je nějaký hráč jakkoliv vulgární či neoprávněně obviňuje lidi z podvádění, měl by dostat ban, to jsi ty vesele přehlížel ;).

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Flopsaid
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Hnědákov ;)
    Příspěvky
    547

    Re: Žádost o unban + stížnost na admina

    Veselé... škoda.. máš smůlu dal jsem tam 2x kcik hráčům co byli vulgární (Adam a Ragner nebo tak) ... Máš pravdu že o ranku tam nic není ale o tom já nic neříkám. já ti dal ban za to že nerespektuješ když tě PTB přehodí a ty to ignoruješ...
    Prosím tě, zruš hráči: M4rcel11no. BAN, myslím, že to tu píše každý, ne jen on..
    Hraje tu jednou za čas, rád by hrál na kotelně, ale kvůli tobě nemůže, nevěděl ani, že je za to BAN :/
    Až se připojí a potká tě, tak se ti omluví ;)

    Prosím o UNBAN pro tohoto hráče, zaručím se za něj jako -Ainutlaatuinen (jsem 3. na Capture the Flag, myslím, že tu hraji dlouho, než abych se zastával hackerů atd., ale on nic neudělal)

    Díky za pochopení ;)

  5. #5

    Odpověď: Žádost o unban + stížnost na admina

    Milý hochu, o tom se v pravidlech NIC NEPÍŠE , viz seznam zde : Pravidla na serveru - co je zakázáno + možné tresty za porušení pravidel
    Používání cheatů nebo reklama na cheaty - permanent ban
    Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack
    Vulgární nicky a vyjadřování - kick/ban
    Spam, reklama na jiné public servery - kick/ban
    Kemping kdekoli bez strategického úmyslu(zdržování) - slap/slay/kick/ban
    Otravování hráčů - kick/ban
    Neplnění úkolů mapy - slay/kick/ban
    Úmyslné zabíjení rukojmých - ban
    Vydávání se za admina - ban
    Úmyslné blokování hráčů - slay/kick/ban
    Úmyslné oslepování týmu - slay/kick/ban
    Skywallking - chození po obloze
    Zdržování hry - kick/ban
    Kopírování nicku/klantagu - ban
    Bunnyhop/LJ scripty - kick/ban

    - pokud by to bylo dané v pravidlech, které si hráč může přečíst, můžeš mu dát ban. Nikoliv pokud to není nikde napsané, pouze vymyšlené v tvé hlavě ;)

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Flopsaid
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Hnědákov ;)
    Příspěvky
    547

    Re: Žádost o unban + stížnost na admina

    Jak jsem řekl unban ti nedám počkej si na ostatní ale přecházení do overu ( nerespektování CTF/PTB) se banem trestá normálně;)
    Prosím tě, zruš hráči: M4rcel11no. BAN, myslím, že to tu píše každý, ne jen on..
    Hraje tu jednou za čas, rád by hrál na kotelně, ale kvůli tobě nemůže, nevěděl ani, že je za to BAN :/
    Až se připojí a potká tě, tak se ti omluví ;)

    Prosím o UNBAN pro tohoto hráče, zaručím se za něj jako -Ainutlaatuinen (jsem 3. na Capture the Flag, myslím, že tu hraji dlouho, než abych se zastával hackerů atd., ale on nic neudělal)

    Díky za pochopení ;)

  7. #7

    Odpověď: Žádost o unban + stížnost na admina

    Určitě se nejdřív udělí napomenutí ( repspektive napíše) ;).

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Odpověď: Žádost o unban + stížnost na admina

    Over se normálně banuje, ban je myslím právem.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Flopsaid
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Hnědákov ;)
    Příspěvky
    547

    Re: Žádost o unban + stížnost na admina

    ajajaj už tu máme 2 hlavy co si vymýšlí pravidla ? nebude nic ;)
    Prosím tě, zruš hráči: M4rcel11no. BAN, myslím, že to tu píše každý, ne jen on..
    Hraje tu jednou za čas, rád by hrál na kotelně, ale kvůli tobě nemůže, nevěděl ani, že je za to BAN :/
    Až se připojí a potká tě, tak se ti omluví ;)

    Prosím o UNBAN pro tohoto hráče, zaručím se za něj jako -Ainutlaatuinen (jsem 3. na Capture the Flag, myslím, že tu hraji dlouho, než abych se zastával hackerů atd., ale on nic neudělal)

    Díky za pochopení ;)

  10. #10

    Odpověď: Žádost o unban + stížnost na admina

    A over se banuje i přes to, že hráč je v "lepším" týmu již od začátku mapy ? To by bylo celkem nefér, ne ? Neřekla bych, kdybych záměrně přecházela k lepšímu cizímu týmu. Tohle je dětinský obyčej s velkými dírami !

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Odpověď: Žádost o unban + stížnost na admina

    Setkal sem se s tím i na steam serverech, že hráč se automaticky přesunoval do druhýho týmu a následně se manuálně přesunul do silnějšího týmu, tak dostal ban od admina. Taky žádný upozornování nebylo.
    Takže si myslím, že ban je na místě. Příště budeš vědět, že automatické přesouvání je proto, aby se týmy vyrovnaly.
    To, že máš kde co domluvený je tvoje věc.

  12. #12

    Odpověď: Žádost o unban + stížnost na admina

    Nejde o domluvu, ale o to , že sem v tom silnějším týmu byla už od samého začátku hry, což je úplně jiná situace, než tu ty popisuješ !

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Žádost o unban + stížnost na admina

    3 dny ban za to, že si jednou změnila tým? (takto sem to pochopil z toho co tu čtu)

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Flopsaid
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Hnědákov ;)
    Příspěvky
    547

    Re: Žádost o unban + stížnost na admina

    Z toho se nevykroutíš ban je právem !

    E : 1 Den ne 3 ;)
    Naposledy upraveno Flopsaid; 13-02-13 v 16:16.
    Prosím tě, zruš hráči: M4rcel11no. BAN, myslím, že to tu píše každý, ne jen on..
    Hraje tu jednou za čas, rád by hrál na kotelně, ale kvůli tobě nemůže, nevěděl ani, že je za to BAN :/
    Až se připojí a potká tě, tak se ti omluví ;)

    Prosím o UNBAN pro tohoto hráče, zaručím se za něj jako -Ainutlaatuinen (jsem 3. na Capture the Flag, myslím, že tu hraji dlouho, než abych se zastával hackerů atd., ale on nic neudělal)

    Díky za pochopení ;)

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Odpověď: Žádost o unban + stížnost na admina

    Není. Když sem byl mladší, tak sem chodil na avonet a tam měli autobalance, taky mě to přesunulo do slabšího týmu a taktéž sem tam byl od začátku mapy a nesral sem se furt k silnějíšmu týmu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •