Strana 13 z 16 PrvníPrvní ... 31112131415 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 181 do 195 z 232

Téma: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

  1. #181
    Expert člen Avatar uživatele caHor
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Snina, Slovensko
    Příspěvky
    463


    Re: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    Mám problém s awp zoomom.. Ked si dám zoom, je jedno ci double alebo nomalny, tak miesto toho priblizenia mi skoci cierna obrazovka, nic nevidim, ked odzoomnem tam je to v pohode.. Preto som teraz prestal chodit na awp server lebo sa neda namierit, musel som neustale skusat fast zoomy co bolo aj dobre, ale na classicu sa to nehodilo

  2. #182
    Stálý Maniak Avatar uživatele slide
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Holíč SK
    Příspěvky
    918


    Re: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    Skús si nakopírovať zložku models , hoď si kopiu na plochu ... vymaž models v CS zapni CS a malo by sa ti to automaticky dať na normálne továrenské nastavenie....

  3. #183
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443


    Re: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    Zoom je myslim v sprites...proste vymaz cele sprites a malo by to hodit normal.

  4. #184
    Stálý člen Avatar uživatele Amazing-Zajic
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    963


    Re: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    Zapnu cs hraju pohoda, po 10 min. Se mi to začne lagovat když střílim. Dělá to u všech cfg, raty jsem zkoušel všechny možnosti i tam, kde to bylo super. Fps_max 99 dřív nic Když dám reinstall tak nevím, jestli se to neposere víc. Old pack zatím taky nechci.

  5. #185
    Expert člen Avatar uživatele akka~
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    556


    Re: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    Mám problém s myší. Mám to na nové verzi, dám si svůj starý cfg s userconfigem, zapnu csko a myš se pohybuje spomaleně, příkazy v "properties" mám furt stejné, config taky. Když si ale dám default config, tak už mi to nedělá, hledal jsem nějaký příkaz, který by mi to mohl ovlivnit v configu, ale zase tak už to csko nehraju:D takže kdyby jste někdo věděli, díky.

  6. #186
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    Citovat Původně založeno akka~ Zobrazit příspěvky
    Mám problém s myší. Mám to na nové verzi, dám si svůj starý cfg s userconfigem, zapnu csko a myš se pohybuje spomaleně, příkazy v "properties" mám furt stejné, config taky. Když si ale dám default config, tak už mi to nedělá, hledal jsem nějaký příkaz, který by mi to mohl ovlivnit v configu, ale zase tak už to csko nehraju:D takže kdyby jste někdo věděli, díky.
    Nerozumím v čem je teda problém, když jsi to vyřešíl tím, že si nahrál defaultní cfg... Nové příkazy upravující "fyziku" myši se objevily, určitě o nich píše 514Pro tady
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  7. #187
    Expert člen Avatar uživatele akka~
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    556


    Re: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    Citovat Původně založeno 3necky Zobrazit příspěvky
    Nerozumím v čem je teda problém, když jsi to vyřešíl tím, že si nahrál defaultní cfg... Nové příkazy upravující "fyziku" myši se objevily, určitě o nich píše 514Pro tady
    Já dělal vše podle něho, ale prostě furt je myš zasekaná. Spíše tedy spomalená.

  8. #188
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548


    Odpověď: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    Nevim, jestli to tu někde bylo...Když zapnu csko, tak se mi ta hra v MENU nehorázně seká...Trvá strašně dlouho, než se začne připojovat na nějakej server a někdy se připojit ani nestihnu. Potom, když už normálně najedu do HRY, tak to fachá v pohodě, akorát v tom menu je to prostě na hovno a o nervech.

  9. #189
    Nováček Avatar uživatele cuBak
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    6


    Odpověď: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    Zdravim, nikde jsme tu nečetl že by se řešil tento problem. Příloha 2521 Postupovla sem přesně podle tohoto návodu
    Úprava vzhledu do stavu před updatem:

    První krok je vypnutí nového renderingu za pomoci spouštecího parametru do zástupce/launch options -nofbo, který zároveň zapíná i příkaz -nomsaa , který lze použít i samostatně - jedná o vypnutí vyhlazení celé scény samozřejmě to ubírá výkon, vypnutí msaa může zvednout fps. Obrázek ukazuje, kam parametr nastavit, ostatních parametrů si nevšímejte, slouží primárně jako příklad.
    zadani spoustecich parametru.jpg


    Druhý krok !update! je fps_max limit , nastavit na fps_max 99.5, jelikož hra pak pouští přesně 100 fps. Vyšší hodnoty mohou způsobovat bugy enginu (cukání, pomalejší chůze, zalagovaný awp scope atp.)

    Třetí krokje vypnutí položky Wait for V-sync neboli čekání na vertikální synchornizaci, lze vypnout ve Video options v menu nebo pomoci cvaru gl_vsync 0 Tím odstraníte problémy s fps_max a další. Vypnout proto, jelikož v ovladači, aspoň pro Csko je vhodné V-sync vypnout, aby vám neomezoval maximální fps na hodnotu obnovovací frekvece monitoru (většinou 60Hz/fps).

    Čtvrtý krok[/B] je vypnutí HD modelů, v Video options, zaškrtávátko. Vypíná modely z CS: Condition zero, neboli CS:CZ.

    Páty krok je povolit custom Addons opět v Video options.

    Tímto by měl být vzhled hry v originálním stavu jako před patchem. Osobně nemám žádný problém s texturami ani obrazem, jako někteří uživatelé mají, nemám tedy možnost otestovat, co to přesně způsobuje, ale třeba to vyřeší kompletní reinstalace CSka, nové ovladače grafiky či specifické nastavení, potažmo update od valve.

  10. #190
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888


    Re: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    No já mám problém v tom že, když makám na JB, tak bohužel zjistím že neslyším dozorce.. Je to UpDatem, ale nikdo neví jak na to. Má někdo nějakou radu ?.

  11. #191
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855


    Re: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    Citovat Původně založeno kNAz Zobrazit příspěvky
    No já mám problém v tom že, když makám na JB, tak bohužel zjistím že neslyším dozorce.. Je to UpDatem, ale nikdo neví jak na to. Má někdo nějakou radu ?.
    Musíš si vrátit starou verzi cska aby je slyšel.Když ne to tak hraj na ns :D

  12. #192
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888


    Re: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    Tupi zkoušel sem to podle návodu toho videa, ale nejde mi to.

  13. #193
    Expert člen Avatar uživatele slepice
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    474


    Re: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    Prostě stáhneš tu složku a vložíš to do cska to je všechno.
    Neumím si nastavit podpis podle pravidel.

  14. #194
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888


    Re: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    Si trotl ?. Co asi píši, už sem to dělal podle návodu, ale nejde to !

  15. #195
    Expert člen Avatar uživatele caHor
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Snina, Slovensko
    Příspěvky
    463


    Re: Odpověď: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    Citovat Původně založeno cuBak Zobrazit příspěvky
    Zdravim, nikde jsme tu nečetl že by se řešil tento problem. Příloha 2521 Postupovla sem přesně podle tohoto návodu
    Attachmenty nejdu.. uploadni to niekam, napr. sem http://www.upnito.sk/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •