Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Changelog

Threaded View

  1. #1
    Kotel
    Guest


    Changelog

    Az ted jsem mel dostatek casu na vyreseni bugu a pridani dalsich veci, takze tady je seznam zmen, na ktere si vzpominam (rozdily oproti puvodni verzi):

    -hra je prelozena do cestiny (snad vse)
    -funguji vsechny itemy a classy
    -itemy "naboje" davaji bonus damage jen pri vystrelu ze zbrane (predtim i s nozem), naopak kapitanuv notes neblokuje damage z granatu a noze
    -saper ma laserove miny, lasery vidi jen spoluhraci nebo protector nebo item infravize
    -deagle ma 50 naboju
    -sharpshooter ma pridany skill na bonus damage s ak47 a m4a1
    -rusher ma pridany skill na bonus damage s m3 a vetsi zasobnik u deagle
    -exp hracu se uklada do databaze (snad odstraneny bugy, kdy zmizely expy)
    -po pripojeni server hleda expy podle steamid, ip a nicku, pokud najde 2 shodne udaje, tak expy prida, kdyz ne, hleda jeste znovu jen podle nicku (staci mit tedy porad stejny nick, kdyz se vam meni ip), hraci se steamem maji expy na steamid, ale v pripade nenalezeni je hleda take podle nicku
    -misto jednoho jsou 2 itemy, kazdy item ma urceny typ (off - utocny, def - obranny, use - pouzitelny stiskem C, uti - utility - dava rychlost, skoky, oziveni, apod.), u sebe nemuzete mit 2 itemy stejneho typu (napr. platinove naboje a naboje kapitana), dropovani a typy itemu jsou vysvetleny v napovede, kdyz napisete /help nebo /items
    -nektere itemy neni mozne pouzit s urcitou class (napr. comandos a nuz comandose), pokud mate takovy item a pri zmene classy bude zrusen, napise se vam to do chatu
    -nektere itemy jsem docasne zrusil, nez je upravim, par jsem jich pridal, dalsi budu postupne pridavat, classy uz je celkem dost, neplanuji dalsi pridani class
    -opraven bug, kdy jste za level 1 nedostali body (na levelu 200 muzete mit tedy vsechny staty na 100)
    -prikazem /damage zapnete zobrazeni damage z itemu a skillu
    -celkova optimalizace kodu



    kosmeticke upravy:
    -nezobrazuji se money
    -vlevo nahore se u itemu zobrazuje jeho level (napr. kapitanuv notes 5)
    -po pripojeni vidite stadium nacitani expu (po zmene mapy se nacita mnoho hracu, takze to trva vzdy dele)-ve stats se zobrazuje aktualni bonus rychlosti a obrany



    Na serveru ted travim vice casu, abych zjistil hratelnost a dalsi veci, takze se snazim server nastavit tak, aby me bavil a pokud mozno bavil i vas.
    Naposledy upraveno Kotel; 14-08-13 v 10:23.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •