Strana 13 z 18 PrvníPrvní ... 31112131415 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 181 do 195 z 258

Téma: JailBreak 4

  1. #181
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: JailBreak 4

    Sice jsem tu dobu taky nezažil, ale nesmíte to proživat jak svoji 1. lásku :D

    Hele, když se sejde dobrá parta, tak se dá užit dost velká pr*el i teď :D

  2. #182
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471

    Odpověď: JailBreak 4

    Ja mam taký trafený nápad ktorý aj tak zapandne prachom ale čo tak na začiatku mapy by si hráči votli koho chcú k ct a vždy keby sa uvolnilo miesto tak by sa zas votovalo .) Aby sa tam nedostal nejaký prvá reakcia na skok a pod. ale simon a ct ktorý v tom majú už prax a trošku by ludí pobavili a nie si nahánali fragy. :) A určite by ludia nevotovali k ct 12ročné deti :) ale neviem ako by sa to dalo zralizovat ale snáď už budete viedieť :)
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

  3. #183
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Odpověď: JailBreak 4

    Citovat Původně založeno Puky Zobrazit příspěvky
    Kundere zlaté časi:D zobas to bolo niečo neuveritelné :D Jak hovorí kunder každy sme sa poznali a každe kolo si sa nasmial :D
    Ja som začal na kotelne na jumpe a potom som uvidel mezdi /server jailbeak (vtedy sa začinal) a skusil som to:D vobec som nechapal pointu :D
    a nejako som nato potom prišiel..:) ale proste bola sme dobra partija:D
    možno to bolo tým že vtedy sa tak neriešili pravidla.. a ked niekto dostal FK neplakal o VD.. potom začali odchazdať hrači maxim , svačinar , larodam , BAD BOYS , Blackshooters , lamer , mytrim, Darkew, bhoper , mrkva , piki (oni mi teraz len napadli :D) a potom to už išlo do sračiek až do teraz:D ( prepačte ľudí ktorych som nespomenul ale nikto viac ma momentalne nenapadal:D
    Si zapoměl lolku Lenku :D
    E:Našel jsem jeden starej screen od Bhopera tak kdyby někdo se chtěl podívat..http://csko.cz/forum/attachment.php?...7&d=1325766282 (05-01-12)
    Naposledy upraveno Tupelko; 28-04-13 v 15:08.

  4. #184
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Brown
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    678

    Re: JailBreak 4

    Věk se nejspíš neuhlídá, ne? ale ten steam jb by se zkusit mohl

  5. #185
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: JailBreak 4

    Tí ľudia sa tam tú dobu zišli postupne.Videli,že su pripojení slušní hráči a tak sa napojili tiež a bola to zábava.Ak si v momentálnej situácii pozriem kto na servry hrá,tak samozrejme,že ma to prejde a nepripojím sa.
    Na jednej strane chceš Eso jb only steam a teraz tu vypisuješ,že je málo steam hráčov..Vytiahol som to z dovodu,aby som vám ukázal,že steam hráči sú,boli aj budú.Ano,niektorí z nich skončili..prišli ďalší.

  6. #186
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: Re: JailBreak 4

    jak Jb zacal tak tam byli vetsinou normalni lidi ted kdyz se tam podivam tak jsou tam normalni vetsinou tka 4 - 5 lidi a ti by rozhodne uvitali stare casi na jb ne nejakej kinder kterykdyz promluvim do mikraku tak puku serveru rozboli hlava protoze je to nejake piskle ktere neni ani schopne si uhlidat vezne
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  7. #187
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: JailBreak 4

    Páni, jak tak koukám tak si tu každej téměř vylejvá srdce jak to tam vypadá a vypadalo :) Ale už by to nechtělo jenom kecat o tom jaké to bylo a kdyby byl steam jb že by to tak nějak bylo "zpět".. ale konečně ten nápad zrealizovat .


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  8. #188
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Re: JailBreak 4

    Citovat Původně založeno Toreto Zobrazit příspěvky
    Tí ľudia sa tam tú dobu zišli postupne.Videli,že su pripojení slušní hráči a tak sa napojili tiež a bola to zábava.Ak si v momentálnej situácii pozriem kto na servry hrá,tak samozrejme,že ma to prejde a nepripojím sa.
    Na jednej strane chceš Eso jb only steam a teraz tu vypisuješ,že je málo steam hráčov..Vytiahol som to z dovodu,aby som vám ukázal,že steam hráči sú,boli aj budú.Ano,niektorí z nich skončili..prišli ďalší.
    Ano, sice tam chodi malo steamerov ale chcel by som ten JB steam lebo ako som ja prestal hravat kvoli detom JB tak urcite prestalo dost steamu ludi a kebize sa spravy ten steam JB hned by som si tam siel zahrat... a mozno aj viac steam hracov.

  9. #189
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kunder
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    163

    Re: JailBreak 4

    Puky máš naprostou pravdu, bude to těmi pravidly, jak říkáš, nikdo nebrečel kvůli FK a navíc, snad ani nepadali.

    Sváča, Larodar, bože úplně jsi mě navnadil se připojit na JB, ale vím, že když se připojím, tak první co usliším, tak bude věta " Máte všichni mikráky " ?
    CTčka už se ani nesnaží o zabavení vězňů, dávaji stále ty stejné Atrakce, nebo jen reakce a náhodu.
    Proto taky dělám jen vzpoury, abych se sám zabavil.

    Docela mě to i mrzí, že to takhle zkončilo :/ Ale stárném, za chvíli to bude 2 roky, ale už na to není tak moc čas jako kdysi.
    Člověk přišel ze školy a okamžitě Csko, dnes ? Přijdu z praxe, jelikož jsem kominík, tak též jsem utahaný jako prase a pracuje se zase doma, takže ten čas na to není..

    Jail 4 only Steam ? Nesmysl, mám steam, ale i hráčum se steamem bych někdy ukop hlavu.Tím chci říct, že neznamená, že ten kdo má steam je super, spíše většina NS se mi více zamlouvá..

  10. #190
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864

    Re: JailBreak 4

    Citovat Původně založeno Kunder Zobrazit příspěvky
    Puky máš naprostou pravdu, bude to těmi pravidly, jak říkáš, nikdo nebrečel kvůli FK a navíc, snad ani nepadali.
    Nezlob se na mě, ale ani před tím rokem a půl to nebylo pravidly. Kvůli FK se nebrečelo, protože jsme si tenkrát dokázali přiznat, že jsme udělali chybu. Řeklo se, že to byl FK, objasnili se pravidla a čau, simon se omluvil a nařídil na další kolo VD. JB je takový, jaký si ho udělají hráči. Za dobu, kdy jsem tam byl neustále simon jsem nemusel říkat blbosti, jako bežte k zadní stěně uvnitř boxu apod. Dřív to tam bylo jiné, člověk nemusel zakazovat každou kravinu, mohl dávat hráčům více volna. Pamatuju se, jak se už od té 11 hodiny večer sešla jen taková ta " parta ", kdy si někdo vzal simona, a nechal vězně 10 minut běhat po atrakcích atd., to už nikdy nebude, bohužel.. Novými pravidly se nic nezmění. JB 4 bych nedělal, ale to už je Kotlova věc..
    Naposledy upraveno Piner; 27-04-13 v 22:10.

  11. #191
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kunder
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    163

    Re: JailBreak 4

    Pinerku, to od 11 hodiny, se zavedlo nedávno, a s prominutím je to sračka, kterou neuznávám.
    Myslím, že se tomu říká "Party mód" ?
    Můj párty mód, když jsem přišel nalitý v 1 hodinu ráno a zapl jsem tam hudbu a mluvil do hry, to byl Partý mód !
    Pak jsem sice za to schytal asi 3 bany ale to už je fuk.

    A stejně nemáš pravdu, je to pravidly, pravidla se změnila a dost hodně.
    Vězni je nezneuživali, nebo spíše nevěděli jak.
    Proto se také změnily, ne proto, že se admin nudil a řekl si, že to změní.

    Ale řešíme už tady jiné věci, nechme to náhodě a štěstí.
    Kdo ví, třeba Kotel bude chtít s Kotelnou zestárnout a zemřít.A Jailu bude třeba 10. :)

  12. #192
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864

    Re: JailBreak 4

    Citovat Původně založeno Kunder Zobrazit příspěvky
    Pinerku, to od 11 hodiny, se zavedlo nedávno, a s prominutím je to sračka, kterou neuznávám.
    Myslím, že se tomu říká "Party mód" ?
    Můj párty mód, když jsem přišel nalitý v 1 hodinu ráno a zapl jsem tam hudbu a mluvil do hry, to byl Partý mód !
    :D Ale já myslel, že ty úplně nejuplakanější děti šli už v 10 spát a v 11 večer se tam sešla ta parta lidí a byla tam sranda. Já na jailu nebyl už něco málo přes půl roku +/- a nevím, jak to tam teď chodí. JB aktivně nehraju rok.

  13. #193
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Re: JailBreak 4

    Citovat Původně založeno Kunder Zobrazit příspěvky
    Pinerku, to od 11 hodiny, se zavedlo nedávno, a s prominutím je to sračka, kterou neuznávám.
    Myslím, že se tomu říká "Party mód" ?
    Můj párty mód, když jsem přišel nalitý v 1 hodinu ráno a zapl jsem tam hudbu a mluvil do hry, to byl Partý mód !
    Pak jsem sice za to schytal asi 3 bany ale to už je fuk.

    A stejně nemáš pravdu, je to pravidly, pravidla se změnila a dost hodně.
    Vězni je nezneuživali, nebo spíše nevěděli jak.
    Proto se také změnily, ne proto, že se admin nudil a řekl si, že to změní.

    Ale řešíme už tady jiné věci, nechme to náhodě a štěstí.
    Kdo ví, třeba Kotel bude chtít s Kotelnou zestárnout a zemřít.A Jailu bude třeba 10. :)
    Ano vola sa to party mod :) a este najnovsie "parky mod" ale to uz vymislely trapne decka... a este sa na tom kazde kolo smeju ked im niekto povie " mate parky mod " hahah :D od veci.

  14. #194
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: JailBreak 4

    Ano, vskutku jsme neustále nesepisovali pravidla jen proto, že nemáme nic lepšího na práci. Pravidla se musela přidávat, protože hráči si neustále vymýšleli nové hovadiny, které hru jebaly. V horším případě to sem tahali z GS, odtud 100% přicestovaly i "Dáme si výhodu, první reakce na skok!" a podobně. Nikdo z vás nemějte přísná pravidla za zlé nám adminům, nýbrž těm malým smradům co lozí ze serveru na druhý a tahají sem hovadiny.

  15. #195
    Pokročilý člen Avatar uživatele brat brata
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    145

    Re: JailBreak 4

    Bohuzial to boly stare casi a tie sa menia rokmy a ja osobne si myslim ze keby sa nejak spravi ze u CT mozu byt iba 15 rocny tak po obede by neboly CT alebo len 1alebo2 lebo vsetci dobry a zabavny a starsy hraci prichadzaju az vecer

    neuznávam gramatiku, já uznávan design a proto píšu I/Y podle toho jak to vypadá

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •