Strana 5 z 18 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 61 do 75 z 258

Téma: JailBreak 4

  1. #61
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: JailBreak 4

    Přesně jak píše golega nade mnou.. všichni normální hráči s S by odešli na ten 4. JB a na 1, 2, 3 by byla jak psal "šmoulapárty" :D Já nemám STEAM, takže bych tam chcípl.. Ale díky bohu budu kupovat až dostanu od rodičů cash.. Ale pořád jsem pro NS/S server..


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  2. #62
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: JailBreak 4

    Ja hovorím úplny opak. Tak neviem kto z nás sa teraz sekol a nepochopil :D
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  3. #63
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cream.
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    176

    Re: Odpověď: JailBreak 4

    Citovat Původně založeno ZeMi7 Zobrazit příspěvky
    Nechal bych to i pro NS...
    1.
    Na tom 4. serveru, pokud by byl jen pro S, tak by tam hrali steamaci... Uz nyní je na 1,2,3 hodně dětí, a dokážete si představit, že jediný normální a starší lidi by odešli na steamswerver??? To by byla uplná (jak řiká Charon Šmoulaparty..) Tímpádem by si sice steamáci zahráli na svém serveru, a zase by pak byly furt prázdné ty ostatní 3 servery, protože by to ovládly klany jako např. Kinder Party :P
    A preto tam majú trpiet s deckami steamaci ? hmm.. čím ďalej tým viac to prestáva baviť steamarov kvoli nim..

  4. #64
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: JailBreak 4

    Nojo Zmrzko.. ale zase když se udělá jen pro Steamáky... tak v poho lidi bez steamu (Třeba Fizzy Bubble, yeTTy apod..) tam zůstanou s těma děckama, a ti si to myslím nezaslouží.. Ale zase je pravda že není problém koupit Steam, ale třeba Skunky, kterej je fakt v pohodě by asi na to STEAM cs neměl páč mu je 12.. Ale aspon má rozum narozdíl od jeho vrstevníků


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  5. #65
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cream.
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    176

    Re: JailBreak 4

    ale pochop že nikoho nebaví sa tam hádať s deckami..a keď tam dávajú mfk,nemajú mic tak stačí napísať cez !

  6. #66
    nevedel heslo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    105

    Re: JailBreak 4

    vytvorte steam server a bude tam 5 hracov.Bude aspon sranda

  7. #67
    Pokročilý člen Avatar uživatele TEX
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Česká Republika - České Budějovice
    Příspěvky
    161

    Odpověď: JailBreak 4

    Tak co tak to dejte pro Steam i NS ale stím že Steamaci tam budou mít přednost se připojit než NS, něco jako reserve slot pro steam, to si pak steamici nebudou moct stěžovat že se na serve nepřipojí kvůli NS a zároveň NS nebudou moct říct že je tu server na kterej oni NS nesmi...
    blazebit: Hej jolo dpč kvoli tebe ma už obehli v ranku,daj mi unban !! :)

  8. #68
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: JailBreak 4

    To co napsal TEX vskutku není špatnej nápad... Udělat server kde by Steameři měli přednost... Jako, jsem pro only S ale i NS/S, mě je to volný... hlavně at je konečně novej JailBreak.. v týdnu po škole (okolo 14hod..) jsou všechny Jaily plné a je tam doslova strkanice o místa...


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  9. #69
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    35

    Re: JailBreak 4

    Šlo by to udělat třeba tak, že by ten JB4 byl pro NS i S, ale u CT by měli místo jen Steamaci? Řekl bych, že by to vyhovilo všem :).

  10. #70
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: JailBreak 4

    Citovat Původně založeno openkill Zobrazit příspěvky
    Šlo by to udělat třeba tak, že by ten JB4 byl pro NS i S, ale u CT by měli místo jen Steamaci? Řekl bych, že by to vyhovilo všem :).
    Sorry , ale tohle by byla blbost..Co kdyby tam nebyl ani jeden steamak?To budou zavřeni v cele?

  11. #71
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    960

    Odpověď: Re: JailBreak 4

    Citovat Původně založeno openkill Zobrazit příspěvky
    Šlo by to udělat třeba tak, že by ten JB4 byl pro NS i S, ale u CT by měli místo jen Steamaci? Řekl bych, že by to vyhovilo všem :).
    Citovat Původně založeno Tupelko Zobrazit příspěvky
    Sorry , ale tohle by byla blbost..Co kdyby tam nebyl ani jeden steamak?To budou zavřeni v cele?

    Na tom něco bude :D:D:D

  12. #72
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: JailBreak 4

    Velmi dobry napad openkill, urcite som PRO ale len pre Steam hracov, bude to tak lepsie.

  13. #73
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    161

    Odpověď: JailBreak 4

    Když se nechytl steam classic, myslíte si, že steam retardbrejk bude mít základnu hráčů, kteří tam budou v hratelnym počtu pravidelně docházet?

  14. #74
    Stálý člen (TominOo)
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    181

    Odpověď: JailBreak 4

    Noxiane ? Hraješ JB ? Neřekl bych, kdyby si viděl jak tam jsou plné servery lidí z toho čtvrtka steamaku. Já myslim, že by se chytil steam server. A jelikož budu kupovat Steam tak jsem PRO !

  15. #75
    Expert člen Avatar uživatele slepice
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    474

    Re: JailBreak 4

    lol Kastane .. Karl0s nejen že hrál tardbrejk ale taky tam byl admin tak drž hubu a krok...
    Navíc má možná i pravdu když se nechytl Classic steam. (:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •