Ahoj,

Dlhší čas už pracujem na tento mape, a konečne sa mi ju podarilo dotiahnuť do hrateľnej podoby. Nasleduje beta fáza, a teda testovanie jej hrateľnosti, odhaľovanie bugov, vylepšení, timingu a podobne. Rád by som Vás poprosil, kto má čas, stiahnite, popozerajte, otestujte hrateľnosť (kto má možnosť, nie len proti botom, ale kľudne aj niekde na serveri) a zanechajte správu s Vašimi postrehmi.



Ako sa vyjadrovať k mape:

  • hlásiť bugy (napr. ak Vás to niekde "sekne" v textúre a iné).
  • veľké estetické vady (brushe, textúry).
  • cez 99% mapy nieje "o-clip-ovaných", rád by som počul názory čo "clipovať", a čo nie. (clip - tj.kam má hráč prístup a kam nie, "boosting" a pod.)
  • tmavé oblasti alebo oblasti bez dostatočného osvetlenia, nápady a postrehy ohľadom osvetlenia
  • postrehy ohľadne "timingov", "switchovania" plantov, nevyváženosti teamov.
  • Vaše ďalšie osobné postrehy a nápady




Screeny:

de_persia2_beta0002.jpg de_persia2_beta0001.jpg de_persia2_beta0003.jpg de_persia2_beta0004.jpg de_persia2_beta0005.jpg de_persia2_beta0006.jpg

Download:

[de_persia2_beta]
  • Ak sa niekomu nechce sťahovať, kopírovať, atď. tak mapa sa dá otestovať aj na hernom serveri tvorbamap.cz, na ktorom je mapa nahodená, stačí sa pripojiť, a nominovať ju.


Pre najlepších beta testerov mám vyhradené miesto pre Vaše nicky na textúre v credits, ako malé poďakovanie za Váš čas a pomoc.
Happy testing,
lynx