Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: STEAM help...

  1. #1


    STEAM help...

    Když se chci přihlásit na nainstalovaném steamu v PC, tak mě to přihlásí v pohodě, ale když si otevřu stránky steamu a dám přihlásit a napíšu tam úplně to samé, tak mi to napíše : ,,Nesprávné přihlášení''. Nevíte co s tím ? vůbec si už nevím rady... Dík

    E: nevšímejte si toho, že to je v počítačích :D sem už tak trošku mimo a ani nevím co dělám :D
    Naposledy upraveno Zoyer; 31-05-13 v 23:58.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele ^Kleopatra
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    29


    Odpověď: STEAM help...

    Citovat Původně založeno Fiur Zobrazit příspěvky
    Když se chci přihlásit na nainstalovaném steamu v PC, tak mě to přihlásí v pohodě, ale když si otevřu stránky steamu a dám přihlásit a napíšu tam úplně to samé, tak mi to napíše : ,,Nesprávné přihlášení''. Nevíte co s tím ? vůbec si už nevím rady... Dík

    E: nevšímejte si toho, že to je v počítačích :D sem už tak trošku mimo a ani nevím co dělám :D

    Fiur to isté robí aj mne, ak sa prihlasuješ cez stránku tak ti vypíše "Nesprávne Prihlásenie" , tak sa musíš prv prihlásiť cez PC, kde máš steam uložený, vypísať tam údaje atď... a až potom ísť na stránku, ja som to tak spravila a už mi to ide v pohode :-)

  3. #3


    Odpověď: STEAM help...

    To mi nepomáhá.. už vůbec nvm co mám dělat....
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: STEAM help...

    Může ti to třeba blokovat antivir. Často pomáhá jiný prohlížeč nebo napsat heslo/přihlašovací jméno do textového souboru a pak ho vkopírovat. Taky mě napadá, píšeš opravdu přihlašovací jméno, ne nick, který máš na steamu?
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  5. #5


    Odpověď: STEAM help...

    s tím nickem mi to psalo už více lidí a ne, píšu tam fakt přihlašovací jméno

    E: a virák to taky neblokuje
    Naposledy upraveno Zoyer; 02-06-13 v 01:07.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •