Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Soccerjam - y0! - PRIJATY

  1. #1
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    13

    Soccerjam - y0! - PRIJATY

    Zdravím,

    jelikož na sj serveru vidím jen Ondryho, a jednou za dva měsíce se tam mihne na 10 minut někdo další a cheaterů je tam požehnaně,
    navíc metodou csay a kick/ban se dá vychovat spousta hráčů, tímto žádám o práva na soccerjam server :)

    Abych řekl něco o sobě.. je mi 21 let, čili už nějaký ten rozum mám, jsem pozitivní člověk, dalo by se říci "životní optimista", takže
    většinu věcí jak v reálném životě tak ve hrách řeším v klidu a s nadhledem. S hrou mam zkušenosti od páté třídy (ikdyž sme pařili
    s učitelem místo angličtiny asi dva roky v kuse csko, moje angličtina je na slušné úrovni :D), to znamená nějakých 11 let. Steam vlastním zhruba
    8-9 let, ted nevím, jelikož mam už druhý účet, první mi byl ukraden.. :/

    Co se týče zkušeností s AMX, dělal sem admina na 3 serverech, jeden zanikl a na ostaních dvou jsem o ně přišel po asi půl roční neaktivitě.
    S příkazy nemam problém. Cheatery huntuji i bez práv - bud píšu Ondrymu na steam a nebo rovnou posílám demo na steampowered.com.

    Teamspeak většinou nepoužívám, protože mam spolubydlícího co chodí na noční a přes den spí a kdybych mu vedle v místnosti řval do mikrofonu,
    asi by nebyl nadšenej, ale tak jednou za týden není problém, nebo v případě nutnosti.

    STEAM_0:1:14837200

    Předem děkuji za odpověd.


    Sincerely
    y0!

  2. #2
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Soccerjam - y0!

    Keď ich je tam tak požehnane, prečo si nikoho nenatočil a nehodil na fórum?
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Krispo
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    990

    Odpověď: Soccerjam - y0!

    Chová se slušně, dokáže udržet nervy v klidu a hrát umí. Myslím si že posila na SJ se hodí. Naposledy byl na serveru před 8mi dny, tak nevím jestli hraje. Nicméně jsem PRo
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  4. #4
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    13

    Odpověď: Soccerjam - y0!

    Charon: Nač psát na forum, když mam adminy online na Steamu? Kdysi fungovalo i amx_say pro obyčejné hráče, tak stačilo 3x zaspamovat necht vypnou cheaty a ten hráč odešel sám od sebe.
    A pokud přijde na server admin hned co tam ten hráč je, dá mu ban, tak ten hráč z toho má i jiné pocity, než když dostane ban po týdnu přes forum. Dojde mu, že servery jsou asi kvalitně sledované (nebo si to aspon myslí, a že nemá šanci 10x měnit proxy a mít pokaždé týden čas na cheatování na každé proxyně. :p

    Krispo: Nehrajem nějakou dobu, protože sme byli pod vodou, a nyní uklízíme .. ještě tak týden hrát asi ani nebudu. Pak už bych měl fungovat snad normálně :)

  5. #5
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Soccerjam - y0!

    Pýtam sa preto, že ťažko si overiť, či poznáš cheaty, keď na fóre si nikoho nenahlásil, adminoval si kdesi neviem kde a žiadny admin sem nenapíše, že mu niekho nahlásil. Skús im napísať PM, nech sa sem vyjadria. Určite by to pomohlo.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Krispo
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    990

    Odpověď: Soccerjam - y0!

    Ja si myslim ze tady je to jedno, jedinej cheat co ti na Sj pomuze je Speedhack a Aimbot,(kterej maji vetsinou spolu s SH) Jinak se tam musi resit ruzne individua co strileji pres tricvrte hriste do prazdne brany a obcas nejaka ta vulgarita. Jde hlavne o to jestli znas dobre pravidla
    Naposledy upraveno Krispo; 11-06-13 v 09:42.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #7
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    13

    Odpověď: Soccerjam - y0!

    Tak pravidla sj nejsou nijak komplikovaná, hrát týmově, nestřílet na prázdnou bránu a chovat se jak se sluší a patří:)

    Ohledně těch hlášení zkusím poprosit Ondryho, zda by to neodkýval.

    A jak píše Krispo, na sever chodí pouze sh/ab/script a na to snad pozná každý :p

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Odpověď: Soccerjam - y0!

    Citovat Původně založeno y0! Zobrazit příspěvky
    nebo rovnou posílám demo na steampowered.com.
    som docela zvedavy, kam si tie dema posielal :D

    ak si pisal na steam support, tak ti maximalne odpisali, ze pokial to nie je ich server, tak ich to nezaujima a VAC ban dava automat, nie ludia z valve

    docela zaujimave, ze posielas dema steampowered.com a nevies si odcudzeny ucet naspat vybavit :) kontaktuj steam support, inak existuje aj preposlanie strateneho hesla, mas email a secret question, zbytok su vymysly
    Naposledy upraveno bones; 24-06-13 v 11:27.

  9. #9
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    13

    Odpověď: Soccerjam - y0!

    Bones: Když to je nějaký neřád, co si nedá pokoj, tak si zaslouží banned account:) Na sj se mi to teda ještě nestalo, spíš se jednalo o aim servery, už nějaké 2-3 accounty na svědomí mám..

    muck

  10. #10
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    13

    Odpověď: Soccerjam - y0!

    bump?

  11. #11
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    13

    Odpověď: Soccerjam - y0!

    Citovat Původně založeno bones Zobrazit příspěvky
    ak si pisal na steam support, tak ti maximalne odpisali, ze pokial to nie je ich server, tak ich to nezaujima a VAC ban dava automat, nie ludia z valve

    To report a cheater:

    1. Go to the user's Steam Community profile
    2. Click on the large More button in the upper-left corner of the user's profile
    3. Click on the "Report Violation" button in in this dropdown menu
    4. Select "Suspected Cheater", add a description (include the game and the name of the cheat if known), and hit "Submit"

  12. #12
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Soccerjam - y0!

    Hrá tam stále, chatlog v pohode. Práva len na SJ bez prístupu do admin fóra (čo ti je aj tak zbytočné).

    OK.

    BTW zbytok som ani nehľadal, lebo ide LEN o SJ! Takže ak niekto vyčmuchá nejaký ban na inom portáli, nech sem s tým ani neleze. Pokiaľ bude chcieť rozšíriť práva, potom sa preklepne do hĺbky.
    Naposledy upraveno Charon35; 30-08-13 v 19:04.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #13
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    13

    Odpověď: Soccerjam - y0!

    Dakujem Charon, abych nebyl jen za toho dobrého, tak ban jsem měl nejdéle na 1 den u vaší "oblíbené" konkurence GS :D a pokud si dobře pamatuji, bylo to za to, že sem kritizoval činnost nějakého kinder admina na serveru, čili víceméně bez důvodu :D

    Co se týká rozšíření práv na ostatní servery, nehodlám nic takového podnikat; 3P (práce, pes, přítelkyně) mě už takto zabírají většinu volného času, takže k SJ si chodím jen odpočinout, nebo když už nemam energii na něco jiného, ale i tak jsem tam často:)



    Love & Peace & Freedom
    y0!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •