Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 42

Téma: problemy s CS 1.6

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    problemy s CS 1.6

    Ahojte, mám problémy s hrou. Doteraz som si v pohode hrával na servery classic a awp. Dnes som sa pripojil na classic a vobec sa to nedá hrať, celá hra sa mi seká. Doteraz som mával ping 12 a dnes až od 40 do 70. Neviete ako to mám zmenšiť? Alebo čo mám spraviť aby som zasa mohol normálne hrávať? Ďakujem.

  2. #2
    Nováček (GustaF o_O) Avatar uživatele Passion.
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    187


    Odpověď: problemy s CS 1.6

    Asi už jsi to udělal, ale zkus ještě kouknout do správce úloh a povypínat nějaké procesy co nepoužíváš. Mohl sis stáhnout nějakou pyčovinku co ti to zpomaluje. Snad to vyřešíš :-)
    I walk slowly, but i never walk backward. - Abraham Lincoln

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    Odpověď: problemy s CS 1.6

    pozri sa či máš všetky nastavenia tak ako si mal(config, grafika atď.)

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: problemy s CS 1.6

    Citovat Původně založeno MarcelloR Zobrazit příspěvky
    pozri sa či máš všetky nastavenia tak ako si mal(config, grafika atď.)
    To by som si musel pametat ako som ich mal predtym, a kde najdem config?
    Naposledy upraveno Eso./digl; 02-06-13 v 20:39.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*



    Re: problemy s CS 1.6

    Jestli mas steam tak steam/steamapps/common/half-life/cstrike/config.cfg
    U ns je to ve stejny slozce, akorat samozrejme tam kde mas nainstalovane to ns csko..

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: Re: problemy s CS 1.6

    Citovat Původně založeno Bezdak Zobrazit příspěvky
    Jestli mas steam tak steam/steamapps/common/half-life/cstrike/config.cfg
    U ns je to ve stejny slozce, akorat samozrejme tam kde mas nainstalovane to ns csko..
    Ano mam steam, isiel som presne ako si mi pisal az som sa dostal do csstrike ale config.cfg tam uz nemam... je to normalne? Alebo sa da niekde stiahnut? Vobec sa tymto veciam nerozumiem...
    Naposledy upraveno Eso./digl; 03-06-13 v 18:07.

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    Odpověď: Re: problemy s CS 1.6

    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Ano mam steam, isiel som presne ako si mi pisal az som sa dostal do csstrike ale config.cfg tam uz nemam... je to normalne? Alebo sa da niekde stiahnut? Vobec sa tymto veciam nerozumiem...
    ale máš... aj keby si ho nejak nešťastne deletol, tak pri zapnutí cska sa ti vytvorí nový default...

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: problemy s CS 1.6

    config máš a pokud si ho smazal, po zapnutí cs se znovu defaultní vytvoří. To ale nic nemění na tom, že v cfg to většinou neopravíš. Lagy jsou způsobené primárně internetem. Takže jestli ti to začalo dělat z ničeho nic, může to být tím, jak už někdo psal, že sis stáhl vir apod. nebo jednoduše problém v síti. Zkus v příkazovém řádku napsat ping www.zoznam.sk a podívat se na pakety a případnou ztrátu ať ji můžeme vyloučit.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  9. #9
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298


    Odpověď: problemy s CS 1.6

    Presne toto stalo aj mne a neviem co s tym. Vypol som pocitac potom zapol a zrazu mi to strasne seka. Ked pozeram hracov ide to plynule ako nahle zacnem hrat uplne mi to zacne sekat ze je to nehratelne
    pochybujem ze som nieco stiahol zleho kedze som hraval len kotelna servery, nikde inde som nebol
    Naposledy upraveno because; 03-06-13 v 20:50.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  10. #10
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298


    Odpověď: problemy s CS 1.6

    Toto iste zacalo robit aj na NSku.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: problemy s CS 1.6

    Uplne tak isto to mam ako ty because, spectujem hracov a nic sa nedeje, ide vsetko ako ma ist ale ako nahle zacnem hrat strasne lagy, len co pohnem mysou. Najprv som si myslel ze mam nejake problemy zo steamom alebo nejaky new update ale dakujem vam za vyjadrenia a pokusim sa to opravit ako pisete.

    E: Zapol som si hru a vyskusal som jednu vec, ked sa v hre otacam sipkami a nie mysou tak mi to neseka. Dost zaujimave....
    Naposledy upraveno Eso./digl; 04-06-13 v 13:57.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: Re: problemy s CS 1.6

    Citovat Původně založeno 3necky Zobrazit příspěvky
    config máš a pokud si ho smazal, po zapnutí cs se znovu defaultní vytvoří. To ale nic nemění na tom, že v cfg to většinou neopravíš. Lagy jsou způsobené primárně internetem. Takže jestli ti to začalo dělat z ničeho nic, může to být tím, jak už někdo psal, že sis stáhl vir apod. nebo jednoduše problém v síti. Zkus v příkazovém řádku napsat ping www.zoznam.sk a podívat se na pakety a případnou ztrátu ať ji můžeme vyloučit.

    Stratenych mam 0. Co to znamena?

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: problemy s CS 1.6

    Když máš ztrátu 0, je to dobře. Kolik ti tam naskošilo ms? Každopádně s tou novou informací (že se to seká pouze s pohybem myši, ale šipkama ne) si mě dostal. O tom slyším poprvé. Ale aspoň víme, že chyba není v síti. Potřebuješ radu od většího odborníka, jak může snímání pohybu myši způsobit lagy ve hře.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: Re: problemy s CS 1.6

    Citovat Původně založeno 3necky Zobrazit příspěvky
    Když máš ztrátu 0, je to dobře. Kolik ti tam naskošilo ms? Každopádně s tou novou informací (že se to seká pouze s pohybem myši, ale šipkama ne) si mě dostal. O tom slyším poprvé. Ale aspoň víme, že chyba není v síti. Potřebuješ radu od většího odborníka, jak může snímání pohybu myši způsobit lagy ve hře.
    to ms tusim 4 ale prave som stiahol old pack, prekopiroval nove updatnute subory za tie stary a konecne mi to ide normalne... :) ale prosim aby sa tato tema este nelockla lebo aj because ma stale problem... a mozme to skumat dalej.

    E: po chvili mi to zacalo robit znovu, ale nastastie uz nie v takej miere, laguje to stale a nie je to pre mna hratelne...
    Naposledy upraveno Eso./digl; 04-06-13 v 15:12.

  15. #15
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298


    Odpověď: problemy s CS 1.6

    Presne toto iste mam aj ja. Sipkami ide v pohode pohyb ale ako nahle mysou pohnem tak uz je to nehratelne, skusal som to preinstalovat asi 5 krat a nic nepomohlo...
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •