Strana 5 z 8 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 61 do 75 z 114

Téma: Prosím UNBAN - AimBot ..

  1. #61

    Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    precital som si vsetko, dema sa mi teraz nechce pozerat... a nemam teraz ani tu mapu... predpokladam ze pozeras dva a pol chlapa...tam bola raz hlaska "vzdy trvaj na svojej verzii"

    tak a ako dlho to hras a si taky skill a mas prvy ban nepravom?

  2. #62
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    jeste se nevyjadrili odbornici aviatik a piner, myslim, ze jejich nazor bude mit nejvetsi vahu

  3. #63
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Takže tak, na serveru jsem byl, na deltě mapu předtím ti to trhalo pěkně, ještě si takovej kretén, co si stáhne ultra viditelný ab, který ještě střílí do těla. To čekání, než dáš kill bylo otravný, skóre 3:3, ale když už si vystřelil, bylo to jako bys byl zmrzlej. Pak jsem musel jít s tím, že does tam byl a zabanoval. Nevím, jaký chce z toho Kotel vynést rozsudek, ale pro mě, pro někoho kdo hraje awp každý den bylo to ab jasný a je jedno, jestli to banuje admin z classicu, nebo JB. To že se oháníš ligou kamaráde, tu může dneska hrát každej dement, navíc tam máš asi 70% proher, to se máš čím chlubit. A to s tím že odcházíš na tu sračku s ultra vip a unbanem za něj, vždyť si běž, tady nikomu chybět nebudeš. A poslední věc, monnty by tě určitě odhalil, tomu nevěřím a ty sis vycucal z prstu jméno admina, kterýho si tam viděl. Jestli tě monnty nespectoval, tak šel na jinej server, nebo měl v hledáčku někoho jinýho. Jsem rád, že sem tě nahlásil, ten brek stojí za to a většího retarda sem neviděl. GL A HF haxore.

  4. #64
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    nebyl jsem si jistej, protože takhle taky občas trham rukou a u awp to jde těžko poznat; ale kouknul jsem ještě hltv z jiný mapy, kde kromě awp máme šanci vidět v akci i deagle a další guny

    http://csko.cz/hltv/27016/27016-1306102344-de_dust.zip

    7:05 deagle a m4 , s nickem White, opravdu není pochyb o aimbotu
    jsou tam i další časy
    ten by zapřel asi opravdu cokoliv :-)

    ban je právem a zůstane

    E:
    Mega pub 10-06-2013 23:52:37 STEAM_0:0:57496361 85.135.53.254 Martin jede bomby ! _Wh[i]Te._ [zmenil nick na]: Martin jede bomby !
    Mega pub 10-06-2013 23:52:12 STEAM_0:0:57496361 85.135.53.254 _Wh[i]Te._
    Naposledy upraveno BiA Fz; 13-06-13 v 09:10.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  5. #65
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Citovat Původně založeno BiA Fz Zobrazit příspěvky
    7:05 deagle a m4 , s nickem White, opravdu není pochyb o aimbotu
    Nevím, jestli nemám nějaké vadné cs, ale tam ab vůbec nevidím. To spíš je důkaz toho, že na awp serveru ab měl, protože tady mu to vůbec necuká ani s awp.

  6. #66

    Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Je tam aimbot, nie je čo riešiť.
    najviac nenávidený a milovaný

  7. #67
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41
    :DDD Já nevím jak už to mám prostě vysvětlit, úplně všichni se tady mýlíte, nic nemám ... Ale to vám prostě nevysvětlím, opravdu nic, vůbec nic, ale jak ostatní píšou, psalo to 95% cheaters, ale já tento "cheater" nejsem, tímto už vážně končím, ale pokud se mi bude zdát něco, na co je třeba odepsat, tak se nebojte :)

    Ty zmrdečku, zrovna ty mi tady něco mluv, Dej STEAM, či Skype, a pojd 1on1 awp, dostaneš a budeš brečet další výmluvy, žemám AB.

    A proč už to nelockneš?
    Naposledy upraveno Bezdak; 13-06-13 v 14:39.

  8. #68
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Citovat Původně založeno Stemarko Zobrazit příspěvky
    Ty zmrdečku, zrovna ty mi tady něco mluv, Dej STEAM, či Skype, a pojd 1on1 awp, dostaneš a budeš brečet další výmluvy, žemám AB.
    Ok ty hero, přidej si mě na steamu: DarkAspecT, s tím že na sft přes ac..

  9. #69
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    To by mohl bejt zajímavej fight. Jako nevím já bejt tebou, pokud teda opravdu nic nemáš, tak se natočím jak hraju obrazovku i s myšou + točim demo a pak to sem dodam. Pak to můžem porovnat víš co, jak děláš ty zajímavý pohyby. Myslim, že na to budeme všichni zvědavý.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  10. #70
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41

    Odpověď: Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    BiAku to máš pravdu, ale kvalita mého mobilu to by nešlo, a kameru nemám, A myslíš, že kdybych něco měl tak to řeším už den a strávím tady polovinu svého dne?! :D

  11. #71
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Sutton in Ashfield
    Příspěvky
    613

    Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Citovat Původně založeno BiA Fz Zobrazit příspěvky
    nebyl jsem si jistej, protože takhle taky občas trham rukou a u awp to jde těžko poznat; ale kouknul jsem ještě hltv z jiný mapy, kde kromě awp máme šanci vidět v akci i deagle a další guny

    http://csko.cz/hltv/27016/27016-1306102344-de_dust.zip

    7:05 deagle a m4 , s nickem White, opravdu není pochyb o aimbotu
    jsou tam i další časy
    ten by zapřel asi opravdu cokoliv :-)

    ban je právem a zůstane

    E:
    Mega pub 10-06-2013 23:52:37 STEAM_0:0:57496361 85.135.53.254 Martin jede bomby ! _Wh[i]Te._ [zmenil nick na]: Martin jede bomby !
    Mega pub 10-06-2013 23:52:12 STEAM_0:0:57496361 85.135.53.254 _Wh[i]Te._


    ale jak rekl kotel, ja na tomto demu nevidim ani zminku o AB, ani malickou....uplne jinej herni styl jak na awp mape, necuka mu to, neskace, nedela sve oblibene A,D,A,D coz me pobavilo :D

  12. #72
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Moje dema:
    http://csko.cz/dema/upload/dir/vsmartin.dem
    http://csko.cz/dema/upload/dir/vsmartingowenna.dem
    První mapu na indii mě hoch překvapil, dal mě 16:14, s tím že walkoval, kdy se dalo a kempil na spawnu/za krabicí. Na gowenně když už jsem se s ním nechtěl srát dostal 16:6
    Jeho demo:
    http://csko.cz/dema/upload/dir/abproasp2.dem
    Myslím, že je tu vidět to trhání, asi to má v cfg, no kdo ví.
    Pro úplnost, testoval jsem jeho "údajné" cfg a natočil demo, trhání jsem nedosáhl. Jestli nemá jinej cfg, tak nevím čím to je, ale AB má...
    http://csko.cz/dema/upload/dir/hugovocfg.dem
    Naposledy upraveno DarkAspecT; 13-06-13 v 15:41.

  13. #73
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41

    Odpověď: Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Jo díky za hru, překvapil ? :O nevím, na gowenně si byl o dost lepší, na hoře si znal ty pozice :)

  14. #74

    Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Stemarko? Myslel si tým mňa? Ja si s tebou kľudne zahrám. Potrebujem sa aj tak rozohrať :-)
    najviac nenávidený a milovaný

  15. #75
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Omlouvám se za chybné demo z gowenny, tady je E : http://csko.cz/dema/upload/dir/abgowenna.dem

    Grečko sorry, nemám kde tady na kotelně sem už dostal ban za AB tak nevím jedině že by si něco poslal a dáme jen tak.
    Naposledy upraveno ZEUS; 13-06-13 v 16:10.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •