Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: Mikrofón

  1. #1


    Mikrofón

    Ahoj, mám tako podivný problém. Včera a dneska ráno jsem normálně hrál jailbreak se zapnutým mikrofónem. Dopoledne ale když jsem hrál na mapě assault, tak mě nikdo neslyšel. Když jsem byl simon, tak jsem normálně rozdával příkazy, ale pak mi ostatní psali, že mě vůbec neslyší, tzn.: Asi tucet FK. Zkoušel jsem snad cokoliv. V ovladači mám nastavený mikrofón na plné pecky, zkoušel to na skypu (vše fungovalo normálně). Díval jsem se do configu a mám tam normálně voice zapnutý. Díval jsem se v samotné hře, tam je taky voice zapnutý. Co jsem si ale tak všimnul, tak když dám test, tak ve stupnici sotva bliká jen jedna čárka. Dělá mi to tak jak na steamu, tak i na non-steamu. Přitom všechny ostatní normálně v pohodě slyším. Ještě dneska ráno mi to jelo!!! Tak buď si ze mě všichni robí srandu a schválně dělají, že mě neslyší, anebo to je fakt problém u mě :D. Na steamu mám normálně nainstalovaný oldpack a hrál jsem s ním už včera a jelo to normálně. Fakt nevím, co s tím je. Děkuji moc za případné rady.

  2. #2


    Odpověď: Mikrofón

    Problém mám vyřešený, můžete lock.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •