Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Ako zvíšit FPS

  1. #1


    Ako zvíšit FPS

    Dobrý den, ja viem že sú tu témy ako zvíšit FPS no ja som všetky si pozrel a nič nefunguje... mám non steam... skúšal som rozne kraviny aj čo mi kamoš poradil a nič... normálne som mal stiahnuté csko z kotelnej a hral som kludne so 100fps bez problemov všetko... potom som pokazil jeden bind tak som vymazal cfg a stiahol som si iné a odvtedy mám fps max 50... skúšal som v hre fps_max 99 a nič... skúšal som zvíšit rate a nič.. skúšal som aj rozne tutorialy a nič... tak isto som vymazal csko a stiahol znova z kotelnej a stále... stiahol som úplne iné CS z nejakej ruskej stránky a stále malé fps... neviete čím to je?...

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: Ako zvíšit FPS

    Pomohlo by, kdyby si napsal, jaký bind si přesně pokazil, protože mi nejde do hlavy, jak může bind snížit fps.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Neznamy123
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    36


    Odpověď: Ako zvíšit FPS

    Akú máš grafickú kartu ??


  4. #4


    Odpověď: Ako zvíšit FPS

    Ja pochybujem že to bolo tým bindom.. iba som tým chcel povedat že odvtedy sa mi znížilo to fps... bind bol ... bind "MWHEELDOWN" "+duck; wait; -duck; wait; +duck; wait; -duck; wait; +duck; wait; -duck; wait; +duck; wait; -duck; wait"... skúšal som medzi to dat +attack a ked so mto spravil tak mi to blblo tak som ten bind vymazal a snažil sa tam povymýšlat ešte niečo a tak som si dal druhé fps... grafickú mám Ati Mobility Radeon HD4570

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    14


    Odpověď: Ako zvíšit FPS

    Myslím že problém bude spíše s počítačem zkus vypnout všechny přebytečné programy jako Skype,Prohlížeč atd.
    Nebo zkus aplikaci Game Booster 3 ten ti urychlí průběh hraní :)

    Přeji pěkný den

  6. #6


    Odpověď: Ako zvíšit FPS

    skúsil som no bez zmeny...

    EDIT: Tak konečne všetko ide v pohode povymazával som polku PC aj som použil ccleaner ale dakujem za ochotu:)
    Naposledy upraveno Mischino19; 12-07-13 v 20:59.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •