Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: problem zo stemom

  1. #1

    Post problem zo stemom

    Neviete mi poradiť? isliel som hrať JB 4 STEAM ale moj steam nepocuje mic ok tam mi povedali stiahni si old pack . ok . stiahol som ho. ale nefunguje . a nefunguje preto lebo mam na steame nieco nastavene tak co mi vracia vsetko spet . napr dam si spray do cs ale pridem na server a ten sprey tam nieje pozeram do zložky a ten sprej čo som tam daval tam nieje a to idte sa mi stalo aj z old packom vimenil som half live zložku a vratilo ju naspeť do pôvodneho stavu :((

    POOOOMOOOC PROOOSIIIIIIM :((

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele CyVeR
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    23

    Odpověď: problem zo stemom

    Tak takto. Prv sa trochu nauc pravopis...... Nazov temy ze PROBLEM ZO STEAMOM?? to ma co znamenat? :D skor by som povedal ze to ma byt problem so steamom.. Snad vies aky je rozdiel medzi so a zo. A v texte? Ze half live?? :D Take nepoznam. Nema to byt Half Life? Trochu porozmyslaj.

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: problem zo stemom

    Citovat Původně založeno CyVeR Zobrazit příspěvky
    Tak takto. Prv sa trochu nauc pravopis...... Nazov temy ze PROBLEM ZO STEAMOM?? to ma co znamenat? :D skor by som povedal ze to ma byt problem so steamom.. Snad vies aky je rozdiel medzi so a zo. A v texte? Ze half live?? :D Take nepoznam. Nema to byt Half Life? Trochu porozmyslaj.
    Post co ? :)

    Zkus zakázat aktualizace hry.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  4. #4
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888

    Re: Odpověď: problem zo stemom

    Citovat Původně založeno CyVeR Zobrazit příspěvky
    Tak takto. Prv sa trochu nauc pravopis...... Nazov temy ze PROBLEM ZO STEAMOM?? to ma co znamenat? :D skor by som povedal ze to ma byt problem so steamom.. Snad vies aky je rozdiel medzi so a zo. A v texte? Ze half live?? :D Take nepoznam. Nema to byt Half Life? Trochu porozmyslaj.
    Jak vidím tak se jen povyšuješ, nemáš ho opravovat, ale poradit mu.

    Vzhledem k tvému problému, no možná ti hráči s kterymi si tam byl, tak ti mohli mít tzv. "Old pack" (Stará verze hry), Jelikož cca 14. února byla aktualizace no a neslyšeli se hráči, bla bla bla...
    Tuším ti kdo nemají ti old pack, tak se navzájem slyší, ale ti co ho mají neslyší ti bez něj a naopak. :)

  5. #5

    Odpověď: problem zo stemom

    no tak sorry za pravopis :((( aj za chyby :((( ale dakujem tím čo mi poradili ne ako ten prvý :)
    Naposledy upraveno miki je pan; 13-07-13 v 13:35.

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele CyVeR
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    23

    Odpověď: problem zo stemom

    Citovat Původně založeno miki je pan Zobrazit příspěvky
    no tak sorry za pravopis :((( aj za chyby :((( ale dakujem tím čo mi poradili ne ako ten prvý :)
    No dovoľ :D :D Ja mam aj meno.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •