Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 54

Téma: Restart

  1. #31
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Restart

    Vo Vegas som ich vela nenasiel ( mozno tak 2 stlpy ) a v mine spawn presunut nestaci, tam to treba restartovat a je dost mozne, ze sa tam niekto sniecim hral ( we ) lebo tak ako to je tam rozbite sa bez we hadam ani neda a kedze to je uz dlksie tam rozbite tak to bolo davnejsie a mohli to spravit aj tie blbe body

    E: resp. zavinit

  2. #32
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Re: Restart

    Citovat Původně založeno Frisco Zobrazit příspěvky
    Tam nejde jen o město. Tam jde o to celkové prostředí. Je tam plno nevzhledných staveb, sloupů 1x1, cobblů na pevnině atd..

    E: No, chtěl jsem serveru pomoct, ale asi není dostatečný zájem.
    A jak to vyřeší restart? Zítra může zase někdo postavit barák, co se ti nebude líbit a budeš chtít další restart.

  3. #33
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Re: Restart

    Myslel jsem rozebrané stavby od lidí, co už tam půl roku nehrají.

    A těch 100 slotů je tam zbytečně. Nejlepší řešení by bylo udělat dva servery třeba po 40 slotech. Jeden server klasický a jeden s nějakým módem.
    Naposledy upraveno The Frisco; 05-08-13 v 14:22.

  4. #34
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Restart

    Někdo si zřejmě hrál, protože na spawnu je milion koček a pořád mě něco portuje do hotelu. Ukažte mi odkud kam mám smazat město a já to pročistím. Takhle tam nikdo hrát nebude.
    Naposledy upraveno Kotel; 05-08-13 v 16:01.

  5. #35
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Restart

    Děláte si dopíči prdel? Kdo tam dělá takovýhle pýčoviny? Kotel vám koupí mašinu speciálně na mc a vy mu to takhle serete, šmarjá.

  6. #36
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    384

    Re: Restart

    Smazat celé město. Možná jak říká Frisco.. snížit počet slotů a udělat druhý server s nějakým módem.. je třeba zjistit o co lidi stojí, takové začátky jsou. Bezďáku nenervuj se zbytečně, vsadím se, že takhle kdysi vypadalo i csko.

  7. #37
    Nováček Avatar uživatele Klarka=P
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Czech Republic
    Příspěvky
    55

    Odpověď: Restart

    Jestli se můžu jako obyčejná hráčka zapojit do debaty ...
    Ten problém je město, je to sice hezký ale když jsem sem poprvé přišla před měsícem nic jsem tam nenašla, je to nepřehledné a přijde mi že zbytečné. Když mě Face poradil že něco najdu ve městě tak mě po pul hodině brouzdání to stejně nakonec musel ukázat jiný admin :D
    Další problém : ty koně a ty stavby asi 1000 x a z okolo města. Ty stavby od bývalých hráčů taky celkem odpuzujou (já osobně kdyby mě megawatt neportl daaaleko od spawnu bych odešla hledat jiný server)
    <---- prostě první dojem fakt není hezký a to odpudí většinu hráčů pro které je jednodušší zadat adresu jineho serveru =x
    Ale myslím si že jestli ten restart dělal takové problémy tak to jde vyřešit i jinak. Klidně město nechejte (pokuste se něco udělat s kočkama) ale spawn dejte jinam. Jak tu padaly návrhy na domeček s pravidly, základními příkazy (a portem do města klidně) to je podle mě ideální pro takový server jako je tento, a jak tu už padlo že je to dělané aby to bylo uplně jako survival jen s více lidmi tak to do toho ideálně zapadne.
    A jak vyřešit problém s koni a těmy stavbamy o které se už měsíve nikdo nestará? Je to jednoduchý dejte ten spawn 10 000 bloků jinam a budou všechny problémy vyřešeny. Pak ještě nějak sehnat reklamy a myslím si že lidem se to bude víc líbit. =)

    Jen můj osobní názor , doufám že k něčemu přispěl ;)

  8. #38
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857

    Odpověď: Restart

    Citovat Původně založeno aviatik Zobrazit příspěvky
    Ja to viem opraviť, moment.
    nejen na spawnu.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  9. #39
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    384

    Re: Restart

    Klárčin nápad se mi líbí. Pokud by se dal ten spawn do nějaké prdele, tak se nemusí nic řešit.. bylo by to daleko od města a od zřícenin budov neaktivních hráčů.

  10. #40
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Restart

    To nic nevyřeší. Ty hnusný budovy apod. tam zas budou po nějakym čase. Chtělo by to spíš někoho, kdo se o to bude starat :).

  11. #41
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    384

    Re: Restart

    Na konci srpna, nebo začátku září bych měl začít hrát, tak bych se toho klidně ujal. Co jsem tam teď týden byl, tak jsem různe kraviny zkoušel a zjistil jsem, že admini nemají pravomoce ničit věci v resce a ani nic v nich stavět, nedalo by se to pozměnit, že by admini měli pravomoce v reskách?

  12. #42
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Restart

    Jestli nemají, tak je to chyba. Zřejmě musím updatnout rezidenci.

  13. #43
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Restart

    Citovat Původně založeno Sometypes Zobrazit příspěvky
    Na konci srpna, nebo začátku září bych měl začít hrát, tak bych se toho klidně ujal. Co jsem tam teď týden byl, tak jsem různe kraviny zkoušel a zjistil jsem, že admini nemají pravomoce ničit věci v resce a ani nic v nich stavět, nedalo by se to pozměnit, že by admini měli pravomoce v reskách?
    Musis si to sam povolit

  14. #44
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    384

    Re: Restart

    Jaj, to mě nenapadlo :D Ale kdysi to bylo automatické ne?

  15. #45
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Restart

    Kedysi ano

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •